Tunis - Ligue 1 — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 39 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Tunis - Ligue 1.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 12 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.2 | 11 |
| 3 | US Ben Guerdane | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3 | 11 |
| 4 | Club Africain | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 9 |
| 5 | US Monastirienne | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 6 | CS Sfaxien | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 7 | Jeunesse Sportive Omrane | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 8 | CA Bizertin | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 8 |
| 9 | Stade Tunisien | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 10 | ES Zarzis | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 11 | AS Marsa | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1 | 5 |
| 12 | ES Sahel | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 4 |
| 13 | ES Metlaoui | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 3 |
| 14 | CS Hammam-Lif | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 4 | -3 | 1 | 3 |
| 15 | Olympique Beja | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 9 |
| 3 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 4 | US Ben Guerdane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | CS Sfaxien | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Club Africain | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 7 | ES Zarzis | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 8 | CA Bizertin | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 9 | US Monastirienne | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 10 | AS Marsa | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 11 | ES Sahel | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | ES Metlaoui | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 13 | Stade Tunisien | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Olympique Beja | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | ES Hammam-Sousse | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | CS Hammam-Lif | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Tunisien | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 2 | US Monastirienne | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 3 | US Ben Guerdane | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Club Africain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 5 | ES Tunis | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 6 | CA Bizertin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 7 | CS Hammam-Lif | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 8 | Progres Sakiet Eddaier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | CS Sfaxien | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 10 | Jeunesse Sportive Omrane | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 11 | AS Marsa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 12 | Olympique Beja | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 13 | ES Zarzis | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 14 | ES Sahel | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 15 | ES Metlaoui | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
Rezultati
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
četvrtak, 17. septembar 2026
sreda, 16. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 68% mečeva, a preokret se desi u 5% (uzorak: 19 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 10% (4)
- 1 36% (14)
- 2 21% (8)
- 3 21% (8)
- 4 8% (3)
- 5+ 5% (2)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 1.73 | 1.97 | +0.24 |
| 3+ golova | 27% | 33% | +6 pp |
| Oba tima daju gol | 26% | 46% | +20 pp |
| Pobede domaćina | 46% | 54% | +8 pp |
Uzorak prošle sezone: 234 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ES Tunis | 5 | 3.40 | 2.00 | 1.40 | 80% | 80% | 20% | W W W L W |
| Stade Tunisien | 4 | 3.00 | 1.75 | 1.25 | 75% | 100% | 0% | W W L D |
| US Ben Guerdane | 5 | 3.00 | 1.80 | 1.20 | 60% | 80% | 20% | W W D D W |
| ES Sahel | 5 | 2.40 | 1.00 | 1.40 | 40% | 60% | 0% | L L D W L |
| Olympique Beja | 5 | 2.40 | 0.80 | 1.60 | 40% | 80% | 0% | L D D L L |
| US Monastirienne | 5 | 2.40 | 1.40 | 1.00 | 60% | 60% | 40% | D W D W D |
| CS Sfaxien | 5 | 2.00 | 1.20 | 0.80 | 20% | 60% | 20% | L W D W D |
| ES Zarzis | 5 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 40% | 40% | 40% | W L L L W |
| ES Metlaoui | 5 | 1.80 | 0.60 | 1.20 | 40% | 40% | 20% | L L W L L |
| Jeunesse Sportive Omrane | 5 | 1.80 | 1.00 | 0.80 | 20% | 40% | 40% | D W D W L |
| ES Hammam-Sousse | 5 | 1.60 | 0.20 | 1.40 | 20% | 20% | 20% | L L L L D |
| Club Africain | 4 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 25% | 25% | 75% | L W W W |
| CA Bizertin | 5 | 1.20 | 0.60 | 0.60 | 0% | 20% | 60% | D L D W W |
| Progres Sakiet Eddaier | 5 | 1.20 | 1.00 | 0.20 | 0% | 20% | 80% | W D W D W |
| AS Marsa | 5 | 1.00 | 0.40 | 0.60 | 20% | 20% | 60% | D W L D L |
| CS Hammam-Lif | 5 | 1.00 | 0.20 | 0.80 | 0% | 0% | 20% | W L L L L |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.