Svet - Arapski klubski kup šampiona — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2023 iz 70 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Svet - Arapski klubski kup šampiona.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
subota, 12. avgust 2023
sreda, 09. avgust 2023
nedelja, 06. avgust 2023
subota, 05. avgust 2023
četvrtak, 03. avgust 2023
sreda, 02. avgust 2023
ponedeljak, 31. jul 2023
nedelja, 30. jul 2023
petak, 28. jul 2023
četvrtak, 27. jul 2023
petak, 07. jul 2023
utorak, 04. jul 2023
četvrtak, 08. jun 2023
petak, 02. jun 2023
sreda, 31. maj 2023
ponedeljak, 29. maj 2023
sreda, 24. maj 2023
nedelja, 21. maj 2023
petak, 19. maj 2023
četvrtak, 11. maj 2023
utorak, 09. maj 2023
nedelja, 07. maj 2023
nedelja, 16. april 2023
sreda, 12. april 2023
utorak, 11. april 2023
ponedeljak, 10. april 2023
subota, 08. april 2023
petak, 07. april 2023
sreda, 05. april 2023
utorak, 04. april 2023
ponedeljak, 03. april 2023
subota, 01. april 2023
utorak, 21. mart 2023
sreda, 15. mart 2023
utorak, 14. mart 2023
ponedeljak, 13. mart 2023
nedelja, 05. mart 2023
četvrtak, 02. mart 2023
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 79% mečeva, a preokret se desi u 6% (uzorak: 33 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 13% (9)
- 1 20% (14)
- 2 24% (17)
- 3 23% (16)
- 4 11% (8)
- 5+ 9% (6)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2019 | 2023 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.42 | 2.29 | -0.13 |
| 3+ golova | 33% | 43% | +10 pp |
| Oba tima daju gol | 36% | 44% | +8 pp |
| Pobede domaćina | 46% | 47% | +1 pp |
Uzorak prošle sezone: 72 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Al-Ittihad | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | W L |
| Al Quwa Al Jawiya | 2 | 3.00 | 0.50 | 2.50 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Al Sadd | 4 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L W W D |
| Al-Hilal Saudi FC | 6 | 3.00 | 1.83 | 1.17 | 67% | 83% | 17% | D W W W L |
| Fahman | 4 | 3.00 | 1.25 | 1.75 | 75% | 25% | 25% | L L W W |
| FAR Rabat | 4 | 3.00 | 1.25 | 1.75 | 75% | 50% | 25% | L D L W |
| Horseed | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Manama | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 50% | 0% | W L |
| Shabab Al Ordon | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | W L |
| Al-Ittihad FC | 4 | 2.75 | 1.50 | 1.25 | 75% | 75% | 25% | L W W W |
| Al-Nahda | 4 | 2.75 | 1.75 | 1.00 | 50% | 25% | 75% | D L W W |
| US Monastirienne | 7 | 2.71 | 1.43 | 1.29 | 43% | 14% | 57% | L L L W W |
| CR Belouizdad | 3 | 2.67 | 1.00 | 1.67 | 67% | 100% | 0% | D L L |
| Arta / SIHD | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| El Geish | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D L |
| Nouadhibou | 4 | 2.50 | 1.25 | 1.25 | 50% | 50% | 0% | L L L W |
| Raja Casablanca | 4 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W W W |
| Shabab Al Khaleel | 2 | 2.50 | 0.00 | 2.50 | 50% | 0% | 0% | L L |
| Tishreen | 4 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 75% | 25% | L D W L |
| Al-Nassr | 6 | 2.33 | 1.67 | 0.67 | 33% | 67% | 33% | D W W D W |
| Zamalek SC | 3 | 2.33 | 1.67 | 0.67 | 33% | 33% | 33% | D L W |
| Al Hilal Omdurman | 4 | 2.25 | 1.25 | 1.00 | 50% | 25% | 50% | L W L W |
| Al Shorta | 5 | 2.20 | 1.20 | 1.00 | 40% | 40% | 40% | L W L D W |
| Al Ahli Tripoli | 7 | 2.00 | 1.14 | 0.86 | 29% | 57% | 29% | L D D D W |
| Al Kuwait | 7 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 29% | 57% | 29% | D L L W W |
| Al Merreikh | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Al Seeb | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | W L |
| Al Shabab | 9 | 2.00 | 1.33 | 0.67 | 33% | 44% | 56% | L D W W D |
| Bourj | 2 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 50% | 0% | 0% | L L |
| Volcan Club | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Al Wahda FC | 8 | 1.75 | 1.38 | 0.38 | 50% | 25% | 63% | D L W W W |
| Muharraq | 4 | 1.75 | 0.50 | 1.25 | 0% | 0% | 25% | L L L W |
| Wydad AC | 3 | 1.67 | 0.67 | 1.00 | 33% | 67% | 33% | L D D |
| JS Saoura | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 50% | 0% | D L |
| CS Sfaxien | 7 | 1.00 | 0.43 | 0.57 | 0% | 14% | 43% | D L L W L |
| ES Tunis | 3 | 1.00 | 0.33 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | D D L |
| Qatar SC | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.