Engleska - FA kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 278 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Engleska - FA kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
subota, 03. oktobar 2026
sreda, 23. septembar 2026
utorak, 22. septembar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
utorak, 15. septembar 2026
sreda, 09. septembar 2026
utorak, 08. septembar 2026
ponedeljak, 07. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 84% mečeva, a preokret se desi u 5% (uzorak: 165 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 5% (14)
- 1 10% (29)
- 2 21% (57)
- 3 23% (63)
- 4 19% (53)
- 5+ 22% (62)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.22 | 3.26 | +0.04 |
| 3+ golova | 62% | 64% | +2 pp |
| Oba tima daju gol | 57% | 58% | +1 pp |
| Pobede domaćina | 45% | 43% | -2 pp |
Uzorak prošle sezone: 513 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hullbridge Sports | 1 | 10.00 | 3.00 | 7.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Chesham United | 2 | 8.00 | 5.50 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Wythenshawe Amateurs | 1 | 8.00 | 0.00 | 8.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Hendon | 2 | 7.50 | 4.00 | 3.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Brantham Athletic | 1 | 7.00 | 0.00 | 7.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Maldon & Tiptree | 1 | 7.00 | 1.00 | 6.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Sittingbourne | 1 | 7.00 | 3.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Whitby Town | 1 | 7.00 | 2.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Ware | 3 | 6.33 | 2.67 | 3.67 | 100% | 100% | 0% | L W D |
| Cheshunt | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Falmouth Town | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Folkestone Invicta | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Garforth Town | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Gorleston | 2 | 6.00 | 3.50 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Greenwich Borough | 2 | 6.00 | 3.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Holmesdale | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| London Lions | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Lye Town | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Sherwood Colliery | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Thornaby | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Whitehawk | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bury | 3 | 5.67 | 5.00 | 0.67 | 100% | 67% | 33% | W W W |
| AFC Telford United | 2 | 5.50 | 2.00 | 3.50 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Aveley | 2 | 5.50 | 3.00 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Baffins Milton Rovers | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bishop's Stortford | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Brixham | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Broadfields United | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bury Town | 3 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 67% | 100% | 0% | D W W |
| Chichester City | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Enfield Town | 3 | 5.00 | 2.67 | 2.33 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| Fakenham Town | 2 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Hampton & Richmond | 2 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Hebburn Town | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Hereford | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Leighton Town | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Northwich Victoria | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Racing Club Warwick | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Radcliffe | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Reading City | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Real Bedford | 3 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W W |
| Royston Town | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Salisbury | 2 | 5.00 | 4.50 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Sporting Khalsa | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Stotfold | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Whitstable Town | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Cambridge City | 3 | 4.67 | 3.33 | 1.33 | 100% | 100% | 0% | L W W |
| Dulwich Hamlet | 3 | 4.67 | 2.67 | 2.00 | 100% | 33% | 33% | L W W |
| United of Manchester | 3 | 4.67 | 4.00 | 0.67 | 100% | 67% | 33% | W W W |
| Worksop Town | 3 | 4.67 | 2.33 | 2.33 | 100% | 67% | 0% | L W D |
| Darlington 1883 | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Dover | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Hayes & Yeading United | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Lower Breck | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Oxford City | 2 | 4.50 | 4.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Slimbridge | 2 | 4.50 | 2.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| South Shields | 2 | 4.50 | 4.50 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Spennymoor Town | 2 | 4.50 | 4.00 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Taunton Town | 2 | 4.50 | 2.50 | 2.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Windsor | 2 | 4.50 | 2.50 | 2.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Witton Albion | 2 | 4.50 | 1.00 | 3.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Workington | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| SE Dons | 3 | 4.33 | 3.33 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | W W W |
| Southall | 3 | 4.33 | 2.33 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D D W |
| AFC Dunstable | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Anstey Nomads | 3 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 67% | 33% | W W W |
| Ashton United | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Bamber Bridge | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Basford United | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Berkhamsted | 3 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | W W W |
| Billericay Town | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Braintree | 3 | 4.00 | 2.33 | 1.67 | 100% | 67% | 33% | L W D |
| Chester | 2 | 4.00 | 1.50 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Crowborough Athletic | 5 | 4.00 | 2.20 | 1.80 | 80% | 100% | 0% | L W D W D |
| East Grinstead Town | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Egham Town | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Frenford | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Frome Town | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Gainsborough Trinity | 4 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 75% | 75% | 25% | L W D W |
| Gosport Borough | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Hanworth Villa | 3 | 4.00 | 3.33 | 0.67 | 67% | 33% | 33% | L W W |
| Hungerford Town | 3 | 4.00 | 2.67 | 1.33 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| Hyde United | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Ilkeston Town | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Ipswich Wanderers | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Laverstock & Ford | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Leek Town | 2 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Maidenhead | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Margate | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Millbrook | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Peterborough Sports | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Romford | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Shildon AFC | 2 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 50% | 0% | L D |
| Sileby Rangers | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Stourbridge | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Thame United | 4 | 4.00 | 2.25 | 1.75 | 75% | 75% | 0% | L W D W |
| Torquay | 2 | 4.00 | 3.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Waltham Abbey | 3 | 4.00 | 2.67 | 1.33 | 67% | 33% | 33% | L D W |
| Wells City | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Weymouth | 3 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 67% | 67% | 33% | L W W |
| Witham Town | 2 | 4.00 | 1.50 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Brentwood Town | 4 | 3.75 | 2.50 | 1.25 | 75% | 75% | 25% | W W W D |
| Atherton Collieries | 3 | 3.67 | 2.33 | 1.33 | 67% | 67% | 33% | D W W |
| Dorking Wanderers | 3 | 3.67 | 2.00 | 1.67 | 67% | 67% | 33% | W D D |
| Trafford | 3 | 3.67 | 2.33 | 1.33 | 100% | 100% | 0% | D W W |
| Bedford Town | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Cirencester Town | 4 | 3.50 | 1.75 | 1.75 | 100% | 50% | 25% | L W D W |
| Dorchester Town | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Ebbsfleet United | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Farnham Town | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Harleston Town | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Macclesfield | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Marine | 2 | 3.50 | 2.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Prestwich Heys | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Redcar Town | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Stockton Town | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Wellingborough Town | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Whyteleafe | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Woodford Town | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| AFC Rushden & Diamonds | 3 | 3.33 | 2.67 | 0.67 | 100% | 67% | 33% | W W W |
| Eastbourne Borough | 3 | 3.33 | 2.67 | 0.67 | 67% | 33% | 67% | W W W |
| Pagham | 3 | 3.33 | 1.00 | 2.33 | 33% | 33% | 33% | L W D |
| South Liverpool | 3 | 3.33 | 1.33 | 2.00 | 100% | 67% | 0% | L W D |
| Stafford Rangers | 3 | 3.33 | 2.33 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | D W W |
| Welling United | 3 | 3.33 | 1.33 | 2.00 | 67% | 100% | 0% | L W D |
| Dartford | 4 | 3.25 | 2.00 | 1.25 | 50% | 75% | 25% | L W W D |
| Exmouth | 4 | 3.25 | 1.50 | 1.75 | 75% | 75% | 25% | L D W D |
| Guiseley AFC | 4 | 3.25 | 2.25 | 1.00 | 75% | 75% | 25% | W W W D |
| Kettering Town | 4 | 3.25 | 1.75 | 1.50 | 75% | 75% | 25% | L W W D |
| Needham Market | 4 | 3.25 | 1.50 | 1.75 | 75% | 50% | 25% | L D W D |
| Uxbridge | 4 | 3.25 | 2.50 | 0.75 | 75% | 50% | 50% | W W D W |
| Warrington Town | 4 | 3.25 | 2.25 | 1.00 | 75% | 25% | 50% | L W W D |
| Abbey Hulton | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Alvechurch | 3 | 3.00 | 2.33 | 0.67 | 67% | 67% | 33% | W W W |
| Bedworth United | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Belper Town | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Boldmere St. Michaels | 3 | 3.00 | 1.33 | 1.67 | 67% | 100% | 0% | L W D |
| Buckhurst Hill | 3 | 3.00 | 1.67 | 1.33 | 67% | 67% | 33% | L W D |
| Camberley Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Chertsey Town | 4 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 75% | 25% | W W W D |
| Chorley | 2 | 3.00 | 2.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Cleethorpes Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Cobham | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Concord Rangers | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | L D |
| Cornard United | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Croydon Athletic | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Curzon Ashton | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Dagenham & Redbridge | 3 | 3.00 | 1.67 | 1.33 | 67% | 67% | 33% | L W D |
| Desborough Town | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Devizes Town | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Evesham United | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 100% | 0% | 50% | L W |
| Farnborough | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Fleetlands | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Harborough Town | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Havant & Wville | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Haywards Heath Town | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Horsham | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| King's Lynn Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Leamington | 3 | 3.00 | 1.33 | 1.67 | 67% | 67% | 0% | L D W |
| Leiston | 4 | 3.00 | 2.50 | 0.50 | 75% | 50% | 50% | W W W D |
| Malvern Town | 2 | 3.00 | 0.50 | 2.50 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Mangotsfield United | 2 | 3.00 | 0.50 | 2.50 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Marske United | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Mulbarton Wanderers | 3 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| Newcastle Town | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Northampton ON Chenecks | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Ossett United | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Plymouth Parkway | 3 | 3.00 | 2.33 | 0.67 | 67% | 67% | 33% | W W W |
| Poole Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Portland United | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Redhill | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Scarborough Athletic | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Shepshed Dynamo | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| St. Blazey | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Walton & Hersham | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Barton Town Old Boys | 4 | 2.75 | 1.50 | 1.25 | 50% | 50% | 50% | L W W D |
| Gloucester City | 4 | 2.75 | 2.25 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W W D |
| Redditch United | 4 | 2.75 | 2.00 | 0.75 | 50% | 25% | 50% | L W W D |
| AFC Stoneham | 3 | 2.67 | 0.67 | 2.00 | 33% | 33% | 67% | L W D |
| Bromsgrove Sporting | 3 | 2.67 | 1.67 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | L W W |
| Coventry United | 3 | 2.67 | 1.33 | 1.33 | 67% | 67% | 33% | L W W |
| Halesowen Town | 3 | 2.67 | 2.00 | 0.67 | 33% | 67% | 33% | D W W |
| Hitchin Town | 3 | 2.67 | 1.67 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | L W D |
| Swindon Supermarine | 3 | 2.67 | 1.33 | 1.33 | 67% | 67% | 33% | L W D |
| Tadley Calleva | 3 | 2.67 | 2.00 | 0.67 | 67% | 67% | 33% | W W W |
| Truro City | 3 | 2.67 | 2.33 | 0.33 | 33% | 33% | 67% | W W D |
| Biggleswade Town | 2 | 2.50 | 0.50 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Bourne Town | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Carshalton Athletic | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Faversham Town | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Grays Athletic | 2 | 2.50 | 0.00 | 2.50 | 50% | 0% | 50% | L D |
| Hanley Town | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Hemel Hempstead Town | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Lewes | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Morecambe | 2 | 2.50 | 2.50 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Quorn | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Rushall Olympic | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Rylands | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Snodland | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| St Albans City | 4 | 2.50 | 1.75 | 0.75 | 50% | 25% | 75% | L W W D |
| Stratford Town | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Worcester City | 4 | 2.50 | 1.75 | 0.75 | 50% | 75% | 25% | W W W D |
| Yaxley | 2 | 2.50 | 0.50 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Cray Wanderers | 5 | 2.40 | 1.80 | 0.60 | 40% | 40% | 60% | W W D W D |
| Burgess Hill Town | 3 | 2.33 | 1.33 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | L W D |
| Hanwell Town | 3 | 2.33 | 1.33 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | L W W |
| Chippenham Town | 5 | 2.20 | 1.00 | 1.20 | 40% | 60% | 20% | L D D W D |
| Wingate & Finchley | 5 | 2.20 | 1.40 | 0.80 | 40% | 60% | 40% | D W D W D |
| AFC Emley | 3 | 2.00 | 0.33 | 1.67 | 33% | 33% | 33% | L D D |
| AFC Portchester | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| AFC Totton | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Alfreton Town | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Andover New Street | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Ascot United | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 0% | 50% | 0% | L D |
| Avro | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bath City | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bishop's Cleeve | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Chatham Town | 3 | 2.00 | 1.67 | 0.33 | 33% | 0% | 67% | L W W |
| Dunston UTS | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Erith Town | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Heaton Stannington | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Horbury Town | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Jersey Bulls | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L D |
| Maidstone Utd | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 0% | 50% | 0% | L D |
| Merthyr Town | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 0% | 50% | 0% | L D |
| Nuneaton Town | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Prescot Cables | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Ramsgate | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Redcar Athletic | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Sheppey United | 3 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 33% | 33% | 33% | L W W |
| Sholing | 3 | 2.00 | 1.67 | 0.33 | 33% | 33% | 67% | W W W |
| Southport | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Spalding United | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D W |
| Stanway Rovers | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L D |
| Tadcaster Albion | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 0% | 50% | 0% | L D |
| Tiverton Town | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Tonbridge Angels | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Vauxhall Motors | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Westfield (Surrey) | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 0% | 50% | 0% | L D |
| Winslow United | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L D |
| Wolverhampton City | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bradford (Park Avenue) | 3 | 1.67 | 1.00 | 0.67 | 33% | 33% | 33% | L W W |
| Lancaster City | 3 | 1.67 | 1.00 | 0.67 | 0% | 33% | 33% | L W D |
| Leatherhead | 3 | 1.67 | 1.67 | 0.00 | 33% | 0% | 100% | W W W |
| Yate Town | 3 | 1.67 | 1.33 | 0.33 | 33% | 33% | 67% | D D W |
| Banbury United | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L D |
| Brackley Town | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Buxton | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Chelmsford City | 2 | 1.50 | 1.50 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W |
| Knowle | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 50% | 0% | L D |
| Mickleover Sports | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Newmarket | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 50% | 0% | L D |
| Wimborne Town | 5 | 1.40 | 0.80 | 0.60 | 20% | 60% | 40% | W D D D D |
| Canvey Island | 3 | 1.33 | 0.67 | 0.67 | 0% | 33% | 33% | L W D |
| Bishop Auckland | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Blyth Spartans | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bracknell Town | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Felixstowe & Walton Utd | 2 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L D |
| Flackwell Heath | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Hashtag United | 2 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L D |
| Hednesford Town | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Kingstonian | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Knaresborough Town | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| North Ferriby | 2 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L D |
| Pontefract Collieries | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Portishead Town | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Slough Town | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Stamford | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Stocksbridge Park Steels | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Three Bridges | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Weston-super-Mare | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Basingstoke Town | 2 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.