Svet - CECAFA klubski kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2027 iz 22 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Svet - CECAFA klubski kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
petak, 07. avgust 2026
utorak, 04. avgust 2026
subota, 01. avgust 2026
petak, 31. jul 2026
četvrtak, 30. jul 2026
sreda, 29. jul 2026
utorak, 28. jul 2026
ponedeljak, 27. jul 2026
nedelja, 26. jul 2026
subota, 25. jul 2026
petak, 24. jul 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 87% mečeva, a preokret se desi u 7% (uzorak: 15 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 9% (2)
- 1 18% (4)
- 2 27% (6)
- 3 23% (5)
- 4 14% (3)
- 5+ 9% (2)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| APR | 3 | 4.00 | 1.67 | 2.33 | 100% | 67% | 0% | W W L |
| Singida Fountain Gate | 3 | 3.33 | 1.67 | 1.67 | 67% | 67% | 0% | L W L |
| Al-Haras Al-Jumhuri | 3 | 2.67 | 0.33 | 2.33 | 67% | 33% | 0% | L L L |
| KVZ | 3 | 2.67 | 0.00 | 2.67 | 33% | 0% | 0% | L L L |
| Mogadishu City | 3 | 2.67 | 0.67 | 2.00 | 67% | 67% | 33% | L L D |
| Al Hilal Omdurman | 5 | 2.40 | 1.60 | 0.80 | 40% | 40% | 40% | L D L W W |
| Jamus | 5 | 2.40 | 1.40 | 1.00 | 60% | 60% | 40% | W L W D W |
| Vipers | 3 | 2.33 | 1.67 | 0.67 | 67% | 33% | 67% | L W W |
| GOR Mahia | 5 | 2.20 | 1.60 | 0.60 | 20% | 40% | 40% | D D W L W |
| Rayon Sports | 5 | 2.00 | 1.40 | 0.60 | 20% | 40% | 40% | D W W L W |
| Tusker | 3 | 1.67 | 1.00 | 0.67 | 0% | 0% | 67% | W W L |
| Simba | 3 | 1.00 | 0.67 | 0.33 | 33% | 33% | 67% | W D D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.