Svet - CAF Liga šampiona — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 54 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Rezultati
subota, 03. oktobar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
četvrtak, 10. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 81% mečeva, a preokret se desi u 0% (uzorak: 26 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 17% (9)
- 1 26% (14)
- 2 22% (12)
- 3 11% (6)
- 4 17% (9)
- 5+ 7% (4)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 1.97 | 2.13 | +0.16 |
| 3+ golova | 32% | 35% | +3 pp |
| Oba tima daju gol | 29% | 37% | +8 pp |
| Pobede domaćina | 49% | 43% | -6 pp |
Uzorak prošle sezone: 154 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Be Forward Wanderers | 2 | 4.00 | 0.50 | 3.50 | 50% | 50% | 0% | L L |
| GOR Mahia | 2 | 4.00 | 0.50 | 3.50 | 50% | 50% | 0% | L L |
| Horoya | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| JS Saoura | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Port | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Pyramids FC | 2 | 4.00 | 3.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Simba | 2 | 4.00 | 3.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Zamalek SC | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| African Stars | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | W L |
| Asswehly | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| KVZ | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Mangasport | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Rivers United | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D D |
| San-Pedro | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D D |
| ASC Kara | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | L D |
| ASEC Mimosas | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 100% | 0% | W D |
| Club Africain | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Djoliba | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | D L |
| Foresters | 2 | 2.50 | 0.00 | 2.50 | 50% | 0% | 0% | L L |
| Gaborone United | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Maghreb Fes | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | D W |
| MC Alger | 2 | 2.50 | 2.50 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W D |
| Medeama | 2 | 2.50 | 0.50 | 2.00 | 50% | 50% | 0% | L L |
| NIGELEC | 2 | 2.50 | 0.00 | 2.50 | 50% | 0% | 50% | L D |
| Petro de Luanda | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Rahimo | 2 | 2.50 | 0.50 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | D L |
| Songo | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | D L |
| TP Mazembe | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Wiliete | 2 | 2.50 | 2.50 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Young Africans | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 100% | 0% | W D |
| APR | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 50% | 0% | 50% | W L |
| AS Sobemap | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D D |
| CFFA | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D W |
| EL Merriekh Bentiu | 2 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Enugu Rangers | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D D |
| Heegan | 2 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 50% | 0% | 0% | L L |
| JSK | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| La Cure Waves | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | L D |
| Lijabatho | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 0% | 50% | 0% | D L |
| Orlando Pirates | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W D |
| Aigle Noir | 2 | 1.50 | 0.00 | 1.50 | 0% | 0% | 0% | L L |
| Aiglons | 2 | 1.50 | 0.00 | 1.50 | 50% | 0% | 50% | L D |
| Al Hilal Omdurman | 2 | 1.50 | 1.50 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W |
| Sidama Bunna | 2 | 1.50 | 1.50 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W D |
| 15 de Agosto | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Al Merreikh | 2 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W |
| Canchungo | 2 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L L |
| Fomboni Club | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Medina United | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Nouadhibou | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Power Dynamos | 2 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L L |
| Star Sport Academy | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Teungueth | 2 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W |
| Vipers | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Nsingizini Hotspurs | 2 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | D L |
| Scotland Mabvuku | 2 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D W |
| Colombe | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D D |
| Stade Malien Bamako | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.