Svet - ASEAN klubsko prvenstvo — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 10 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Svet - ASEAN klubsko prvenstvo.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
četvrtak, 08. oktobar 2026
sreda, 07. oktobar 2026
ponedeljak, 14. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 80% mečeva, a preokret se desi u 0% (uzorak: 5 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 10% (1)
- 1 20% (2)
- 2 10% (1)
- 3 0% (0)
- 4 20% (2)
- 5+ 40% (4)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Johor Darul Takzim FC | 1 | 6.00 | 6.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Svay Rieng | 1 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Kasuka | 2 | 5.50 | 1.00 | 4.50 | 100% | 100% | 0% | L L |
| Manila Digger | 2 | 5.50 | 4.50 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Kuching FA | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Persib Bandung | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Port FC | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Tampines Rovers | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Ezra | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Shan United | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | W L |
| Ho Chi Minh City | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Ratchaburi | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Cong An Nhan Dan | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Home United | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Buriram United | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Pusamania Borneo | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.