Paragvaj - Profesionalna divizija (Clausura) — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 84 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 de Mayo | 14 | 8 | 4 | 2 | 17 | 13 | 4 | 2.1 | 28 |
| 2 | Olimpia | 14 | 8 | 3 | 3 | 22 | 10 | 12 | 2.3 | 27 |
| 3 | Libertad Asuncion | 14 | 8 | 3 | 3 | 23 | 16 | 7 | 2.8 | 27 |
| 4 | Nacional Asuncion | 14 | 7 | 5 | 2 | 21 | 8 | 13 | 2.1 | 26 |
| 5 | Sportivo Trinidense | 14 | 7 | 3 | 4 | 24 | 14 | 10 | 2.7 | 24 |
| 6 | Club Guarani | 14 | 5 | 7 | 2 | 16 | 12 | 4 | 2 | 22 |
| 7 | Cerro Porteno | 14 | 6 | 2 | 6 | 18 | 14 | 4 | 2.3 | 20 |
| 8 | Sportivo Ameliano | 14 | 4 | 6 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.2 | 18 |
| 9 | Rubio NU | 14 | 3 | 4 | 7 | 15 | 24 | -9 | 2.8 | 13 |
| 10 | Sportivo Luqueno | 14 | 4 | 1 | 9 | 14 | 27 | -13 | 2.9 | 13 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 14 | 2 | 2 | 10 | 14 | 27 | -13 | 2.9 | 8 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 14 | 0 | 4 | 10 | 5 | 23 | -18 | 2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nacional Asuncion | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 1 | 11 | 1.9 | 17 |
| 2 | Olimpia | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 5 | 9 | 2.7 | 14 |
| 3 | Libertad Asuncion | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.1 | 14 |
| 4 | 2 de Mayo | 7 | 4 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.7 | 14 |
| 5 | Cerro Porteno | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.9 | 13 |
| 6 | Sportivo Ameliano | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 11 |
| 7 | Sportivo Trinidense | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 8 | 2 | 2.6 | 10 |
| 8 | Club Guarani | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | 9 | 1 | 2.7 | 9 |
| 9 | Rubio NU | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.1 | 7 |
| 10 | Sportivo Luqueno | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 13 | -7 | 2.7 | 6 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | 15 | -6 | 3.4 | 4 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 12 | -10 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sportivo Trinidense | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 6 | 8 | 2.9 | 14 |
| 2 | 2 de Mayo | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | 8 | 2 | 2.6 | 14 |
| 3 | Olimpia | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.9 | 13 |
| 4 | Club Guarani | 7 | 3 | 4 | 0 | 6 | 3 | 3 | 1.3 | 13 |
| 5 | Libertad Asuncion | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.4 | 13 |
| 6 | Nacional Asuncion | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2.3 | 9 |
| 7 | Cerro Porteno | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 9 | 1 | 2.7 | 7 |
| 8 | Sportivo Ameliano | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.1 | 7 |
| 9 | Sportivo Luqueno | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 14 | -6 | 3.1 | 7 |
| 10 | Rubio NU | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | 16 | -8 | 3.4 | 6 |
| 11 | Deportivo Recoleta | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 12 | -7 | 2.4 | 4 |
| 12 | Club Sp. San Lorenzo | 7 | 0 | 2 | 5 | 3 | 11 | -8 | 2 | 2 |
Rezultati
ponedeljak, 12. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
utorak, 06. oktobar 2026
ponedeljak, 05. oktobar 2026
subota, 03. oktobar 2026
ponedeljak, 28. septembar 2026
subota, 26. septembar 2026
petak, 25. septembar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
ponedeljak, 07. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
četvrtak, 03. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
utorak, 01. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
utorak, 25. avgust 2026
ponedeljak, 24. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
ponedeljak, 10. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
petak, 07. avgust 2026
ponedeljak, 03. avgust 2026
nedelja, 02. avgust 2026
subota, 01. avgust 2026
četvrtak, 30. jul 2026
sreda, 29. jul 2026
utorak, 28. jul 2026
nedelja, 26. jul 2026
subota, 25. jul 2026
petak, 24. jul 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 70% mečeva, a preokret se desi u 7% (uzorak: 44 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 6% (5)
- 1 21% (18)
- 2 24% (20)
- 3 31% (26)
- 4 10% (8)
- 5+ 8% (7)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.58 | 2.43 | -0.15 |
| 3+ golova | 42% | 49% | +7 pp |
| Oba tima daju gol | 50% | 54% | +4 pp |
| Pobede domaćina | 39% | 39% | 0 pp |
Uzorak prošle sezone: 130 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deportivo Recoleta | 14 | 2.93 | 1.00 | 1.93 | 64% | 71% | 7% | L L D L L |
| Sportivo Luqueno | 14 | 2.93 | 1.00 | 1.93 | 71% | 50% | 14% | L L L W L |
| Libertad Asuncion | 14 | 2.79 | 1.64 | 1.14 | 57% | 64% | 21% | D W L D W |
| Rubio NU | 14 | 2.79 | 1.07 | 1.71 | 57% | 57% | 14% | D W D L L |
| Sportivo Trinidense | 14 | 2.71 | 1.71 | 1.00 | 64% | 64% | 21% | D W W L W |
| Cerro Porteno | 14 | 2.29 | 1.29 | 1.00 | 50% | 50% | 36% | W L L W D |
| Olimpia | 14 | 2.29 | 1.57 | 0.71 | 50% | 43% | 36% | D D W W W |
| Sportivo Ameliano | 14 | 2.21 | 1.07 | 1.14 | 36% | 71% | 14% | L L D D W |
| 2 de Mayo | 14 | 2.14 | 1.21 | 0.93 | 43% | 43% | 43% | W W D L L |
| Nacional Asuncion | 14 | 2.07 | 1.50 | 0.57 | 29% | 36% | 57% | W D D W W |
| Club Guarani | 14 | 2.00 | 1.14 | 0.86 | 29% | 57% | 43% | D D W W D |
| Club Sp. San Lorenzo | 14 | 2.00 | 0.36 | 1.64 | 36% | 36% | 7% | D D D L L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.