Peru - Bicentenario kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2020 iz 28 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Peru - Bicentenario kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
nedelja, 04. jul 2021
petak, 25. jun 2021
četvrtak, 24. jun 2021
sreda, 23. jun 2021
nedelja, 20. jun 2021
subota, 19. jun 2021
petak, 18. jun 2021
četvrtak, 17. jun 2021
sreda, 16. jun 2021
ponedeljak, 14. jun 2021
nedelja, 13. jun 2021
subota, 12. jun 2021
petak, 11. jun 2021
četvrtak, 10. jun 2021
Ishodi
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 21% (6)
- 1 25% (7)
- 2 11% (3)
- 3 18% (5)
- 4 14% (4)
- 5+ 11% (3)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2019 | 2020 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.73 | 2.11 | -0.62 |
| 3+ golova | 53% | 43% | -10 pp |
| Oba tima daju gol | 54% | 43% | -11 pp |
| Pobede domaćina | 36% | 32% | -4 pp |
Uzorak prošle sezone: 59 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alianza Universidad | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Alianza Lima | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Santos | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| U. San Martin | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Cusco | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Deportivo Llacuabamba | 2 | 3.50 | 1.00 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L D |
| Cesar Vallejo | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Deportivo Coopsol | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L W |
| FBC Melgar | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Sporting Cristal | 3 | 3.00 | 2.33 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | W W W |
| Union Huaral | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Sport Chavelines Juniors | 3 | 2.67 | 1.33 | 1.33 | 67% | 67% | 33% | L W D |
| Carlos A. Mannucci | 4 | 2.50 | 1.75 | 0.75 | 75% | 50% | 50% | D D W W |
| Cultural Santa Rosa | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Atletico Grau | 3 | 2.33 | 1.33 | 1.00 | 67% | 67% | 33% | D W D |
| Sport Boys | 3 | 2.33 | 1.67 | 0.67 | 67% | 67% | 33% | D W W |
| Deportivo Binacional | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Union Comercio | 4 | 2.00 | 1.25 | 0.75 | 25% | 25% | 50% | L D W W |
| Academia Cantolao | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Ayacucho FC | 3 | 1.00 | 0.33 | 0.67 | 0% | 0% | 67% | L D W |
| Carlos Stein | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Comerciantes Unidos | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Juan Aurich | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Universitario | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| UTC | 3 | 0.67 | 0.67 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D W W |
| Alianza Atletico | 2 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D W |
| Deportivo Municipal | 2 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D W |
| Molinos El Pirata | 2 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L D |
| Cienciano | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Sport Huancayo | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.