Svet - AFC Liga šampiona — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 36 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
East
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kashima | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 4.5 | 6 |
| 2 | Gamba Osaka | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 3 | Beijing Guoan | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 4 | Vissel Kobe | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 5 | SHANGHAI SIPG | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 5 | 2 | 6 | 4 |
| 6 | Johor Darul Takzim FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 7 | Daejeon Citizen | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 8 | Kashiwa Reysol | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 3 |
| 9 | Kyoto Sanga | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 10 | Jeonbuk Motors | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Buriram United | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 12 | Ratchaburi | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 5.5 | 0 |
| 13 | Cong An Nhan Dan | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 14 | Pohang Steelers | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 15 | Port FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| 16 | Newcastle Jets | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 10 | -8 | 6 | 0 |
West
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 4.5 | 6 |
| 2 | Esteghlal FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 3 | Al-Hilal Saudi FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 4 | Shabab Al Ahli Dubai | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 5 | Al-Ahli Jeddah | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 6 | Al-Qadisiyah FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Neftchi | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 8 | Al-Nassr | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 9 | Pakhtakor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 10 | Al Shamal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Tractor Sazi | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 12 | Al-Ittihad FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | Al-Gharafa | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 14 | Al-Wasl FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 0 |
| 15 | Al Quwa Al Jawiya | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 16 | Al Sadd | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 2.5 | 0 |
East
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kashima | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 8 | 3 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 3 | Gamba Osaka | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 4 | Beijing Guoan | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 5 | Vissel Kobe | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Daejeon Citizen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Kyoto Sanga | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 9 | SHANGHAI SIPG | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Johor Darul Takzim FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Buriram United | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 12 | Cong An Nhan Dan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 13 | Port FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 14 | Ratchaburi | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 | -2 | 10 | 0 |
| 15 | Pohang Steelers | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
West
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 2 | Esteghlal FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 3 | Al-Nassr | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | Al-Hilal Saudi FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 5 | Shabab Al Ahli Dubai | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Al-Qadisiyah FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Neftchi | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Al-Ahli Jeddah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Pakhtakor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Al Shamal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Tractor Sazi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | Al-Ittihad FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 13 | Al-Gharafa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 14 | Al-Wasl FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 15 | Al Sadd | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | Al Quwa Al Jawiya | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
East
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gamba Osaka | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 2 | SHANGHAI SIPG | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 4 | 2 | 10 | 3 |
| 3 | Johor Darul Takzim FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Kashima | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Beijing Guoan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Vissel Kobe | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Daejeon Citizen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Buriram United | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Kashiwa Reysol | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 10 | Kyoto Sanga | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 11 | Ratchaburi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 12 | Jeonbuk Motors | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 13 | Pohang Steelers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 14 | Cong An Nhan Dan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 15 | Port FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 6 | 0 |
| 16 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | -6 | 8 | 0 |
West
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 2 | Al-Hilal Saudi FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Al-Ahli Jeddah | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | Esteghlal FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 5 | Shabab Al Ahli Dubai | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Al-Qadisiyah FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 7 | Pakhtakor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Al Shamal | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | Al-Ittihad FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Tractor Sazi | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 11 | Al-Gharafa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 12 | Al-Wasl FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 13 | Al Quwa Al Jawiya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | Neftchi | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 15 | Al Sadd | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Al-Nassr | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Rezultati
sreda, 14. oktobar 2026
utorak, 13. oktobar 2026
ponedeljak, 12. oktobar 2026
sreda, 16. septembar 2026
utorak, 15. septembar 2026
ponedeljak, 14. septembar 2026
utorak, 11. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 90% mečeva, a preokret se desi u 5% (uzorak: 20 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 6% (2)
- 1 17% (6)
- 2 25% (9)
- 3 22% (8)
- 4 14% (5)
- 5+ 17% (6)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.62 | 2.97 | +0.35 |
| 3+ golova | 49% | 53% | +4 pp |
| Oba tima daju gol | 50% | 58% | +8 pp |
| Pobede domaćina | 47% | 44% | -3 pp |
Uzorak prošle sezone: 117 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle Jets | 2 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L L |
| SHANGHAI SIPG | 2 | 6.00 | 3.50 | 2.50 | 50% | 100% | 0% | D W |
| Ratchaburi | 2 | 5.50 | 2.00 | 3.50 | 50% | 50% | 0% | L L |
| Al-Jazira | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Al Ain | 2 | 4.50 | 4.00 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Kashima | 2 | 4.50 | 4.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Kashiwa Reysol | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | W L |
| Port FC | 2 | 4.50 | 1.00 | 3.50 | 100% | 100% | 0% | L L |
| Al-Nassr | 2 | 4.00 | 1.50 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | W L |
| Al-Wasl FC | 2 | 3.50 | 1.00 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L L |
| Al-Ittihad FC | 3 | 3.33 | 2.00 | 1.33 | 67% | 100% | 0% | L D W |
| Al Hussein | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Al Quwa Al Jawiya | 2 | 3.00 | 0.50 | 2.50 | 50% | 50% | 0% | L L |
| Al-Ahli Jeddah | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 100% | 0% | W D |
| Al-Gharafa | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L L |
| Esteghlal FC | 2 | 3.00 | 2.50 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Gamba Osaka | 3 | 3.00 | 2.33 | 0.67 | 67% | 67% | 33% | W W D |
| Pohang Steelers | 2 | 3.00 | 0.50 | 2.50 | 50% | 50% | 0% | L L |
| Cong An Nhan Dan | 3 | 2.67 | 1.00 | 1.67 | 33% | 33% | 33% | L L W |
| Al Sadd | 2 | 2.50 | 0.00 | 2.50 | 50% | 0% | 0% | L L |
| Al-Hilal Saudi FC | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Al-Qadisiyah FC | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 100% | 0% | D W |
| Beijing Guoan | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Jeonbuk Motors | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Neftchi | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Vissel Kobe | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Pakhtakor | 3 | 2.33 | 1.67 | 0.67 | 33% | 67% | 33% | D D W |
| Adelaide United | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Johor Darul Takzim FC | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | W D |
| Shabab Al Ahli Dubai | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Buriram United | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 50% | 0% | L D |
| Daejeon Citizen | 2 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D W |
| Al Shamal | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Kyoto Sanga | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | W L |
| Tractor Sazi | 2 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | D L |
| Gangwon FC | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.