Slovenija - 2. SNL — kvote i rezultati

Sezona u brojkama

73
Odigrano mečeva
3.00
Prosek golova
55%
3+ golova
49%
Oba tima daju gol
60%
Pobede domaćina
1.88 : 1.12
Golovi domaćin : gost

Statistika sezone 2026 iz 73 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.

Naredni mečevi

16.10.2026 16:00
Triglav - Dekani
1
-
X
-
2
-

Tabela

# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Tabor Sezana 10 8 1 1 21 7 14 2.8 25
2 Beltinci 10 7 1 2 28 12 16 4 22
3 Triglav 10 7 1 2 20 5 15 2.5 22
4 Jesenice 10 5 2 3 18 14 4 3.2 17
5 Slovan Ljubljana 10 5 2 3 14 16 -2 3 17
6 Ilirija 10 5 1 4 17 11 6 2.8 16
7 Rudar 10 5 0 5 19 17 2 3.6 15
8 Dekani 10 4 3 3 7 6 1 1.3 15
9 Bilje 10 5 0 5 18 22 -4 4 15
10 Bistrica 10 4 2 4 13 15 -2 2.8 14
11 Dren Vrhnika 10 4 2 4 10 13 -3 2.3 14
12 Primorje 10 2 4 4 11 16 -5 2.7 10
13 Krsko 10 2 3 5 8 17 -9 2.5 9
14 Krka 10 2 1 7 10 18 -8 2.8 7
15 Dravinja 10 1 2 7 10 25 -15 3.5 5
16 Brezice 10 0 3 7 10 20 -10 3 3
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Beltinci 6 6 0 0 22 4 18 4.3 18
2 Tabor Sezana 6 6 0 0 11 2 9 2.2 18
3 Triglav 5 4 1 0 13 1 12 2.8 13
4 Ilirija 6 4 1 1 9 5 4 2.3 13
5 Rudar 4 4 0 0 12 2 10 3.5 12
6 Jesenice 6 3 2 1 14 8 6 3.7 11
7 Slovan Ljubljana 5 3 2 0 7 3 4 2 11
8 Dekani 6 3 2 1 5 2 3 1.2 11
9 Dren Vrhnika 5 3 1 1 8 4 4 2.4 10
10 Bilje 5 3 0 2 9 7 2 3.2 9
11 Bistrica 4 3 0 1 7 8 -1 3.8 9
12 Primorje 4 2 1 1 7 6 1 3.2 7
13 Krsko 6 2 1 3 5 11 -6 2.7 7
14 Krka 4 1 1 2 5 5 0 2.5 4
15 Dravinja 4 1 0 3 6 12 -6 4.5 3
16 Brezice 4 0 2 2 6 8 -2 3.5 2
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Triglav 5 3 0 2 7 4 3 2.2 9
2 Tabor Sezana 4 2 1 1 10 5 5 3.8 7
3 Jesenice 4 2 0 2 4 6 -2 2.5 6
4 Slovan Ljubljana 5 2 0 3 7 13 -6 4 6
5 Bilje 5 2 0 3 9 15 -6 4.8 6
6 Bistrica 6 1 2 3 6 7 -1 2.2 5
7 Beltinci 4 1 1 2 6 8 -2 3.5 4
8 Dekani 4 1 1 2 2 4 -2 1.5 4
9 Dren Vrhnika 5 1 1 3 2 9 -7 2.2 4
10 Ilirija 4 1 0 3 8 6 2 3.5 3
11 Primorje 6 0 3 3 4 10 -6 2.3 3
12 Rudar 6 1 0 5 7 15 -8 3.7 3
13 Krka 6 1 0 5 5 13 -8 3 3
14 Krsko 4 0 2 2 3 6 -3 2.2 2
15 Dravinja 6 0 2 4 4 13 -9 2.8 2
16 Brezice 6 0 1 5 4 12 -8 2.7 1

Rezultati

nedelja, 11. oktobar 2026
14:00
Slovan Ljubljana
Bistrica
14:00
Primorje
Dravinja
14:00
Krsko
Triglav
14:00
Slovan Ljubljana
1:1
(0:1)
Bistrica
14:00
Primorje
1:1
(0:0)
Dravinja
14:00
Krsko
0:2
(0:0)
Triglav
14:00
Slovan Ljubljana
1:1
(0:1)
Bistrica
14:00
Primorje
1:1
(0:0)
Dravinja
14:00
Krsko
0:2
(0:0)
Triglav
subota, 10. oktobar 2026
14:00
Dekani
Dren Vrhnika
14:00
Jesenice
Brezice
14:00
Beltinci
Bilje
14:00
Ilirija
Krka
14:00
Dekani
1:0
(1:0)
Dren Vrhnika
14:00
Jesenice
2:2
(2:1)
Brezice
14:00
Beltinci
5:1
(2:1)
Bilje
14:00
Ilirija
2:1
(1:0)
Krka
14:00
Dekani
1:0
(1:0)
Dren Vrhnika
14:00
Jesenice
2:2
(2:1)
Brezice
14:00
Beltinci
5:1
(2:1)
Bilje
14:00
Ilirija
2:1
(1:0)
Krka
petak, 09. oktobar 2026
15:30
Tabor Sezana
Rudar
15:30
Tabor Sezana
1:0
(1:0)
Rudar
15:30
Tabor Sezana
1:0
(1:0)
Rudar
utorak, 06. oktobar 2026
14:00
Bilje
Dekani
14:00
Bilje
2:0
(1:0)
Dekani
14:00
Bilje
2:0
(1:0)
Dekani
nedelja, 04. oktobar 2026
16:00
Triglav
Jesenice
14:00
Ilirija
Beltinci
13:00
Bistrica
Rudar
16:00
Triglav
4:0
(1:0)
Jesenice
14:00
Ilirija
2:4
(1:1)
Beltinci
13:00
Bistrica
3:1
(2:1)
Rudar
16:00
Triglav
4:0
(1:0)
Jesenice
14:00
Ilirija
2:4
(1:1)
Beltinci
13:00
Bistrica
3:1
(2:1)
Rudar
subota, 03. oktobar 2026
16:00
Tabor Sezana
Krka
16:00
Brezice
Primorje
14:00
Dren Vrhnika
Krsko
14:00
Dravinja
Slovan Ljubljana
16:00
Tabor Sezana
2:1
(0:1)
Krka
16:00
Brezice
1:1
(0:0)
Primorje
14:00
Dren Vrhnika
0:0
(0:0)
Krsko
14:00
Dravinja
1:4
(1:3)
Slovan Ljubljana
16:00
Tabor Sezana
2:1
(0:1)
Krka
16:00
Brezice
1:1
(0:0)
Primorje
14:00
Dren Vrhnika
0:0
(0:0)
Krsko
14:00
Dravinja
1:4
(1:3)
Slovan Ljubljana
ponedeljak, 28. septembar 2026
17:00
Rudar
Dravinja
17:00
Rudar
3:1
(2:0)
Dravinja
17:00
Rudar
3:1
(2:0)
Dravinja
nedelja, 27. septembar 2026
14:00
Jesenice
Dren Vrhnika
14:00
Beltinci
Krka
14:00
Slovan Ljubljana
Brezice
13:00
Krsko
Bilje
14:00
Jesenice
5:0
(1:0)
Dren Vrhnika
14:00
Beltinci
3:0
(1:0)
Krka
14:00
Slovan Ljubljana
1:0
(1:0)
Brezice
13:00
Krsko
3:1
(2:1)
Bilje
14:00
Jesenice
5:0
(1:0)
Dren Vrhnika
14:00
Beltinci
3:0
(1:0)
Krka
14:00
Slovan Ljubljana
1:0
(1:0)
Brezice
13:00
Krsko
3:1
(2:1)
Bilje
subota, 26. septembar 2026
17:00
Tabor Sezana
Bistrica
16:30
Triglav
Primorje
17:00
Tabor Sezana
1:0
(1:0)
Bistrica
16:30
Triglav
1:1
(0:0)
Primorje
17:00
Tabor Sezana
1:0
(1:0)
Bistrica
16:30
Triglav
1:1
(0:0)
Primorje
petak, 25. septembar 2026
14:00
Dekani
Ilirija
14:00
Dekani
1:0
(1:0)
Ilirija
14:00
Dekani
1:0
(1:0)
Ilirija
nedelja, 20. septembar 2026
15:00
Triglav
Slovan Ljubljana
14:30
Dravinja
Bistrica
14:30
Krka
Dekani
14:30
Bilje
Jesenice
15:00
Triglav
3:0
(2:0)
Slovan Ljubljana
14:30
Dravinja
3:1
(1:1)
Bistrica
14:30
Krka
1:2
(1:1)
Dekani
14:30
Bilje
0:2
(0:1)
Jesenice
15:00
Triglav
3:0
(2:0)
Slovan Ljubljana
14:30
Dravinja
3:1
(1:1)
Bistrica
14:30
Krka
1:2
(1:1)
Dekani
14:30
Bilje
0:2
(0:1)
Jesenice
subota, 19. septembar 2026
16:00
Brezice
Rudar
14:30
Ilirija
Krsko
14:30
Dren Vrhnika
Primorje
13:00
Beltinci
Tabor Sezana
16:00
Brezice
3:4
(2:1)
Rudar
14:30
Ilirija
2:0
(2:0)
Krsko
14:30
Dren Vrhnika
2:1
(2:0)
Primorje
13:00
Beltinci
5:1
(2:0)
Tabor Sezana
16:00
Brezice
3:4
(2:1)
Rudar
14:30
Ilirija
2:0
(2:0)
Krsko
14:30
Dren Vrhnika
2:1
(2:0)
Primorje
13:00
Beltinci
5:1
(2:0)
Tabor Sezana
sreda, 16. septembar 2026
16:00
Triglav
Brezice
16:00
Triglav
4:0
(3:0)
Brezice
16:00
Triglav
4:0
(3:0)
Brezice
nedelja, 13. septembar 2026
15:00
Dekani
Beltinci
15:00
Rudar
Triglav
15:00
Dekani
0:0
(0:0)
Beltinci
15:00
Rudar
2:0
(0:0)
Triglav
15:00
Dekani
0:0
(0:0)
Beltinci
15:00
Rudar
2:0
(0:0)
Triglav
subota, 12. septembar 2026
15:00
Bistrica
Brezice
15:00
Krsko
Krka
15:00
Jesenice
Ilirija
15:00
Slovan Ljubljana
Dren Vrhnika
15:00
Bistrica
2:1
(0:1)
Brezice
15:00
Krsko
0:1
(0:0)
Krka
15:00
Jesenice
3:1
(2:1)
Ilirija
15:00
Slovan Ljubljana
0:0
(0:0)
Dren Vrhnika
15:00
Bistrica
2:1
(0:1)
Brezice
15:00
Krsko
0:1
(0:0)
Krka
15:00
Jesenice
3:1
(2:1)
Ilirija
15:00
Slovan Ljubljana
0:0
(0:0)
Dren Vrhnika
petak, 11. septembar 2026
18:00
Tabor Sezana
Dravinja
15:30
Primorje
Bilje
18:00
Tabor Sezana
5:1
(2:1)
Dravinja
15:30
Primorje
2:3
(1:3)
Bilje
18:00
Tabor Sezana
5:1
(2:1)
Dravinja
15:30
Primorje
2:3
(1:3)
Bilje
subota, 05. septembar 2026
18:00
Brezice
Dravinja
16:00
Krka
Jesenice
15:00
Beltinci
Krsko
15:00
Bilje
Slovan Ljubljana
18:00
Brezice
1:1
(0:0)
Dravinja
16:00
Krka
2:0
(1:0)
Jesenice
15:00
Beltinci
3:2
(1:1)
Krsko
15:00
Bilje
4:0
(2:0)
Slovan Ljubljana
18:00
Brezice
1:1
(0:0)
Dravinja
16:00
Krka
2:0
(1:0)
Jesenice
15:00
Beltinci
3:2
(1:1)
Krsko
15:00
Bilje
4:0
(2:0)
Slovan Ljubljana
petak, 04. septembar 2026
16:00
Triglav
Bistrica
15:00
Ilirija
Primorje
15:00
Dekani
Tabor Sezana
15:00
Dren Vrhnika
Rudar
16:00
Triglav
1:0
(0:0)
Bistrica
15:00
Ilirija
0:0
(0:0)
Primorje
15:00
Dekani
0:0
(0:0)
Tabor Sezana
15:00
Dren Vrhnika
4:2
(2:1)
Rudar
16:00
Triglav
1:0
(0:0)
Bistrica
15:00
Ilirija
0:0
(0:0)
Primorje
15:00
Dekani
0:0
(0:0)
Tabor Sezana
15:00
Dren Vrhnika
4:2
(2:1)
Rudar
subota, 29. avgust 2026
15:00
Bistrica
Dren Vrhnika
15:00
Krsko
Dekani
15:00
Jesenice
Beltinci
15:00
Dravinja
Triglav
15:00
Rudar
Bilje
15:00
Bistrica
2:0
(2:0)
Dren Vrhnika
15:00
Krsko
0:0
(0:0)
Dekani
15:00
Jesenice
3:1
(0:0)
Beltinci
15:00
Dravinja
1:4
(1:1)
Triglav
15:00
Rudar
4:1
(1:1)
Bilje
15:00
Bistrica
2:0
(2:0)
Dren Vrhnika
15:00
Krsko
0:0
(0:0)
Dekani
15:00
Jesenice
3:1
(0:0)
Beltinci
15:00
Dravinja
1:4
(1:1)
Triglav
15:00
Rudar
4:1
(1:1)
Bilje
petak, 28. avgust 2026
18:00
Tabor Sezana
Brezice
16:00
Primorje
Krka
15:00
Slovan Ljubljana
Ilirija
18:00
Tabor Sezana
1:0
(1:0)
Brezice
16:00
Primorje
3:2
(1:2)
Krka
15:00
Slovan Ljubljana
2:1
(2:1)
Ilirija
18:00
Tabor Sezana
1:0
(1:0)
Brezice
16:00
Primorje
3:2
(1:2)
Krka
15:00
Slovan Ljubljana
2:1
(2:1)
Ilirija
nedelja, 23. avgust 2026
15:30
Krsko
Tabor Sezana
15:00
Beltinci
Primorje
15:30
Krsko
0:6
(0:5)
Tabor Sezana
15:00
Beltinci
4:0
(3:0)
Primorje
15:30
Krsko
0:6
(0:5)
Tabor Sezana
15:00
Beltinci
4:0
(3:0)
Primorje
subota, 22. avgust 2026
15:00
Bilje
Bistrica
15:00
Ilirija
Rudar
15:00
Dren Vrhnika
Dravinja
15:00
Bilje
1:4
(0:0)
Bistrica
15:00
Ilirija
2:0
(1:0)
Rudar
15:00
Dren Vrhnika
2:0
(1:0)
Dravinja
15:00
Bilje
1:4
(0:0)
Bistrica
15:00
Ilirija
2:0
(1:0)
Rudar
15:00
Dren Vrhnika
2:0
(1:0)
Dravinja
petak, 21. avgust 2026
17:00
Krka
Slovan Ljubljana
15:00
Dekani
Jesenice
17:00
Krka
2:3
(1:1)
Slovan Ljubljana
15:00
Dekani
0:2
(0:1)
Jesenice
17:00
Krka
2:3
(1:1)
Slovan Ljubljana
15:00
Dekani
0:2
(0:1)
Jesenice
nedelja, 16. avgust 2026
15:30
Dravinja
Bilje
15:30
Dravinja
1:3
(0:2)
Bilje
15:30
Dravinja
1:3
(0:2)
Bilje
subota, 15. avgust 2026
17:00
Brezice
Dren Vrhnika
17:00
Primorje
Dekani
15:30
Bistrica
Ilirija
15:30
Slovan Ljubljana
Beltinci
17:00
Brezice
1:2
(1:0)
Dren Vrhnika
17:00
Primorje
1:0
(1:0)
Dekani
15:30
Bistrica
0:6
(0:2)
Ilirija
15:30
Slovan Ljubljana
3:1
(3:0)
Beltinci
17:00
Brezice
1:2
(1:0)
Dren Vrhnika
17:00
Primorje
1:0
(1:0)
Dekani
15:30
Bistrica
0:6
(0:2)
Ilirija
15:30
Slovan Ljubljana
3:1
(3:0)
Beltinci
petak, 14. avgust 2026
18:00
Tabor Sezana
Triglav
17:00
Rudar
Krka
15:30
Jesenice
Krsko
18:00
Tabor Sezana
1:0
(0:0)
Triglav
17:00
Rudar
3:0
(0:0)
Krka
15:30
Jesenice
1:1
(1:0)
Krsko
18:00
Tabor Sezana
1:0
(0:0)
Triglav
17:00
Rudar
3:0
(0:0)
Krka
15:30
Jesenice
1:1
(1:0)
Krsko
nedelja, 09. avgust 2026
15:30
Ilirija
Dravinja
15:30
Ilirija
1:0
(0:0)
Dravinja
15:30
Ilirija
1:0
(0:0)
Dravinja

Ishodi

60%
Pobeda domaćina (1)
18%
Nerešeno (X)
22%
Pobeda gosta (2)
49%
Domaćin vodi na poluvremenu
36%
Nerešeno na poluvremenu
15%
Gost vodi na poluvremenu

Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 83% mečeva, a preokret se desi u 11% (uzorak: 47 mečeva).

Golovi

3.00
Prosek po meču
1.45
1. poluvreme
1.55
2. poluvreme
74%
Gol u 1. poluvremenu
77%
2+ gola
55%
3+ golova
41%
4+ golova
49%
Oba tima daju gol
8%
Bez golova (0:0)
51%
Bar jedna mreža netaknuta

Koliko golova pada po meču

  • 0 8% (6)
  • 1 15% (11)
  • 2 22% (16)
  • 3 14% (10)
  • 4 18% (13)
  • 5+ 23% (17)

Najčešći rezultati

1:0 10× · 14% 2:0 7× · 10% 3:1 7× · 10% 0:0 6× · 8% 1:1 6× · 8%

Rekordi sezone

Poređenje sa prošlom sezonom

Pokazatelj 2025 2026 Razlika
Prosek golova 2.82 3.00 +0.18
3+ golova 54% 55% +1 pp
Oba tima daju gol 50% 49% -1 pp
Pobede domaćina 43% 60% +17 pp

Uzorak prošle sezone: 240 mečeva.

Timovi u brojkama

Najbolji napad Beltinci 2.89 po meču Najbolja odbrana Triglav 0.56 primljenih Najviše 3+ Beltinci 89% Najviše GG Dravinja 80% Najbolja forma Beltinci 13 bod. iz 5
Tim O PG D P 3+ GG BPG Forma
Beltinci 9 4.22 2.89 1.33 89% 67% 33% W W W W D
Bilje 9 4.11 1.78 2.33 78% 67% 22% L W L L W
Rudar 9 3.78 2.11 1.67 67% 56% 22% L L W W W
Dravinja 10 3.50 1.00 2.50 60% 80% 0% D L L W L
Jesenice 9 3.22 2.00 1.22 56% 44% 33% D L W W W
Bistrica 9 3.11 1.44 1.67 56% 56% 11% D W L L W
Krka 9 3.11 1.11 2.00 78% 56% 22% L L L L W
Brezice 9 3.00 1.00 2.00 56% 67% 0% D D L L L
Slovan Ljubljana 9 3.00 1.56 1.44 67% 56% 22% D W W L D
Ilirija 10 2.80 1.70 1.10 50% 40% 50% W L L W L
Tabor Sezana 9 2.78 2.00 0.78 44% 33% 67% W W W L W
Primorje 9 2.67 1.11 1.56 44% 67% 22% D D D L L
Triglav 9 2.67 2.11 0.56 44% 22% 56% W W D W W
Dren Vrhnika 9 2.44 1.11 1.33 44% 33% 33% L D L W D
Krsko 9 2.44 0.67 1.78 33% 33% 22% L D W L L
Dekani 9 1.11 0.44 0.67 11% 11% 56% W L W W D

Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.