Meksiko - Kup Meksika — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2019 iz 82 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Meksiko - Kup Meksika.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
četvrtak, 12. mart 2020
sreda, 11. mart 2020
četvrtak, 05. mart 2020
sreda, 04. mart 2020
četvrtak, 20. februar 2020
sreda, 19. februar 2020
četvrtak, 13. februar 2020
sreda, 12. februar 2020
četvrtak, 30. januar 2020
sreda, 29. januar 2020
četvrtak, 23. januar 2020
sreda, 22. januar 2020
četvrtak, 07. novembar 2019
sreda, 06. novembar 2019
četvrtak, 24. oktobar 2019
sreda, 23. oktobar 2019
nedelja, 13. oktobar 2019
subota, 12. oktobar 2019
četvrtak, 03. oktobar 2019
sreda, 02. oktobar 2019
nedelja, 08. septembar 2019
četvrtak, 05. septembar 2019
sreda, 04. septembar 2019
sreda, 14. avgust 2019
četvrtak, 08. avgust 2019
sreda, 07. avgust 2019
četvrtak, 01. avgust 2019
sreda, 31. jul 2019
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 74% mečeva, a preokret se desi u 11% (uzorak: 46 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 7% (6)
- 1 21% (17)
- 2 24% (20)
- 3 21% (17)
- 4 11% (9)
- 5+ 16% (13)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toluca | 10 | 3.70 | 2.20 | 1.50 | 70% | 60% | 30% | L L W D W |
| Club Queretaro | 6 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 67% | 67% | 0% | L W W W L |
| Zacatepec 1948 | 4 | 3.50 | 1.00 | 2.50 | 75% | 50% | 0% | L L L W |
| Pachuca | 8 | 3.38 | 1.88 | 1.50 | 63% | 88% | 13% | L D W D D |
| Atlas | 6 | 3.17 | 1.67 | 1.50 | 50% | 83% | 17% | L W D W L |
| Tapachula | 6 | 3.17 | 1.17 | 2.00 | 67% | 33% | 33% | L W L L W |
| Club Tijuana | 10 | 3.00 | 2.10 | 0.90 | 50% | 40% | 60% | W W D W W |
| Mineros de Zacatecas | 4 | 3.00 | 1.25 | 1.75 | 50% | 50% | 25% | L L L W |
| Monterrey | 10 | 3.00 | 2.20 | 0.80 | 60% | 40% | 50% | W L W D W |
| Celaya | 6 | 2.83 | 1.00 | 1.83 | 67% | 50% | 33% | L L W L D |
| Venados FC | 6 | 2.83 | 1.50 | 1.33 | 50% | 83% | 17% | L D W L D |
| U.N.A.M. - Pumas | 6 | 2.67 | 1.67 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | W L D W W |
| Santos Laguna | 8 | 2.63 | 1.63 | 1.00 | 50% | 50% | 38% | L D L W W |
| Dorados | 8 | 2.50 | 1.25 | 1.25 | 75% | 63% | 13% | L D L W W |
| FC Juarez | 10 | 2.40 | 1.60 | 0.80 | 40% | 40% | 50% | L W W D W |
| Atletico San Luis | 6 | 2.33 | 1.00 | 1.33 | 33% | 33% | 17% | L L L W W |
| Alebrijes de Oaxaca | 4 | 2.25 | 0.50 | 1.75 | 25% | 50% | 0% | D L L L |
| Atlante FC | 4 | 2.25 | 0.25 | 2.00 | 25% | 25% | 0% | L L L L |
| Correcaminos Uat | 4 | 2.25 | 0.50 | 1.75 | 25% | 25% | 25% | L L W D |
| Monarcas | 8 | 2.13 | 1.25 | 0.88 | 38% | 25% | 75% | D L W L W |
| Guadalajara Chivas | 6 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 33% | 33% | 33% | W L L W L |
| Leones Negros UDG | 4 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L L L L |
| Necaxa | 4 | 2.00 | 0.75 | 1.25 | 50% | 50% | 25% | L L D D |
| Potros Uaem | 4 | 1.75 | 0.25 | 1.50 | 25% | 25% | 25% | D L L L |
| Veracruz | 4 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 25% | 25% | D W L L |
| Cimarrones | 4 | 1.25 | 0.25 | 1.00 | 0% | 25% | 25% | D D L L |
| Puebla | 4 | 1.00 | 0.25 | 0.75 | 0% | 25% | 25% | D D L L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.