Bugarska - Prva liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 86 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 12 | 10 | 2 | 0 | 25 | 5 | 20 | 2.5 | 32 |
| 2 | CSKA Sofia | 13 | 9 | 4 | 0 | 29 | 9 | 20 | 2.9 | 31 |
| 3 | Ludogorets | 12 | 9 | 2 | 1 | 24 | 9 | 15 | 2.8 | 29 |
| 4 | CSKA 1948 | 13 | 9 | 1 | 3 | 31 | 14 | 17 | 3.5 | 28 |
| 5 | Botev Plovdiv | 13 | 7 | 1 | 5 | 22 | 20 | 2 | 3.2 | 22 |
| 6 | Arda Kardzhali | 12 | 5 | 3 | 4 | 16 | 18 | -2 | 2.8 | 18 |
| 7 | Slavia Sofia | 13 | 2 | 7 | 4 | 9 | 9 | 0 | 1.4 | 13 |
| 8 | Spartak Varna | 13 | 3 | 4 | 6 | 12 | 23 | -11 | 2.7 | 13 |
| 9 | Dunav Ruse | 13 | 3 | 2 | 8 | 15 | 22 | -7 | 2.8 | 11 |
| 10 | Botev Vratsa | 12 | 2 | 4 | 6 | 10 | 21 | -11 | 2.6 | 10 |
| 11 | Cherno More Varna | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | 22 | -9 | 2.9 | 9 |
| 12 | Lokomotiv Sofia | 13 | 1 | 6 | 6 | 15 | 25 | -10 | 3.1 | 9 |
| 13 | Lokomotiv Plovdiv | 13 | 2 | 3 | 8 | 6 | 17 | -11 | 1.8 | 9 |
| 14 | Septemvri Sofia | 12 | 2 | 2 | 8 | 10 | 23 | -13 | 2.8 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CSKA 1948 | 8 | 7 | 0 | 1 | 24 | 8 | 16 | 4 | 21 |
| 2 | CSKA Sofia | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 5 | 14 | 3.4 | 19 |
| 3 | Ludogorets | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 3 | 10 | 2.7 | 16 |
| 4 | Levski Sofia | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 1 | 13 | 3 | 15 |
| 5 | Botev Plovdiv | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 13 |
| 6 | Arda Kardzhali | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 11 |
| 7 | Lokomotiv Plovdiv | 7 | 2 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 1.9 | 8 |
| 8 | Cherno More Varna | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 7 |
| 9 | Spartak Varna | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 6 |
| 10 | Botev Vratsa | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 5 |
| 11 | Dunav Ruse | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 5 |
| 12 | Slavia Sofia | 6 | 0 | 4 | 2 | 4 | 6 | -2 | 1.7 | 4 |
| 13 | Septemvri Sofia | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
| 14 | Lokomotiv Sofia | 7 | 0 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 3.3 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Levski Sofia | 7 | 5 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 2.1 | 17 |
| 2 | Ludogorets | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 13 |
| 3 | CSKA Sofia | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 4 | 6 | 2.3 | 12 |
| 4 | Slavia Sofia | 7 | 2 | 3 | 2 | 5 | 3 | 2 | 1.1 | 9 |
| 5 | Botev Plovdiv | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 | 14 | -1 | 3.9 | 9 |
| 6 | CSKA 1948 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 7 |
| 7 | Lokomotiv Sofia | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 7 |
| 8 | Arda Kardzhali | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 12 | -6 | 3 | 7 |
| 9 | Spartak Varna | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 17 | -10 | 3.4 | 7 |
| 10 | Dunav Ruse | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 12 | -3 | 3.5 | 6 |
| 11 | Botev Vratsa | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 16 | -8 | 3.4 | 5 |
| 12 | Septemvri Sofia | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 4 |
| 13 | Cherno More Varna | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 11 | -7 | 2.5 | 2 |
| 14 | Lokomotiv Plovdiv | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 9 | -8 | 1.7 | 1 |
Rezultati
subota, 31. oktobar 2026
petak, 30. oktobar 2026
utorak, 27. oktobar 2026
ponedeljak, 26. oktobar 2026
subota, 24. oktobar 2026
petak, 23. oktobar 2026
ponedeljak, 12. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
sreda, 16. septembar 2026
ponedeljak, 14. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
ponedeljak, 07. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
ponedeljak, 31. avgust 2026
nedelja, 30. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
ponedeljak, 24. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
ponedeljak, 17. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
ponedeljak, 10. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
petak, 07. avgust 2026
ponedeljak, 03. avgust 2026
nedelja, 02. avgust 2026
subota, 01. avgust 2026
petak, 31. jul 2026
ponedeljak, 27. jul 2026
nedelja, 26. jul 2026
subota, 25. jul 2026
petak, 24. jul 2026
utorak, 21. jul 2026
ponedeljak, 20. jul 2026
nedelja, 19. jul 2026
subota, 18. jul 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 79% mečeva, a preokret se desi u 9% (uzorak: 47 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 6% (5)
- 1 17% (15)
- 2 29% (25)
- 3 21% (18)
- 4 10% (9)
- 5+ 16% (14)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.29 | 2.67 | +0.38 |
| 3+ golova | 43% | 48% | +5 pp |
| Oba tima daju gol | 43% | 51% | +8 pp |
| Pobede domaćina | 42% | 43% | +1 pp |
Uzorak prošle sezone: 293 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CSKA 1948 | 12 | 3.42 | 2.42 | 1.00 | 75% | 67% | 17% | W W L W W |
| Botev Plovdiv | 13 | 3.23 | 1.69 | 1.54 | 54% | 46% | 31% | W L W W W |
| Lokomotiv Sofia | 13 | 3.08 | 1.15 | 1.92 | 54% | 85% | 8% | L D D W L |
| Cherno More Varna | 12 | 2.92 | 1.08 | 1.83 | 50% | 58% | 8% | W L D D L |
| CSKA Sofia | 13 | 2.92 | 2.23 | 0.69 | 54% | 54% | 46% | D W W D W |
| Arda Kardzhali | 12 | 2.83 | 1.33 | 1.50 | 42% | 58% | 33% | D L D L L |
| Dunav Ruse | 12 | 2.83 | 1.17 | 1.67 | 58% | 58% | 8% | L W W D L |
| Ludogorets | 12 | 2.75 | 2.00 | 0.75 | 50% | 50% | 42% | W L W W W |
| Septemvri Sofia | 12 | 2.75 | 0.83 | 1.92 | 58% | 50% | 17% | L L L L L |
| Botev Vratsa | 12 | 2.58 | 0.83 | 1.75 | 50% | 50% | 17% | D L D D W |
| Spartak Varna | 12 | 2.58 | 0.83 | 1.75 | 33% | 33% | 33% | L L W L D |
| Levski Sofia | 11 | 2.45 | 2.09 | 0.36 | 45% | 36% | 64% | W D W D W |
| Lokomotiv Plovdiv | 13 | 1.77 | 0.46 | 1.31 | 23% | 31% | 15% | L D D D L |
| Slavia Sofia | 13 | 1.38 | 0.69 | 0.69 | 23% | 38% | 46% | D D L L D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.