Svet - CONCACAF Karipski klubski štit — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 18 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Svet - CONCACAF Karipski klubski štit.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
petak, 31. jul 2026
utorak, 28. jul 2026
nedelja, 26. jul 2026
subota, 25. jul 2026
petak, 24. jul 2026
četvrtak, 23. jul 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 80% mečeva, a preokret se desi u 13% (uzorak: 15 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 6% (1)
- 1 6% (1)
- 2 28% (5)
- 3 17% (3)
- 4 33% (6)
- 5+ 11% (2)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prison Service | 1 | 7.00 | 3.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| St. John's | 2 | 5.50 | 2.50 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Slingerz | 3 | 5.00 | 2.67 | 2.33 | 100% | 33% | 33% | L W W |
| Inter Willemstad | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D W |
| Dublanc | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Eagles | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| North Leeward | 2 | 4.00 | 1.50 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| SWA Sharks | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Robin Hood | 3 | 3.33 | 2.33 | 1.00 | 67% | 33% | 67% | L W W |
| Helenites | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Roaring Lions | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| St. Pauls United | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| La Clery FL | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Mount Pleasant Academy | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Metropolitan | 3 | 2.33 | 2.00 | 0.33 | 67% | 33% | 67% | D W W |
| Britannia | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Elite | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| VG United | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Weymouth Wales | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 50% | 0% | L D |
| Delfines Del Este | 3 | 1.33 | 1.00 | 0.33 | 0% | 33% | 67% | D D W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.