Nemacka - Bundesliga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 72 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern Munchen | 8 | 5 | 3 | 0 | 27 | 8 | 19 | 4.4 | 18 |
| 2 | Borussia Dortmund | 8 | 5 | 3 | 0 | 14 | 6 | 8 | 2.5 | 18 |
| 3 | SC Freiburg | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 10 | 8 | 3.5 | 16 |
| 4 | RB Leipzig | 8 | 5 | 0 | 3 | 22 | 11 | 11 | 4.1 | 15 |
| 5 | Werder Bremen | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | 14 | 3 | 3.9 | 15 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 16 | 2 | 4.2 | 13 |
| 7 | SV Elversberg | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | 16 | 0 | 4 | 13 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 18 | -5 | 3.9 | 11 |
| 9 | FSV Mainz 05 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | 17 | 0 | 4.2 | 10 |
| 10 | FC Augsburg | 8 | 2 | 3 | 3 | 18 | 15 | 3 | 4.1 | 9 |
| 11 | VfB Stuttgart | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 15 | -1 | 3.6 | 9 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 8 | 3 | 0 | 5 | 14 | 16 | -2 | 3.8 | 9 |
| 13 | 1.FC Koln | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 12 | -3 | 2.6 | 9 |
| 14 | SC Paderborn 07 | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 1.9 | 9 |
| 15 | Hamburger SV | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 19 | -12 | 3.2 | 9 |
| 16 | Union Berlin | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | 19 | -12 | 3.2 | 7 |
| 17 | FC Schalke 04 | 8 | 1 | 3 | 4 | 4 | 9 | -5 | 1.6 | 6 |
| 18 | Borussia Monchengladbach | 8 | 1 | 1 | 6 | 11 | 22 | -11 | 4.1 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RB Leipzig | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | 0 | 18 | 4.5 | 12 |
| 2 | Bayern Munchen | 4 | 3 | 1 | 0 | 20 | 4 | 16 | 6 | 10 |
| 3 | Borussia Dortmund | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Werder Bremen | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 5 | SC Freiburg | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 5 | 7 | 4.2 | 9 |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 9 |
| 7 | SV Elversberg | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 8 | 4 | 5 | 9 |
| 8 | 1.FC Koln | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 8 |
| 9 | Eintracht Frankfurt | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 7 |
| 10 | FC Augsburg | 5 | 1 | 3 | 1 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 6 |
| 11 | 1899 Hoffenheim | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 4 | 6 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 13 | Union Berlin | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 14 | Hamburger SV | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 6 |
| 15 | VfB Stuttgart | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 3 |
| 16 | FC Schalke 04 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | -3 | 0.8 | 2 |
| 17 | Borussia Monchengladbach | 4 | 0 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 4.2 | 1 |
| 18 | FSV Mainz 05 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FSV Mainz 05 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 7 | 4 | 4.5 | 9 |
| 2 | Bayern Munchen | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 3 | Borussia Dortmund | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 8 |
| 4 | SC Freiburg | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 5 | VfB Stuttgart | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 6 |
| 6 | Werder Bremen | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 9 | -2 | 4 | 5 |
| 7 | FC Schalke 04 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 8 | Bayer Leverkusen | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 11 | -3 | 4.8 | 4 |
| 9 | SV Elversberg | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 11 | FC Augsburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 5.7 | 3 |
| 12 | SC Paderborn 07 | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 13 | 1899 Hoffenheim | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 14 | RB Leipzig | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 11 | -7 | 3.8 | 3 |
| 15 | Borussia Monchengladbach | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 4 | 3 |
| 16 | Hamburger SV | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 13 | -9 | 3.4 | 3 |
| 17 | 1.FC Koln | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 1 |
| 18 | Union Berlin | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 12 | -11 | 4.3 | 1 |
Rezultati
nedelja, 01. novembar 2026
subota, 31. oktobar 2026
petak, 30. oktobar 2026
nedelja, 25. oktobar 2026
subota, 24. oktobar 2026
petak, 23. oktobar 2026
nedelja, 18. oktobar 2026
subota, 17. oktobar 2026
petak, 16. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 71% mečeva, a preokret se desi u 13% (uzorak: 48 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 8% (6)
- 1 11% (8)
- 2 11% (8)
- 3 17% (12)
- 4 19% (14)
- 5+ 33% (24)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.22 | 3.50 | +0.28 |
| 3+ golova | 63% | 69% | +6 pp |
| Oba tima daju gol | 62% | 58% | -4 pp |
| Pobede domaćina | 44% | 49% | +5 pp |
Uzorak prošle sezone: 308 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bayern Munchen | 8 | 4.38 | 3.38 | 1.00 | 88% | 75% | 25% | D W W D W |
| Bayer Leverkusen | 8 | 4.25 | 2.25 | 2.00 | 88% | 63% | 25% | L L W W W |
| FSV Mainz 05 | 8 | 4.25 | 2.13 | 2.13 | 75% | 63% | 38% | L L W L W |
| Borussia Monchengladbach | 8 | 4.13 | 1.38 | 2.75 | 88% | 63% | 13% | D W L L L |
| FC Augsburg | 8 | 4.13 | 2.25 | 1.88 | 88% | 88% | 13% | L D L D L |
| RB Leipzig | 8 | 4.13 | 2.75 | 1.38 | 75% | 25% | 63% | W W L W L |
| SV Elversberg | 8 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 75% | 63% | 13% | W L W L D |
| Eintracht Frankfurt | 8 | 3.88 | 1.63 | 2.25 | 75% | 63% | 13% | W L W L D |
| Werder Bremen | 8 | 3.88 | 2.13 | 1.75 | 75% | 88% | 13% | W W D D W |
| 1899 Hoffenheim | 8 | 3.75 | 1.75 | 2.00 | 88% | 75% | 13% | L W W L L |
| VfB Stuttgart | 8 | 3.63 | 1.75 | 1.88 | 63% | 63% | 13% | W L L W L |
| SC Freiburg | 8 | 3.50 | 2.25 | 1.25 | 88% | 75% | 25% | W L L W D |
| Hamburger SV | 8 | 3.25 | 0.88 | 2.38 | 63% | 38% | 13% | L L W W W |
| Union Berlin | 8 | 3.25 | 0.88 | 2.38 | 50% | 50% | 25% | D D D W L |
| 1.FC Koln | 8 | 2.63 | 1.13 | 1.50 | 50% | 75% | 13% | D D L W L |
| Borussia Dortmund | 8 | 2.50 | 1.75 | 0.75 | 50% | 38% | 63% | D W D D W |
| SC Paderborn 07 | 8 | 1.88 | 0.75 | 1.13 | 38% | 25% | 38% | D W D L W |
| FC Schalke 04 | 8 | 1.63 | 0.50 | 1.13 | 38% | 25% | 38% | L D L L D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.