Svet - CONCACAF Liga šampiona — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 51 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Svet - CONCACAF Liga šampiona.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
nedelja, 31. maj 2026
četvrtak, 07. maj 2026
sreda, 06. maj 2026
četvrtak, 30. april 2026
sreda, 29. april 2026
četvrtak, 16. april 2026
sreda, 15. april 2026
četvrtak, 09. april 2026
sreda, 08. april 2026
petak, 20. mart 2026
četvrtak, 19. mart 2026
sreda, 18. mart 2026
petak, 13. mart 2026
četvrtak, 12. mart 2026
sreda, 11. mart 2026
utorak, 10. mart 2026
petak, 27. februar 2026
četvrtak, 26. februar 2026
sreda, 25. februar 2026
petak, 20. februar 2026
četvrtak, 19. februar 2026
sreda, 18. februar 2026
petak, 13. februar 2026
četvrtak, 12. februar 2026
sreda, 11. februar 2026
četvrtak, 05. februar 2026
sreda, 04. februar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 69% mečeva, a preokret se desi u 13% (uzorak: 32 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 14% (7)
- 1 12% (6)
- 2 22% (11)
- 3 22% (11)
- 4 8% (4)
- 5+ 24% (12)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.61 | 2.88 | +0.27 |
| 3+ golova | 49% | 53% | +4 pp |
| Oba tima daju gol | 49% | 37% | -12 pp |
| Pobede domaćina | 59% | 45% | -14 pp |
Uzorak prošle sezone: 51 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Universidad O&M | 2 | 6.50 | 0.00 | 6.50 | 100% | 0% | 0% | L L |
| Defence Force | 2 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L L |
| FC Cincinnati | 4 | 5.50 | 4.25 | 1.25 | 100% | 25% | 75% | L W W W |
| Real Espana | 2 | 4.00 | 0.50 | 3.50 | 50% | 50% | 0% | L L |
| Vancouver FC | 2 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L L |
| Philadelphia Union | 4 | 3.75 | 3.25 | 0.50 | 50% | 25% | 50% | D L W W |
| San Diego | 4 | 3.75 | 1.75 | 2.00 | 75% | 50% | 0% | L W L W |
| Toluca | 7 | 3.57 | 2.57 | 1.00 | 86% | 43% | 57% | D W L W W |
| Atletico Ottawa | 2 | 3.50 | 0.00 | 3.50 | 50% | 0% | 0% | L L |
| Cruz Azul | 6 | 3.33 | 2.17 | 1.17 | 67% | 50% | 33% | D L D W W |
| Los Angeles FC | 8 | 3.13 | 2.00 | 1.13 | 63% | 63% | 25% | L W D W W |
| Mount Pleasant Academy | 2 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L L |
| Seattle Sounders | 4 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 75% | 50% | 25% | W L W W |
| U.N.A.M. - Pumas | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | W L |
| Los Angeles Galaxy | 6 | 2.83 | 1.50 | 1.33 | 67% | 33% | 50% | L L W W D |
| Monterrey | 4 | 2.75 | 1.50 | 1.25 | 25% | 75% | 25% | D L W D |
| Forge | 2 | 2.50 | 0.50 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | L D |
| LD Alajuelense | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | L D |
| Tigres UANL | 9 | 2.44 | 1.56 | 0.89 | 44% | 33% | 56% | D W W L W |
| Vancouver Whitecaps | 4 | 2.00 | 0.75 | 1.25 | 50% | 25% | 50% | L L W D |
| Xelaju | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 0% | 50% | 0% | L D |
| CD Olimpia | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D L |
| Nashville SC | 8 | 1.50 | 1.13 | 0.38 | 13% | 13% | 63% | L L W D D |
| Club America | 6 | 1.17 | 0.67 | 0.50 | 17% | 33% | 50% | L D D W D |
| CS Cartagines | 2 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L D |
| Inter Miami | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Sporting San Miguelito | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.