Iran - Hazfi kup — kvote i rezultati

Sezona u brojkama

22
Odigrano mečeva
2.05
Prosek golova
32%
3+ golova
41%
Oba tima daju gol
45%
Pobede domaćina
1.18 : 0.86
Golovi domaćin : gost

Statistika sezone 2025 iz 22 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.

Naredni mečevi

Trenutno nema zakazanih mečeva za Iran - Hazfi kup.

Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.

Rezultati

nedelja, 21. decembar 2025
13:00
Naft Gachsaran
Paykan
13:00
Sepahan FC
Kheybar Khorramabad
13:00
Naft Gachsaran
0:1
(-)
Paykan
13:00
Sepahan FC
1:3
(1:1)
Kheybar Khorramabad
13:00
Naft Gachsaran
0:1
(-)
Paykan
13:00
Sepahan FC
1:3
(1:1)
Kheybar Khorramabad
subota, 20. decembar 2025
15:00
Foolad FC
Chadormalu SC
13:00
Malavan
Mes Shahr-e Babak
12:45
Gol Gohar
Mes Rafsanjan
12:45
Mes Rafsanjan
Gol Gohar
11:00
Havadar
Saipa
15:00
Foolad FC
2:0
(0:0)
Chadormalu SC
13:00
Malavan
3:0
(1:0)
Mes Shahr-e Babak
12:45
Gol Gohar
0:0
(0:0)
Mes Rafsanjan
12:45
Mes Rafsanjan
-
(-)
Gol Gohar
11:00
Havadar
2:2
(1:1)
Saipa
15:00
Foolad FC
2:0
(0:0)
Chadormalu SC
13:00
Malavan
3:0
(1:0)
Mes Shahr-e Babak
12:45
Gol Gohar
0:0
(0:0)
Mes Rafsanjan
12:45
Mes Rafsanjan
-
(-)
Gol Gohar
11:00
Havadar
2:2
(1:1)
Saipa
četvrtak, 18. decembar 2025
12:45
Tractor Sazi
Persepolis FC
12:45
Tractor Sazi
1:1
(0:0)
Persepolis FC
12:45
Tractor Sazi
1:1
(0:0)
Persepolis FC
subota, 22. novembar 2025
15:00
Esteghlal Khuzestan
Foolad FC
13:00
Aluminium Arak
Malavan
13:00
Kheybar Khorramabad
Kia Tehran
12:45
Chadormalu SC
ZOB Ahan
12:45
Mes Rafsanjan
Damash Gilanian
12:45
Paykan
Shahrdari Noshahr
11:00
Havadar
AS Bargh Shiraz
10:00
Gol Gohar
Shenavarsazi Qeshm
15:00
Esteghlal Khuzestan
0:3
(0:2)
Foolad FC
13:00
Aluminium Arak
1:1
(1:0)
Malavan
13:00
Kheybar Khorramabad
2:1
(2:1)
Kia Tehran
12:45
Chadormalu SC
1:0
(0:0)
ZOB Ahan
12:45
Mes Rafsanjan
1:0
(0:0)
Damash Gilanian
12:45
Paykan
2:0
(2:0)
Shahrdari Noshahr
11:00
Havadar
3:1
(2:0)
AS Bargh Shiraz
10:00
Gol Gohar
1:0
(0:0)
Shenavarsazi Qeshm
15:00
Esteghlal Khuzestan
0:3
(0:2)
Foolad FC
13:00
Aluminium Arak
1:1
(1:0)
Malavan
13:00
Kheybar Khorramabad
2:1
(2:1)
Kia Tehran
12:45
Chadormalu SC
1:0
(0:0)
ZOB Ahan
12:45
Mes Rafsanjan
1:0
(0:0)
Damash Gilanian
12:45
Paykan
2:0
(2:0)
Shahrdari Noshahr
11:00
Havadar
3:1
(2:0)
AS Bargh Shiraz
10:00
Gol Gohar
1:0
(0:0)
Shenavarsazi Qeshm
petak, 21. novembar 2025
13:00
Shams Azar Qazvin
Niroye Zamini
12:45
Esteghlal FC
Padyab Khalkhal
11:30
Mes Shahr-e Babak
Fajr Sepasi
11:00
Mes Novin Kerman
Sepahan FC
11:00
Mes Kerman
Sepahan FC
13:00
Shams Azar Qazvin
3:2
(0:1)
Niroye Zamini
12:45
Esteghlal FC
1:1
(0:1)
Padyab Khalkhal
11:30
Mes Shahr-e Babak
1:0
(0:0)
Fajr Sepasi
11:00
Mes Novin Kerman
-
(-)
Sepahan FC
11:00
Mes Kerman
0:1
(0:1)
Sepahan FC
13:00
Shams Azar Qazvin
3:2
(0:1)
Niroye Zamini
12:45
Esteghlal FC
1:1
(0:1)
Padyab Khalkhal
11:30
Mes Shahr-e Babak
1:0
(0:0)
Fajr Sepasi
11:00
Mes Novin Kerman
-
(-)
Sepahan FC
11:00
Mes Kerman
0:1
(0:1)
Sepahan FC
četvrtak, 20. novembar 2025
12:45
Saipa
Nassaji Mazandaran
12:45
Foolad Hormozgan
Chooka Talesh
11:00
Be'sat Kermanshah
Naft Gachsaran
12:45
Saipa
0:0
(0:0)
Nassaji Mazandaran
12:45
Foolad Hormozgan
1:1
(0:1)
Chooka Talesh
11:00
Be'sat Kermanshah
0:1
(0:0)
Naft Gachsaran
12:45
Saipa
0:0
(0:0)
Nassaji Mazandaran
12:45
Foolad Hormozgan
1:1
(0:1)
Chooka Talesh
11:00
Be'sat Kermanshah
0:1
(0:0)
Naft Gachsaran

Ishodi

45%
Pobeda domaćina (1)
32%
Nerešeno (X)
23%
Pobeda gosta (2)
24%
Domaćin vodi na poluvremenu
52%
Nerešeno na poluvremenu
24%
Gost vodi na poluvremenu

Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 60% mečeva, a preokret se desi u 10% (uzorak: 10 mečeva).

Golovi

2.05
Prosek po meču
0.90
1. poluvreme
1.19
2. poluvreme
57%
Gol u 1. poluvremenu
59%
2+ gola
32%
3+ golova
18%
4+ golova
41%
Oba tima daju gol
9%
Bez golova (0:0)
59%
Bar jedna mreža netaknuta

Koliko golova pada po meču

  • 0 9% (2)
  • 1 32% (7)
  • 2 27% (6)
  • 3 14% (3)
  • 4 14% (3)
  • 5+ 5% (1)

Najčešći rezultati

1:0 4× · 18% 1:1 4× · 18% 0:1 3× · 14% 0:0 2× · 9% 2:0 2× · 9%

Rekordi sezone

Poređenje sa prošlom sezonom

Pokazatelj 2024 2025 Razlika
Prosek golova 1.84 2.05 +0.21
3+ golova 29% 32% +3 pp
Oba tima daju gol 26% 41% +15 pp
Pobede domaćina 55% 45% -10 pp

Uzorak prošle sezone: 31 mečeva.

Timovi u brojkama

Tim O PG D P 3+ GG BPG Forma
Niroye Zamini 1 5.00 2.00 3.00 100% 100% 0% L
Shams Azar Qazvin 1 5.00 3.00 2.00 100% 100% 0% W
AS Bargh Shiraz 1 4.00 1.00 3.00 100% 100% 0% L
Havadar 2 4.00 2.50 1.50 100% 100% 0% D W
Kheybar Khorramabad 2 3.50 2.50 1.00 100% 100% 0% W W
Esteghlal Khuzestan 1 3.00 0.00 3.00 100% 0% 0% L
Kia Tehran 1 3.00 1.00 2.00 100% 100% 0% L
Foolad FC 2 2.50 2.50 0.00 50% 0% 100% W W
Malavan 2 2.50 2.00 0.50 50% 50% 50% W D
Sepahan FC 2 2.50 1.00 1.50 50% 50% 50% L W
Aluminium Arak 1 2.00 1.00 1.00 0% 100% 0% D
Chooka Talesh 1 2.00 1.00 1.00 0% 100% 0% D
Esteghlal FC 1 2.00 1.00 1.00 0% 100% 0% D
Foolad Hormozgan 1 2.00 1.00 1.00 0% 100% 0% D
Mes Shahr-e Babak 2 2.00 0.50 1.50 50% 0% 50% L W
Padyab Khalkhal 1 2.00 1.00 1.00 0% 100% 0% D
Persepolis FC 1 2.00 1.00 1.00 0% 100% 0% D
Saipa 2 2.00 1.00 1.00 50% 50% 50% D D
Shahrdari Noshahr 1 2.00 0.00 2.00 0% 0% 0% L
Tractor Sazi 1 2.00 1.00 1.00 0% 100% 0% D
Chadormalu SC 2 1.50 0.50 1.00 0% 0% 50% L W
Paykan 2 1.50 1.50 0.00 0% 0% 100% W W
Be'sat Kermanshah 1 1.00 0.00 1.00 0% 0% 0% L
Damash Gilanian 1 1.00 0.00 1.00 0% 0% 0% L
Fajr Sepasi 1 1.00 0.00 1.00 0% 0% 0% L
Mes Kerman 1 1.00 0.00 1.00 0% 0% 0% L
Naft Gachsaran 2 1.00 0.50 0.50 0% 0% 50% L W
Shenavarsazi Qeshm 1 1.00 0.00 1.00 0% 0% 0% L
ZOB Ahan 1 1.00 0.00 1.00 0% 0% 0% L
Gol Gohar 2 0.50 0.50 0.00 0% 0% 100% D W
Mes Rafsanjan 2 0.50 0.50 0.00 0% 0% 100% D W
Nassaji Mazandaran 1 0.00 0.00 0.00 0% 0% 100% D

Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.