Svedska - Svenska kupen — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 63 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Svedska - Svenska kupen.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
četvrtak, 10. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
četvrtak, 27. avgust 2026
sreda, 26. avgust 2026
utorak, 25. avgust 2026
četvrtak, 20. avgust 2026
sreda, 19. avgust 2026
utorak, 18. avgust 2026
ponedeljak, 27. jul 2026
utorak, 23. jun 2026
ponedeljak, 22. jun 2026
nedelja, 21. jun 2026
sreda, 17. jun 2026
četvrtak, 11. jun 2026
sreda, 10. jun 2026
utorak, 09. jun 2026
četvrtak, 04. jun 2026
sreda, 03. jun 2026
utorak, 02. jun 2026
četvrtak, 28. maj 2026
utorak, 26. maj 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 80% mečeva, a preokret se desi u 7% (uzorak: 44 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 3% (2)
- 1 16% (10)
- 2 21% (13)
- 3 16% (10)
- 4 11% (7)
- 5+ 33% (21)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.37 | 3.49 | +0.12 |
| 3+ golova | 67% | 60% | -7 pp |
| Oba tima daju gol | 46% | 48% | +2 pp |
| Pobede domaćina | 38% | 17% | -21 pp |
Uzorak prošle sezone: 114 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Helsingborg | 1 | 9.00 | 6.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| AFC Malmo | 1 | 8.00 | 3.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Djurgardens IF | 1 | 8.00 | 7.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Gais | 1 | 7.00 | 7.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Gute | 1 | 7.00 | 2.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Kalmar FF | 1 | 7.00 | 7.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Haninge | 2 | 6.50 | 2.50 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Husqvarna | 2 | 6.50 | 2.50 | 4.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Olympic | 2 | 6.50 | 2.50 | 4.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Degerfors IF | 1 | 6.00 | 5.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Malmo FF | 1 | 6.00 | 5.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Malmslatts AIK | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Oddevold | 1 | 6.00 | 3.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Onsala | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Angelholms FF | 2 | 5.00 | 1.50 | 3.50 | 100% | 0% | 50% | L W |
| Boljan | 2 | 5.00 | 1.50 | 3.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Football Primetime | 2 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Hovshaga | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| IFK Goteborg | 1 | 5.00 | 5.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Lidkoping | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Lindo FF | 2 | 5.00 | 2.50 | 2.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Mpheni Home Defenders | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Orebro SK | 1 | 5.00 | 4.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Ostra Ersboda | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Savedalen | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Sollentuna | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Trollhattan | 1 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Varbergs BoIS FC | 1 | 5.00 | 5.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Vastkurd | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Vastra Frolunda | 2 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Vendelso | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bollstanas | 2 | 4.50 | 2.50 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Vaxjo Norra | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| AFC Eskilstuna | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Balkan | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Forssa | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| IF Elfsborg | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| IFK Varnamo | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Osters IF | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Pitea | 2 | 4.00 | 1.50 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Skovde AIK | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Studenterna | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Sturehov W | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Hogaborg | 2 | 3.50 | 1.00 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| IFK Ostersund | 2 | 3.50 | 1.00 | 2.50 | 50% | 50% | 50% | L W |
| AIK Stockholm | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Astrio | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| BK Hacken | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Eker Orebro | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Eskilsminne | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D D |
| Halmstad | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Hammarby FF | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| IF Brommapojkarna | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| IFK Trelleborg | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Ostersunds FK | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Vasteras SK FK | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Arlanda | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Enkoping | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| FBK Karlstad | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Franke | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L D |
| IF Karlstad | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Utsikten | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | L D |
| falkenbergs FF | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| IFK Norrkoping | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| IK brage | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Jarfalla | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Konyaspor | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Norrby IF | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Orgryte IS | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Ragsved | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Rappe | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Sandviken | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Sirius | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Stockholm Internazionale | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| United Nordic | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Viken | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Dalstorps | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Falu BS | 2 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W D |
| Friska Viljor | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| IFK Skovde | 2 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D W |
| Karlberg | 2 | 1.50 | 1.50 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W |
| Vasalund | 2 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D W |
| Assyriska FF | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| GIF Sundsvall | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Hassleholms IF | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Hudiksvall | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Jonkopings Sodra | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Karlskrona | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Kubikenborg | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Landvetter IS | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| ljungSKile SK | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Stocksund | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Unik FK | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| gefle IF | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Landskrona BoIS | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.