Saudijska Arabija - Pro liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 71 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal Saudi FC | 8 | 7 | 0 | 1 | 26 | 7 | 19 | 4.1 | 21 |
| 2 | Al-Qadisiyah FC | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 8 | 13 | 3.6 | 19 |
| 3 | Al-Nassr | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 7 | 12 | 3.2 | 19 |
| 4 | Al-Ittihad FC | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 17 |
| 5 | Al Suqoor | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 | 7 | 7 | 2.6 | 16 |
| 6 | Al-Ahli Jeddah | 8 | 5 | 0 | 3 | 20 | 10 | 10 | 3.8 | 15 |
| 7 | Al-Ettifaq | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 12 | 0 | 3 | 12 |
| 8 | Al Kholood | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 12 |
| 9 | Al Diriyah | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | 8 | -1 | 1.9 | 11 |
| 10 | Al-Hazm | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2.2 | 9 |
| 11 | Al Riyadh | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 9 |
| 12 | Al Shabab | 8 | 1 | 4 | 3 | 9 | 11 | -2 | 2.5 | 7 |
| 13 | Al-Fayha | 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | 12 | -4 | 2.5 | 7 |
| 14 | Al Khaleej Saihat | 8 | 0 | 6 | 2 | 4 | 11 | -7 | 1.9 | 6 |
| 15 | Al-Faisaly FC | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 3 |
| 16 | Al-Fateh | 8 | 0 | 3 | 5 | 4 | 15 | -11 | 2.4 | 3 |
| 17 | Al Taawon | 8 | 0 | 3 | 5 | 3 | 15 | -12 | 2.2 | 3 |
| 18 | Abha | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Nassr | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 12 |
| 2 | Al-Ittihad FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 10 |
| 3 | Al-Ahli Jeddah | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 1 | 11 | 4.3 | 9 |
| 4 | Al-Hilal Saudi FC | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 5 | Al Suqoor | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 6 | Al Kholood | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 9 | -1 | 4.2 | 9 |
| 7 | Al-Qadisiyah FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 7 |
| 8 | Al Riyadh | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 6 |
| 9 | Al-Hazm | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 10 | Al Shabab | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 11 | Al-Ettifaq | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 5 |
| 12 | Al-Fayha | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 5 |
| 13 | Al Khaleej Saihat | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 6 | -4 | 2 | 3 |
| 14 | Al Taawon | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6 | -6 | 1.5 | 3 |
| 15 | Al Diriyah | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.2 | 2 |
| 16 | Al-Faisaly FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 17 | Abha | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 18 | Al-Fateh | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Hilal Saudi FC | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 | 1 | 15 | 4.2 | 12 |
| 2 | Al-Qadisiyah FC | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 1 | 11 | 3.2 | 12 |
| 3 | Al Diriyah | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 9 |
| 4 | Al-Nassr | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 7 |
| 5 | Al Suqoor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 7 |
| 6 | Al-Ittihad FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 7 | Al-Ettifaq | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 7 |
| 8 | Al-Ahli Jeddah | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 6 |
| 9 | Al-Hazm | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 10 | Al Kholood | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 11 | Al Khaleej Saihat | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 12 | Al Riyadh | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 3 |
| 13 | Al Shabab | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 14 | Al-Fayha | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 2 |
| 15 | Al-Fateh | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 2 |
| 16 | Al-Faisaly FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 17 | Abha | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 | 1 |
| 18 | Al Taawon | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 3 | 0 |
Rezultati
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
sreda, 09. septembar 2026
utorak, 08. septembar 2026
ponedeljak, 07. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
četvrtak, 03. septembar 2026
utorak, 01. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
sreda, 26. avgust 2026
utorak, 25. avgust 2026
ponedeljak, 24. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
četvrtak, 20. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
četvrtak, 13. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 85% mečeva, a preokret se desi u 2% (uzorak: 41 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 14% (10)
- 1 10% (7)
- 2 21% (15)
- 3 21% (15)
- 4 13% (9)
- 5+ 21% (15)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.03 | 2.82 | -0.21 |
| 3+ golova | 56% | 55% | -1 pp |
| Oba tima daju gol | 58% | 49% | -9 pp |
| Pobede domaćina | 44% | 38% | -6 pp |
Uzorak prošle sezone: 307 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Al-Hilal Saudi FC | 8 | 4.13 | 3.25 | 0.88 | 75% | 38% | 50% | W W L W W |
| Al-Ahli Jeddah | 8 | 3.75 | 2.50 | 1.25 | 88% | 38% | 50% | W W L W L |
| Al-Qadisiyah FC | 8 | 3.63 | 2.63 | 1.00 | 63% | 50% | 38% | W D W W W |
| Al Kholood | 8 | 3.38 | 1.50 | 1.88 | 63% | 75% | 0% | L L W D W |
| Al Riyadh | 8 | 3.25 | 1.13 | 2.13 | 50% | 38% | 38% | D W D L W |
| Al-Nassr | 8 | 3.25 | 2.38 | 0.88 | 88% | 63% | 38% | W D W L W |
| Al-Ettifaq | 8 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 38% | D D D W L |
| Al-Ittihad FC | 8 | 2.88 | 1.75 | 1.13 | 63% | 75% | 25% | L W W W D |
| Al Suqoor | 8 | 2.63 | 1.75 | 0.88 | 38% | 38% | 38% | D W W W L |
| Abha | 7 | 2.57 | 0.71 | 1.86 | 57% | 57% | 14% | D L L L D |
| Al-Faisaly FC | 7 | 2.57 | 0.71 | 1.86 | 43% | 57% | 29% | L D D L D |
| Al Shabab | 8 | 2.50 | 1.13 | 1.38 | 50% | 50% | 38% | W D L L D |
| Al-Fayha | 8 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 63% | 63% | 25% | D D L D W |
| Al-Fateh | 8 | 2.38 | 0.50 | 1.88 | 50% | 38% | 25% | L L L D D |
| Al Taawon | 8 | 2.25 | 0.38 | 1.88 | 50% | 25% | 38% | L L L D L |
| Al-Hazm | 8 | 2.25 | 1.00 | 1.25 | 38% | 63% | 25% | D L W D D |
| Al Diriyah | 8 | 1.88 | 0.88 | 1.00 | 38% | 25% | 38% | L D W L W |
| Al Khaleej Saihat | 8 | 1.88 | 0.50 | 1.38 | 25% | 50% | 38% | D D D L L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.