Svet - Kvalifikacije za Africki kup U23 — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2022 iz 60 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Svet - Kvalifikacije za Africki kup U23.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
utorak, 28. mart 2023
ponedeljak, 27. mart 2023
nedelja, 26. mart 2023
subota, 25. mart 2023
petak, 24. mart 2023
četvrtak, 23. mart 2023
sreda, 22. mart 2023
nedelja, 12. mart 2023
sreda, 08. mart 2023
nedelja, 30. oktobar 2022
subota, 29. oktobar 2022
nedelja, 23. oktobar 2022
subota, 22. oktobar 2022
utorak, 27. septembar 2022
ponedeljak, 26. septembar 2022
subota, 24. septembar 2022
petak, 23. septembar 2022
četvrtak, 22. septembar 2022
sreda, 21. septembar 2022
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 70% mečeva, a preokret se desi u 0% (uzorak: 10 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 22% (13)
- 1 18% (11)
- 2 22% (13)
- 3 17% (10)
- 4 8% (5)
- 5+ 13% (8)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seychelles U23 | 2 | 6.50 | 0.50 | 6.00 | 100% | 50% | 0% | L L |
| Madagascar U23 | 4 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 75% | 25% | 25% | L L W W |
| Namibia U23 | 2 | 4.50 | 0.50 | 4.00 | 100% | 50% | 0% | L L |
| Libya U23 | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Angola U23 | 4 | 3.50 | 2.50 | 1.00 | 75% | 50% | 50% | D L W W |
| Algeria U23 | 4 | 3.00 | 1.25 | 1.75 | 50% | 75% | 0% | L D W L |
| Benin U23 | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | W L |
| Guinea-Bissau U23 | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | L D |
| Mauritius U23 | 2 | 3.00 | 0.50 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L L |
| South Sudan U23 | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 50% | D D |
| Mozambique U23 | 4 | 2.75 | 1.50 | 1.25 | 75% | 50% | 25% | L L W W |
| Rwanda U23 | 4 | 2.75 | 1.25 | 1.50 | 50% | 50% | 25% | L D W L |
| Botswana U23 | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | W L |
| Congo DR U23 | 4 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W W D |
| Mali U23 | 4 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | W L W D |
| Tanzania U23 | 4 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 25% | 50% | 25% | L D D D |
| Sudan U23 | 4 | 2.25 | 1.00 | 1.25 | 50% | 50% | 50% | L D L W |
| Gambia U23 | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Ghana U23 | 4 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 25% | 50% | 50% | W D W W |
| Tunisia U23 | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | W L |
| Niger U23 | 6 | 1.83 | 1.17 | 0.67 | 33% | 50% | 50% | W D D D W |
| Cameroon U23 | 4 | 1.75 | 1.00 | 0.75 | 25% | 25% | 50% | W L D W |
| Gabon U23 | 4 | 1.75 | 1.50 | 0.25 | 25% | 0% | 75% | L W W W |
| Senegal U23 | 4 | 1.75 | 0.75 | 1.00 | 50% | 25% | 50% | L W D D |
| Togo U23 | 4 | 1.75 | 1.00 | 0.75 | 25% | 25% | 50% | D D W L |
| Congo U23 | 4 | 1.50 | 0.75 | 0.75 | 25% | 50% | 50% | D D L W |
| Eswatini U23 | 4 | 1.50 | 0.75 | 0.75 | 25% | 25% | 50% | L D L W |
| Mauritania U23 | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Nigeria U23 | 4 | 1.50 | 0.75 | 0.75 | 0% | 25% | 50% | L D W D |
| Sierra Leone U23 | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 0% | 50% | 0% | L D |
| South Africa U23 | 4 | 1.50 | 0.75 | 0.75 | 25% | 50% | 50% | D D D D |
| Zambia U23 | 4 | 1.25 | 0.50 | 0.75 | 0% | 25% | 50% | D L W D |
| Burkina Faso U23 | 4 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 25% | 25% | 50% | D D W L |
| Cote d'Ivoire U23 | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Guinea U23 | 2 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W D |
| Egypt U23 | 4 | 0.75 | 0.75 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D W W D |
| Ethiopia U23 | 2 | 0.50 | 0.00 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.