Ekvador - Kup Ekvadora — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2025 iz 42 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Ekvador - Kup Ekvadora.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
sreda, 07. oktobar 2026
petak, 25. septembar 2026
četvrtak, 17. septembar 2026
četvrtak, 10. septembar 2026
sreda, 26. avgust 2026
četvrtak, 20. avgust 2026
četvrtak, 13. avgust 2026
sreda, 12. avgust 2026
četvrtak, 06. avgust 2026
sreda, 05. avgust 2026
četvrtak, 30. jul 2026
sreda, 29. jul 2026
četvrtak, 09. jul 2026
sreda, 08. jul 2026
četvrtak, 04. jun 2026
sreda, 03. jun 2026
utorak, 02. jun 2026
petak, 29. maj 2026
četvrtak, 28. maj 2026
sreda, 27. maj 2026
petak, 22. maj 2026
četvrtak, 21. maj 2026
sreda, 20. maj 2026
utorak, 19. maj 2026
četvrtak, 14. maj 2026
utorak, 12. maj 2026
petak, 24. april 2026
četvrtak, 23. april 2026
sreda, 22. april 2026
utorak, 21. april 2026
ponedeljak, 20. april 2026
nedelja, 19. april 2026
utorak, 14. april 2026
ponedeljak, 13. april 2026
nedelja, 12. april 2026
subota, 11. april 2026
sreda, 08. april 2026
utorak, 07. april 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 94% mečeva, a preokret se desi u 0% (uzorak: 18 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 12% (5)
- 1 24% (10)
- 2 29% (12)
- 3 17% (7)
- 4 2% (1)
- 5+ 17% (7)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2024 | 2025 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.43 | 2.33 | -0.10 |
| 3+ golova | 49% | 36% | -13 pp |
| Oba tima daju gol | 49% | 36% | -13 pp |
| Pobede domaćina | 22% | 29% | +7 pp |
Uzorak prošle sezone: 49 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Ibarra | 1 | 6.00 | 3.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Dunamis | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Insutec | 2 | 6.00 | 3.50 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | W D |
| El Nacional | 2 | 5.50 | 4.50 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Independiente Azogues | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Quito | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Cde Nazareno FC | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Barcelona SC | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | W L |
| Leones del Norte | 2 | 3.50 | 0.00 | 3.50 | 50% | 0% | 0% | L L |
| 22 de Julio | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Africando SC | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Anaconda FC | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Atletico FC | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Cuniburo | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Deportivo Cuenca Juniors | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Guayaquil City FC | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| LDU de Quito | 3 | 3.00 | 2.67 | 0.33 | 33% | 33% | 67% | W W D |
| Orense SC | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Universidad Catolica | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | W L |
| Banos Ciudad de Fuego | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Ind. Juniors | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 100% | 0% | D W |
| LDU Portoviejo | 4 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 25% | 25% | 25% | L L D W |
| Astillero FC (Ecu) | 4 | 2.25 | 1.25 | 1.00 | 50% | 50% | 25% | L W L W |
| 9 de Octubre | 2 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | D W |
| Aucas | 3 | 2.00 | 0.33 | 1.67 | 33% | 33% | 0% | L D L |
| Cde Juventud Italiana | 3 | 2.00 | 0.67 | 1.33 | 33% | 33% | 0% | L L W |
| Libertad | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Primero de Mayo | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Santo Domingo | 2 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W |
| Tecnico Universitario | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| U.D. Juvenil | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Delfin SC | 3 | 1.67 | 1.00 | 0.67 | 0% | 0% | 67% | W W L |
| Independiente del Valle | 3 | 1.67 | 0.33 | 1.33 | 0% | 0% | 33% | L W L |
| Gualaceo SC | 4 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 0% | 25% | 50% | W D L W |
| Macara | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 50% | 0% | D L |
| San Antonio | 2 | 1.50 | 1.50 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W D |
| Daquilema FC | 3 | 1.33 | 0.67 | 0.67 | 0% | 0% | 67% | L D W |
| Deportivo Quito | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Huaquillas | 2 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W |
| Mushuc Runa SC | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Rio Aguarico | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| La Union | 3 | 0.67 | 0.33 | 0.33 | 0% | 33% | 67% | D D D |
| Manta FC | 2 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L D |
| Cumbaya | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Deportivo Cuenca | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Emelec | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Guaranda FC | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.