Francuska - Liga kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2019 iz 44 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Francuska - Liga kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
petak, 31. jul 2020
sreda, 22. januar 2020
utorak, 21. januar 2020
sreda, 08. januar 2020
utorak, 07. januar 2020
sreda, 18. decembar 2019
utorak, 17. decembar 2019
sreda, 30. oktobar 2019
utorak, 29. oktobar 2019
utorak, 27. avgust 2019
utorak, 13. avgust 2019
petak, 26. jul 2019
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 69% mečeva, a preokret se desi u 14% (uzorak: 29 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 9% (4)
- 1 11% (5)
- 2 20% (9)
- 3 23% (10)
- 4 14% (6)
- 5+ 23% (10)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2018 | 2019 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.35 | 3.00 | +0.65 |
| 3+ golova | 44% | 59% | +15 pp |
| Oba tima daju gol | 58% | 61% | +3 pp |
| Pobede domaćina | 37% | 50% | +13 pp |
Uzorak prošle sezone: 43 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angers | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Guingamp | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Nice | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Rennes | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Saint Etienne | 2 | 5.00 | 1.50 | 3.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Valenciennes | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Nantes | 2 | 4.50 | 4.00 | 0.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Orleans | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Paris FC | 3 | 4.33 | 1.00 | 3.33 | 67% | 67% | 0% | L D W |
| Le Mans | 4 | 4.25 | 2.00 | 2.25 | 100% | 100% | 0% | L W D W |
| Amiens | 3 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 67% | 67% | 0% | L W W |
| Chateauroux | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| RED Star FC 93 | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Toulouse | 2 | 4.00 | 1.50 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Paris Saint Germain | 4 | 3.75 | 3.25 | 0.50 | 75% | 50% | 50% | D W W W |
| Lens | 3 | 3.33 | 1.33 | 2.00 | 100% | 67% | 0% | L D W |
| Lyon | 4 | 3.25 | 2.25 | 1.00 | 75% | 75% | 25% | D D W W |
| Ajaccio | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Clermont Foot | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D D |
| Estac Troyes | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Lille | 3 | 3.00 | 2.33 | 0.67 | 67% | 33% | 67% | D W W |
| Lorient | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Marseille | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Monaco | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Montpellier | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Nimes | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Sochaux | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Stade Brestois 29 | 3 | 2.67 | 1.33 | 1.33 | 33% | 67% | 33% | L W D |
| Bourg-en-bresse 01 | 4 | 2.50 | 1.25 | 1.25 | 50% | 75% | 25% | L D D W |
| Nancy | 3 | 2.33 | 1.33 | 1.00 | 33% | 33% | 67% | L W W |
| Niort | 3 | 2.33 | 1.33 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | L D W |
| Bordeaux | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Chambly Thelle FC | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Dijon | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Gazelec FC Ajaccio | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D W |
| Le Havre | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Metz | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Rodez | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Reims | 4 | 1.75 | 0.75 | 1.00 | 50% | 25% | 50% | L D W W |
| Beziers | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Caen | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Grenoble | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Quevilly | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Strasbourg | 2 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D W |
| Auxerre | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.