Ceska - Ceška liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 79 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 6 | 20 | 3.2 | 26 |
| 2 | Slovan Liberec | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.9 | 20 |
| 3 | Sparta Praha | 10 | 6 | 0 | 4 | 20 | 12 | 8 | 3.2 | 18 |
| 4 | Mlada Boleslav | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 12 | 5 | 3.2 | 17 |
| 5 | Sigma Olomouc | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 14 | 3 | 3.1 | 17 |
| 6 | FK Jablonec | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | 3 | 2.1 | 17 |
| 7 | Teplice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 16 | 2 | 3.4 | 17 |
| 8 | Zbrojovka Brno | 10 | 5 | 1 | 4 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 16 |
| 9 | Hradec Kralove | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 10 | Plzen | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | 17 | 3 | 3.7 | 13 |
| 11 | Bohemians 1905 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 12 |
| 12 | Banik Ostrava | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 18 | -11 | 2.5 | 10 |
| 13 | Pardubice | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 8 |
| 14 | Lisen | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | 20 | -9 | 3.1 | 8 |
| 15 | Slovacko | 10 | 1 | 4 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 7 |
| 16 | Zlin | 10 | 0 | 1 | 9 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 5 | 10 | 4 | 13 |
| 2 | Mlada Boleslav | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 3 | Sparta Praha | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 12 |
| 4 | Zbrojovka Brno | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 5 | FK Jablonec | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 6 | Hradec Kralove | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 10 |
| 7 | Bohemians 1905 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 8 | Plzen | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 8 |
| 9 | Teplice | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 11 | 0 | 3.7 | 8 |
| 10 | Slovan Liberec | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 11 | Sigma Olomouc | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 12 | Banik Ostrava | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | Pardubice | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 15 | Lisen | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 13 | -10 | 3.2 | 1 |
| 16 | Zlin | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 10 | -8 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 | 2.4 | 13 |
| 2 | Slovan Liberec | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 13 |
| 3 | Sigma Olomouc | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 10 |
| 4 | Teplice | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 5 | Lisen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 7 |
| 6 | FK Jablonec | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 7 |
| 7 | Sparta Praha | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 6 |
| 8 | Plzen | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 5 |
| 9 | Mlada Boleslav | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 5 |
| 10 | Hradec Kralove | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 11 | Zbrojovka Brno | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 12 | Bohemians 1905 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 4 |
| 13 | Pardubice | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 15 | Banik Ostrava | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 4 |
| 16 | Zlin | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Rezultati
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
sreda, 09. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
petak, 07. avgust 2026
nedelja, 02. avgust 2026
subota, 01. avgust 2026
petak, 31. jul 2026
ponedeljak, 27. jul 2026
nedelja, 26. jul 2026
subota, 25. jul 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 82% mečeva, a preokret se desi u 4% (uzorak: 57 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 5% (4)
- 1 14% (11)
- 2 27% (21)
- 3 28% (22)
- 4 16% (13)
- 5+ 10% (8)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.63 | 2.77 | +0.14 |
| 3+ golova | 49% | 54% | +5 pp |
| Oba tima daju gol | 49% | 51% | +2 pp |
| Pobede domaćina | 42% | 44% | +2 pp |
Uzorak prošle sezone: 279 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzen | 10 | 3.70 | 2.00 | 1.70 | 70% | 70% | 30% | W L L D W |
| Teplice | 10 | 3.40 | 1.80 | 1.60 | 40% | 50% | 30% | D W L W W |
| Mlada Boleslav | 9 | 3.22 | 1.89 | 1.33 | 67% | 44% | 33% | L W L W W |
| Slavia Praha | 10 | 3.20 | 2.60 | 0.60 | 70% | 50% | 50% | W W W W W |
| Sparta Praha | 10 | 3.20 | 2.00 | 1.20 | 70% | 40% | 40% | W W W L L |
| Lisen | 10 | 3.10 | 1.10 | 2.00 | 70% | 60% | 10% | W D L L W |
| Sigma Olomouc | 10 | 3.10 | 1.70 | 1.40 | 80% | 70% | 10% | D L W W L |
| Zlin | 10 | 2.80 | 0.80 | 2.00 | 50% | 60% | 0% | L D L L L |
| Banik Ostrava | 10 | 2.50 | 0.70 | 1.80 | 60% | 30% | 30% | L D L L L |
| Pardubice | 10 | 2.50 | 0.90 | 1.60 | 60% | 70% | 10% | L W W D L |
| Slovacko | 10 | 2.50 | 0.90 | 1.60 | 40% | 60% | 20% | W D L D D |
| Zbrojovka Brno | 10 | 2.50 | 1.20 | 1.30 | 40% | 40% | 20% | L L W L W |
| Bohemians 1905 | 9 | 2.33 | 1.11 | 1.22 | 44% | 44% | 44% | W L W L D |
| Hradec Kralove | 10 | 2.30 | 1.00 | 1.30 | 50% | 50% | 20% | L L W D W |
| FK Jablonec | 10 | 2.10 | 1.20 | 0.90 | 30% | 40% | 40% | W D L W L |
| Slovan Liberec | 10 | 1.90 | 1.30 | 0.60 | 30% | 30% | 50% | L D W W W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.