Bosna i Hercegovina - Kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2025 iz 38 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Bosna i Hercegovina - Kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
sreda, 13. maj 2026
sreda, 06. maj 2026
sreda, 15. april 2026
sreda, 08. april 2026
utorak, 17. mart 2026
sreda, 11. mart 2026
utorak, 10. mart 2026
četvrtak, 05. mart 2026
sreda, 25. februar 2026
četvrtak, 12. februar 2026
sreda, 11. februar 2026
utorak, 10. februar 2026
sreda, 12. novembar 2025
sreda, 29. oktobar 2025
utorak, 28. oktobar 2025
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 83% mečeva, a preokret se desi u 4% (uzorak: 24 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 5% (2)
- 1 26% (10)
- 2 18% (7)
- 3 11% (4)
- 4 18% (7)
- 5+ 21% (8)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2024 | 2025 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.00 | 2.87 | -0.13 |
| 3+ golova | 51% | 50% | -1 pp |
| Oba tima daju gol | 38% | 34% | -4 pp |
| Pobede domaćina | 43% | 47% | +4 pp |
Uzorak prošle sezone: 37 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grude | 1 | 7.00 | 0.00 | 7.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| BSK Banja Luka | 1 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Tuzla City | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Gradina | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Krusevo | 2 | 5.00 | 1.50 | 3.50 | 100% | 100% | 0% | L D |
| SD Napredak Matici | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Tekstilac Derventa | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Borac Banja Luka | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Siroki Brijeg | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Zvijezda 09 | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| GOSK Gabela | 4 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 75% | 75% | 25% | L L D W |
| Sloga Doboj | 6 | 3.33 | 2.17 | 1.17 | 67% | 17% | 50% | L L L W W |
| Radnik Hadzici | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Rudar Prijedor | 2 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | D W |
| Slavija | 2 | 3.00 | 0.50 | 2.50 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Stupcanica Olovo | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Laktasi | 4 | 2.75 | 1.50 | 1.25 | 50% | 25% | 50% | L W W W |
| FK Sarajevo | 4 | 2.50 | 1.25 | 1.25 | 50% | 25% | 50% | L L W W |
| Radnik Bijeljina | 6 | 2.50 | 1.67 | 0.83 | 33% | 17% | 50% | L D W L W |
| Velez | 8 | 2.50 | 1.88 | 0.63 | 50% | 50% | 38% | D L W W W |
| Zrinjski | 8 | 2.38 | 1.88 | 0.50 | 38% | 38% | 63% | D W W D W |
| FK Romanija Pale | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Leotar | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| NK Slatina Basigovci | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Sloboda Tuzla | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Zeljeznicar Sarajevo | 4 | 2.00 | 1.75 | 0.25 | 25% | 0% | 75% | W L W W |
| Celik | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Famos-SASK | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L W |
| FK Crni Vrh Jaruzani | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| FK Majevica Lopare | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Jedinstvo Bihac | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Posusje | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.