Izrael - Liga Leumit — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 77 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ashdod | 10 | 8 | 1 | 1 | 22 | 8 | 14 | 3 | 25 |
| 2 | Bnei Yehuda | 9 | 7 | 2 | 0 | 20 | 7 | 13 | 3 | 23 |
| 3 | Hapoel Rishon LeZion | 9 | 6 | 2 | 1 | 18 | 9 | 9 | 3 | 20 |
| 4 | Kiryat Yam SC | 10 | 6 | 1 | 3 | 27 | 16 | 11 | 4.3 | 19 |
| 5 | Hapoel Afula | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 13 | 5 | 3.1 | 18 |
| 6 | Hapoel Kfar Shalem | 9 | 5 | 2 | 2 | 19 | 18 | 1 | 4.1 | 17 |
| 7 | Hapoel Ra'anana | 9 | 5 | 0 | 4 | 20 | 13 | 7 | 3.7 | 15 |
| 8 | Kafr Qasim | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 13 |
| 9 | Maccabi Bnei Raina | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 13 | 0 | 2.9 | 13 |
| 10 | Ironi Modi'in | 10 | 3 | 2 | 5 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 11 |
| 11 | Maccabi Kiryat Gat | 10 | 2 | 4 | 4 | 9 | 11 | -2 | 2 | 10 |
| 12 | Maccabi Ahi Nazareth | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | 10 |
| 13 | Maccabi Herzliya | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 13 | -4 | 2.2 | 9 |
| 14 | Hapoel Kfar Saba | 10 | 3 | 0 | 7 | 15 | 24 | -9 | 3.9 | 9 |
| 15 | Maccabi Kabilio Jaffa | 10 | 2 | 0 | 8 | 7 | 22 | -15 | 2.9 | 6 |
| 16 | Hapoel Acre | 9 | 0 | 1 | 8 | 0 | 23 | -23 | 2.6 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hapoel Rishon LeZion | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 3 | 9 | 3 | 15 |
| 2 | Ashdod | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.2 | 13 |
| 3 | Hapoel Kfar Shalem | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 7 | 6 | 4 | 13 |
| 4 | Kiryat Yam SC | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 4 | 8 | 3.2 | 12 |
| 5 | Hapoel Afula | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3 | 9 |
| 6 | Bnei Yehuda | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 8 |
| 7 | Kafr Qasim | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 7 |
| 8 | Hapoel Ra'anana | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 6 |
| 9 | Maccabi Bnei Raina | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 4 | 3 |
| 10 | Hapoel Kfar Saba | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 3 |
| 11 | Maccabi Herzliya | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 10 | -5 | 3 | 3 |
| 12 | Maccabi Ahi Nazareth | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 13 | Maccabi Kabilio Jaffa | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 15 | -10 | 3.3 | 3 |
| 14 | Maccabi Kiryat Gat | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 15 | Ironi Modi'in | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 1 |
| 16 | Hapoel Acre | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 12 | -12 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bnei Yehuda | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 4 | 10 | 3.6 | 15 |
| 2 | Ashdod | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 6 | 7 | 3.8 | 12 |
| 3 | Ironi Modi'in | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3 | 10 |
| 4 | Maccabi Bnei Raina | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 10 |
| 5 | Hapoel Afula | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 6 | Hapoel Ra'anana | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 4 | 9 |
| 7 | Maccabi Kiryat Gat | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 1.7 | 8 |
| 8 | Kiryat Yam SC | 5 | 2 | 1 | 2 | 15 | 12 | 3 | 5.4 | 7 |
| 9 | Maccabi Ahi Nazareth | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 7 |
| 10 | Maccabi Herzliya | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 6 |
| 11 | Kafr Qasim | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 6 |
| 12 | Hapoel Kfar Saba | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 14 | -5 | 3.8 | 6 |
| 13 | Hapoel Rishon LeZion | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 14 | Hapoel Kfar Shalem | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 15 | Maccabi Kabilio Jaffa | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 3 |
| 16 | Hapoel Acre | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | -11 | 2.8 | 0 |
Rezultati
petak, 16. oktobar 2026
ponedeljak, 12. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
četvrtak, 01. oktobar 2026
ponedeljak, 28. septembar 2026
četvrtak, 24. septembar 2026
četvrtak, 17. septembar 2026
ponedeljak, 14. septembar 2026
četvrtak, 10. septembar 2026
ponedeljak, 07. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
ponedeljak, 31. avgust 2026
nedelja, 30. avgust 2026
ponedeljak, 24. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
utorak, 18. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 90% mečeva, a preokret se desi u 2% (uzorak: 50 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 6% (5)
- 1 16% (12)
- 2 18% (14)
- 3 23% (18)
- 4 14% (11)
- 5+ 22% (17)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.72 | 3.05 | +0.33 |
| 3+ golova | 50% | 60% | +10 pp |
| Oba tima daju gol | 58% | 53% | -5 pp |
| Pobede domaćina | 35% | 39% | +4 pp |
Uzorak prošle sezone: 296 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiryat Yam SC | 10 | 4.30 | 2.70 | 1.60 | 80% | 70% | 20% | W D W W W |
| Hapoel Kfar Shalem | 9 | 4.11 | 2.11 | 2.00 | 89% | 78% | 11% | W W W D D |
| Hapoel Kfar Saba | 10 | 3.90 | 1.50 | 2.40 | 60% | 50% | 30% | W L L L L |
| Hapoel Ra'anana | 9 | 3.67 | 2.22 | 1.44 | 78% | 78% | 11% | L L W L W |
| Ironi Modi'in | 10 | 3.20 | 1.50 | 1.70 | 60% | 70% | 20% | W L W L L |
| Hapoel Afula | 10 | 3.10 | 1.80 | 1.30 | 60% | 50% | 40% | D W D W D |
| Ashdod | 10 | 3.00 | 2.20 | 0.80 | 60% | 40% | 50% | D W W W W |
| Bnei Yehuda | 9 | 3.00 | 2.22 | 0.78 | 67% | 67% | 33% | W W W D W |
| Hapoel Rishon LeZion | 9 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 67% | 56% | 44% | W D W L W |
| Maccabi Kabilio Jaffa | 10 | 2.90 | 0.70 | 2.20 | 50% | 40% | 20% | L L W L L |
| Maccabi Bnei Raina | 9 | 2.89 | 1.44 | 1.44 | 67% | 67% | 33% | D L L W W |
| Maccabi Ahi Nazareth | 10 | 2.70 | 1.00 | 1.70 | 60% | 50% | 10% | L W L L W |
| Hapoel Acre | 9 | 2.56 | 0.00 | 2.56 | 56% | 0% | 11% | D L L L L |
| Kafr Qasim | 10 | 2.40 | 1.30 | 1.10 | 50% | 40% | 30% | L L W W W |
| Maccabi Herzliya | 10 | 2.20 | 0.90 | 1.30 | 30% | 50% | 30% | D L L L D |
| Maccabi Kiryat Gat | 10 | 2.00 | 0.90 | 1.10 | 30% | 50% | 30% | D D L L W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.