Ukrajina - Kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 38 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Rezultati
utorak, 06. oktobar 2026
četvrtak, 17. septembar 2026
sreda, 16. septembar 2026
četvrtak, 10. septembar 2026
sreda, 09. septembar 2026
utorak, 08. septembar 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 69% mečeva, a preokret se desi u 19% (uzorak: 26 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 5% (2)
- 1 16% (6)
- 2 18% (7)
- 3 32% (12)
- 4 8% (3)
- 5+ 21% (8)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.44 | 3.05 | +0.61 |
| 3+ golova | 46% | 61% | +15 pp |
| Oba tima daju gol | 38% | 45% | +7 pp |
| Pobede domaćina | 32% | 18% | -14 pp |
Uzorak prošle sezone: 50 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kalynivka | 1 | 9.00 | 0.00 | 9.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Lozova | 1 | 7.00 | 1.00 | 6.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Skala 1911 Stryi | 1 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Metalist 1925 Kharkiv | 2 | 5.50 | 5.50 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Bazys | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Inhulets | 1 | 5.00 | 4.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Reshetylivka | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Chernihiv | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Kudrivka | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Trostianets | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Kolos Kovalivka | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Nyva Ternopil | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Ruh Lviv | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Zorya Luhansk | 2 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Karpaty | 2 | 3.50 | 2.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Novyi Rozdil | 2 | 3.50 | 2.50 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Prykarpattia | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Tyshkivka | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Atlet Kiev | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Dnister Zalishchyky | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Epitsentr Dunayivtsi | 2 | 3.00 | 2.50 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| LSTM Lutsk | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Metalurh Zaporizhya | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Palmira Odesa | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Polonne | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Rokyta | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Shakhtar Donetsk | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| To4ka Odessa | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| UCSA | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Veres Rivne | 2 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 50% | 50% | 50% | W L |
| Vilkhivtsi Ivano Frankivsk | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Kryvbas KR | 2 | 2.50 | 2.50 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Livyi Bereh | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Mayak Sarny | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W D |
| Nyva Vinnytsya | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L D |
| Olimpiya Savyntsi | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Ahrobiznes Volochysk | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Bukovyna | 2 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | D W |
| Karbon Cherkasy | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Kulykiv | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Obolon'-Brovar | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Oleksandria | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Polessya | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Probiy Horodenka | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Vilkhivtsi | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Yarud Mariupol' | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Chornomorets | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Dynamo Kyiv | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Metal Kharkiv | 2 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W |
| Penuel Kryvyi Rih | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Pokuttia Kolomyia | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Viktoriya Mykolaivka | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| LNZ Cherkasy | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| SK Poltava | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.