Kipar - 1. divizija — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 35 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AEK Larnaca | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 12 |
| 2 | Apollon Limassol | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 12 |
| 3 | AEL | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 12 |
| 4 | Omonia Nicosia | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.6 | 11 |
| 5 | Pafos | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2 | 10 |
| 6 | Aris | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 8 |
| 7 | Apoel Nicosia | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 8 | 4 | 4 | 7 |
| 8 | Omonia Aradippou | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 6 |
| 9 | Omonia 29is Maiou | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 5 |
| 10 | Olympiakos | 5 | 0 | 4 | 1 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 4 |
| 11 | Nea Salamis | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | 15 | -4 | 4.3 | 4 |
| 12 | Karmiotissa | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 11 | -7 | 2.5 | 3 |
| 13 | Anorthosis | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 3 |
| 14 | Digenis Ypsonas | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 14 | -9 | 3.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AEL | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 2 | Apollon Limassol | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 5 | 4 | 4.7 | 7 |
| 3 | Apoel Nicosia | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 4.5 | 6 |
| 4 | AEK Larnaca | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 5 | Omonia Nicosia | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 5 |
| 6 | Omonia Aradippou | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Nea Salamis | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 8 | Anorthosis | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Digenis Ypsonas | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| 10 | Olympiakos | 3 | 0 | 2 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 | 2 |
| 11 | Aris | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 12 | Omonia 29is Maiou | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 13 | Pafos | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 14 | Karmiotissa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pafos | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Omonia Nicosia | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | AEK Larnaca | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | Aris | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 5 | Apollon Limassol | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 6 | Omonia 29is Maiou | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 4 | 4 |
| 7 | AEL | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | -4 | 4 | 3 |
| 8 | Olympiakos | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | Omonia Aradippou | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 10 | Karmiotissa | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 11 | Apoel Nicosia | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 12 | Nea Salamis | 4 | 0 | 1 | 3 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 1 |
| 13 | Digenis Ypsonas | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 14 | Anorthosis | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | -7 | 3 | 0 |
Rezultati
subota, 17. oktobar 2026
ponedeljak, 12. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
ponedeljak, 14. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
ponedeljak, 07. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
ponedeljak, 31. avgust 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 74% mečeva, a preokret se desi u 5% (uzorak: 19 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 11% (4)
- 1 9% (3)
- 2 11% (4)
- 3 31% (11)
- 4 20% (7)
- 5+ 17% (6)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.64 | 3.00 | +0.36 |
| 3+ golova | 48% | 69% | +21 pp |
| Oba tima daju gol | 43% | 63% | +20 pp |
| Pobede domaćina | 45% | 40% | -5 pp |
Uzorak prošle sezone: 240 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Apoel Nicosia | 5 | 4.00 | 2.40 | 1.60 | 100% | 80% | 20% | W D L W L |
| Nea Salamis | 5 | 4.00 | 1.60 | 2.40 | 100% | 80% | 20% | L L W L L |
| Omonia 29is Maiou | 4 | 4.00 | 1.75 | 2.25 | 100% | 100% | 0% | L L D D |
| Apollon Limassol | 6 | 3.67 | 2.33 | 1.33 | 83% | 83% | 17% | W W D D W |
| AEL | 5 | 3.20 | 1.60 | 1.60 | 60% | 40% | 40% | W W W L W |
| Anorthosis | 5 | 3.20 | 0.80 | 2.40 | 80% | 60% | 0% | L L W L L |
| Digenis Ypsonas | 5 | 3.20 | 1.00 | 2.20 | 80% | 80% | 0% | W L L L L |
| AEK Larnaca | 5 | 2.80 | 2.00 | 0.80 | 60% | 60% | 20% | W W L W W |
| Olympiakos | 4 | 2.75 | 1.25 | 1.50 | 50% | 75% | 25% | L D D D |
| Aris | 5 | 2.60 | 1.20 | 1.40 | 60% | 60% | 40% | W D W L D |
| Omonia Nicosia | 5 | 2.60 | 2.20 | 0.40 | 60% | 40% | 60% | W W D W D |
| Karmiotissa | 6 | 2.50 | 0.67 | 1.83 | 67% | 50% | 17% | L L D D D |
| Pafos | 5 | 2.00 | 1.40 | 0.60 | 40% | 20% | 60% | W L W D W |
| Omonia Aradippou | 5 | 1.60 | 0.80 | 0.80 | 20% | 60% | 20% | L D D W D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.