Katar - Emirov kup — kvote i rezultati

Sezona u brojkama

19
Odigrano mečeva
3.26
Prosek golova
58%
3+ golova
53%
Oba tima daju gol
63%
Pobede domaćina
1.89 : 1.37
Golovi domaćin : gost

Statistika sezone 2026 iz 19 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.

Naredni mečevi

Trenutno nema zakazanih mečeva za Katar - Emirov kup.

Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.

Rezultati

subota, 09. maj 2026
14:30
Al-Gharafa
Al Sadd
14:30
Al-Gharafa
4:1
(2:0)
Al Sadd
14:30
Al-Gharafa
4:1
(2:0)
Al Sadd
utorak, 05. maj 2026
17:00
Al Sadd
Al-Duhail SC
17:00
Al-Duhail SC
Al Sadd
14:15
Al-Gharafa
Al Wakrah
14:15
Al Wakrah
Al-Gharafa
17:00
Al Sadd
-
(-)
Al-Duhail SC
17:00
Al-Duhail SC
1:4
(0:2)
Al Sadd
14:15
Al-Gharafa
-
(-)
Al Wakrah
14:15
Al Wakrah
0:0
(0:0)
Al-Gharafa
17:00
Al Sadd
-
(-)
Al-Duhail SC
17:00
Al-Duhail SC
1:4
(0:2)
Al Sadd
14:15
Al-Gharafa
-
(-)
Al Wakrah
14:15
Al Wakrah
0:0
(0:0)
Al-Gharafa
petak, 01. maj 2026
17:00
Al-Gharafa
UMM Salal
17:00
Al Shamal
Al Sadd
14:15
Al-Duhail SC
Al-Arabi SC
14:15
Al-Rayyan SC
Al Wakrah
17:00
Al-Gharafa
2:1
(2:1)
UMM Salal
17:00
Al Shamal
4:6
(1:4)
Al Sadd
14:15
Al-Duhail SC
4:0
(2:0)
Al-Arabi SC
14:15
Al-Rayyan SC
0:3
(0:1)
Al Wakrah
17:00
Al-Gharafa
2:1
(2:1)
UMM Salal
17:00
Al Shamal
4:6
(1:4)
Al Sadd
14:15
Al-Duhail SC
4:0
(2:0)
Al-Arabi SC
14:15
Al-Rayyan SC
0:3
(0:1)
Al Wakrah
nedelja, 15. februar 2026
16:15
Al Ahli Doha
UMM Salal
16:15
Al Ahli Doha
2:4
(1:1)
UMM Salal
16:15
Al Ahli Doha
2:4
(1:1)
UMM Salal
subota, 14. februar 2026
16:15
Al-Rayyan SC
Al-Khor
16:15
Al Sadd
Al-Markhiya
13:30
Al-Gharafa
Al Kharaitiyat
16:15
Al-Rayyan SC
2:0
(2:0)
Al-Khor
16:15
Al Sadd
2:1
(0:0)
Al-Markhiya
13:30
Al-Gharafa
2:0
(2:0)
Al Kharaitiyat
16:15
Al-Rayyan SC
2:0
(2:0)
Al-Khor
16:15
Al Sadd
2:1
(0:0)
Al-Markhiya
13:30
Al-Gharafa
2:0
(2:0)
Al Kharaitiyat
petak, 13. februar 2026
16:15
Al Shahaniya
Al-Arabi SC
13:30
Al Shamal
Qatar SC
16:15
Al Shahaniya
0:2
(0:2)
Al-Arabi SC
13:30
Al Shamal
2:1
(2:1)
Qatar SC
16:15
Al Shahaniya
0:2
(0:2)
Al-Arabi SC
13:30
Al Shamal
2:1
(2:1)
Qatar SC
četvrtak, 12. februar 2026
16:15
Al Wakrah
Al-Sailiya
13:30
Al-Duhail SC
Al Waab
16:15
Al Wakrah
2:0
(0:0)
Al-Sailiya
13:30
Al-Duhail SC
2:0
(1:0)
Al Waab
16:15
Al Wakrah
2:0
(0:0)
Al-Sailiya
13:30
Al-Duhail SC
2:0
(1:0)
Al Waab
subota, 10. januar 2026
14:30
Al-Sailiya
Muaither SC
14:30
Al-Markhiya
Al Mesaimeer
14:30
Al Kharaitiyat
Al Bidda SC
14:30
Al Waab
Lusail City
14:30
Al-Sailiya
1:1
(0:0)
Muaither SC
14:30
Al-Markhiya
2:1
(2:1)
Al Mesaimeer
14:30
Al Kharaitiyat
2:1
(2:0)
Al Bidda SC
14:30
Al Waab
2:0
(1:0)
Lusail City
14:30
Al-Sailiya
1:1
(0:0)
Muaither SC
14:30
Al-Markhiya
2:1
(2:1)
Al Mesaimeer
14:30
Al Kharaitiyat
2:1
(2:0)
Al Bidda SC
14:30
Al Waab
2:0
(1:0)
Lusail City

Ishodi

63%
Pobeda domaćina (1)
11%
Nerešeno (X)
26%
Pobeda gosta (2)
53%
Domaćin vodi na poluvremenu
26%
Nerešeno na poluvremenu
21%
Gost vodi na poluvremenu

Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 100% mečeva, a preokret se desi u 0% (uzorak: 14 mečeva).

Golovi

3.26
Prosek po meču
1.74
1. poluvreme
1.53
2. poluvreme
79%
Gol u 1. poluvremenu
95%
2+ gola
58%
3+ golova
26%
4+ golova
53%
Oba tima daju gol
5%
Bez golova (0:0)
47%
Bar jedna mreža netaknuta

Koliko golova pada po meču

  • 0 5% (1)
  • 1 0% (0)
  • 2 37% (7)
  • 3 32% (6)
  • 4 5% (1)
  • 5+ 21% (4)

Najčešći rezultati

2:0 5× · 26% 2:1 5× · 26% 0:0 1× · 5% 1:1 1× · 5% 0:2 1× · 5%

Rekordi sezone

Poređenje sa prošlom sezonom

Pokazatelj 2025 2026 Razlika
Prosek golova 3.26 3.26 0.00
3+ golova 63% 58% -5 pp
Oba tima daju gol 74% 53% -21 pp
Pobede domaćina 47% 63% +16 pp

Uzorak prošle sezone: 19 mečeva.

Timovi u brojkama

Najbolji napad Al Sadd 3.25 po meču Najbolja odbrana Al Wakrah 0.00 primljenih Najviše 3+ Al Sadd 100% Najviše GG Al Sadd 100% Najbolja forma Al-Gharafa 10 bod. iz 5
Tim O PG D P 3+ GG BPG Forma
Al Shamal 2 6.50 3.00 3.50 100% 100% 0% L W
Al Ahli Doha 1 6.00 2.00 4.00 100% 100% 0% L
Al Sadd 4 5.75 3.25 2.50 100% 100% 0% L W W W
UMM Salal 2 4.50 2.50 2.00 100% 100% 0% L W
Al-Duhail SC 3 3.67 2.33 1.33 67% 33% 67% L W W
Al Bidda SC 1 3.00 1.00 2.00 100% 100% 0% L
Al Mesaimeer 1 3.00 1.00 2.00 100% 100% 0% L
Al-Arabi SC 2 3.00 1.00 2.00 50% 0% 50% L W
Al-Markhiya 2 3.00 1.50 1.50 100% 100% 0% L W
Qatar SC 1 3.00 1.00 2.00 100% 100% 0% L
Al Kharaitiyat 2 2.50 1.00 1.50 50% 50% 0% L W
Al-Gharafa 4 2.50 2.00 0.50 50% 50% 50% W D W W
Al-Rayyan SC 2 2.50 1.00 1.50 50% 0% 50% L W
Al Shahaniya 1 2.00 0.00 2.00 0% 0% 0% L
Al Waab 2 2.00 1.00 1.00 0% 0% 50% L W
Al-Khor 1 2.00 0.00 2.00 0% 0% 0% L
Al-Sailiya 2 2.00 0.50 1.50 0% 50% 0% L D
Lusail City 1 2.00 0.00 2.00 0% 0% 0% L
Muaither SC 1 2.00 1.00 1.00 0% 100% 0% D
Al Wakrah 3 1.67 1.67 0.00 33% 0% 100% D W W

Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.