Severna Irska - Irski kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2025 iz 39 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Severna Irska - Irski kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
subota, 02. maj 2026
subota, 04. april 2026
petak, 03. april 2026
subota, 07. mart 2026
petak, 06. mart 2026
utorak, 17. februar 2026
subota, 07. februar 2026
petak, 06. februar 2026
utorak, 03. februar 2026
utorak, 20. januar 2026
utorak, 13. januar 2026
subota, 10. januar 2026
petak, 09. januar 2026
subota, 22. novembar 2025
petak, 21. novembar 2025
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 80% mečeva, a preokret se desi u 4% (uzorak: 25 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 3% (1)
- 1 5% (2)
- 2 15% (6)
- 3 36% (14)
- 4 15% (6)
- 5+ 26% (10)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2024 | 2025 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.39 | 3.54 | +0.15 |
| 3+ golova | 67% | 77% | +10 pp |
| Oba tima daju gol | 54% | 56% | +2 pp |
| Pobede domaćina | 43% | 49% | +6 pp |
Uzorak prošle sezone: 54 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dergview | 1 | 8.00 | 4.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Lisburn Rangers | 2 | 6.50 | 2.50 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Annagh United | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Finaghy | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Lisburn Distillery | 2 | 6.00 | 3.50 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Queen's University | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Wakehurst | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Armagh City | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Portadown | 2 | 4.50 | 2.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Drumaness Mills | 3 | 4.33 | 2.00 | 2.33 | 100% | 67% | 0% | L W W |
| Carrick Rangers | 2 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 50% | 100% | 0% | D W |
| Crusaders FC | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Hanover | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Knockbreda | 2 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Newington Youth | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Warrenpoint Town | 2 | 4.00 | 1.50 | 2.50 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Willowbank | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Glentoran | 3 | 3.67 | 2.00 | 1.67 | 67% | 33% | 33% | D W L |
| Comber Rec | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Glenavon FC | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Moyola Park | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Strabane Athletic | 2 | 3.50 | 3.00 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Ballymacash Rangers | 3 | 3.33 | 2.33 | 1.00 | 100% | 0% | 67% | L W W |
| H&W Welders | 3 | 3.33 | 1.67 | 1.67 | 100% | 33% | 33% | L W D |
| Ards | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Ballinamallard United | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Ballymena United | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Coleraine FC | 5 | 3.00 | 2.20 | 0.80 | 40% | 60% | 40% | W D W D W |
| Dundela | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Institute | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Newbuildings United | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Newry City AFC | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Rathfriland | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Dungannon Swifts | 5 | 2.80 | 2.00 | 0.80 | 80% | 40% | 60% | L D W W W |
| Limavady United | 3 | 2.67 | 1.67 | 1.00 | 33% | 33% | 33% | L W W |
| Loughgall | 3 | 2.67 | 0.67 | 2.00 | 67% | 33% | 0% | L W L |
| Cliftonville FC | 4 | 2.25 | 2.00 | 0.25 | 75% | 25% | 75% | D W W W |
| Larne | 4 | 2.25 | 1.50 | 0.75 | 25% | 75% | 25% | D D W W |
| Bangor | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Linfield | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.