Ukrajina - Premier liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 60 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shakhtar Donetsk | 8 | 7 | 0 | 1 | 18 | 4 | 14 | 2.8 | 21 |
| 2 | Polessya | 8 | 6 | 1 | 1 | 17 | 7 | 10 | 3 | 19 |
| 3 | Dynamo Kyiv | 7 | 5 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.1 | 16 |
| 4 | Metalist 1925 Kharkiv | 7 | 5 | 0 | 2 | 14 | 5 | 9 | 2.7 | 15 |
| 5 | Karpaty | 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | 6 | 9 | 2.6 | 14 |
| 6 | Zorya Luhansk | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 12 | -2 | 2.8 | 11 |
| 7 | LNZ Cherkasy | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2 | 11 |
| 8 | Veres Rivne | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 9 | -3 | 1.9 | 9 |
| 9 | Kolos Kovalivka | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 11 | -2 | 2.9 | 8 |
| 10 | Bukovyna | 8 | 1 | 5 | 2 | 6 | 8 | -2 | 1.8 | 8 |
| 11 | Epitsentr Dunayivtsi | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 10 | -3 | 2.1 | 8 |
| 12 | Livyi Bereh | 7 | 1 | 4 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.6 | 7 |
| 13 | Kryvbas KR | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 5 |
| 14 | Chornomorets | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 9 | -5 | 1.9 | 5 |
| 15 | Obolon'-Brovar | 7 | 0 | 4 | 3 | 2 | 12 | -10 | 2 | 4 |
| 16 | Kudrivka | 8 | 0 | 2 | 6 | 6 | 20 | -14 | 3.2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Polessya | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3 | 12 |
| 2 | Dynamo Kyiv | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 3 | Shakhtar Donetsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 3.2 | 9 |
| 4 | Metalist 1925 Kharkiv | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 9 |
| 5 | LNZ Cherkasy | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 6 | Karpaty | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 7 |
| 7 | Bukovyna | 5 | 1 | 4 | 0 | 6 | 3 | 3 | 1.8 | 7 |
| 8 | Epitsentr Dunayivtsi | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 5 |
| 9 | Chornomorets | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 5 |
| 10 | Kolos Kovalivka | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 11 | Veres Rivne | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 12 | Zorya Luhansk | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| 13 | Livyi Bereh | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 2 |
| 14 | Kryvbas KR | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 2 |
| 15 | Kudrivka | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 1 |
| 16 | Obolon'-Brovar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shakhtar Donetsk | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 12 |
| 2 | Zorya Luhansk | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 3 | Karpaty | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 4 | Polessya | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 5 | Metalist 1925 Kharkiv | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 6 | Dynamo Kyiv | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 7 | Livyi Bereh | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 5 |
| 8 | Veres Rivne | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 9 | Kolos Kovalivka | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 4 |
| 10 | Obolon'-Brovar | 7 | 0 | 4 | 3 | 2 | 12 | -10 | 2 | 4 |
| 11 | Kryvbas KR | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Epitsentr Dunayivtsi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 13 | LNZ Cherkasy | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | -6 | 1.5 | 2 |
| 14 | Bukovyna | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | -5 | 1.7 | 1 |
| 15 | Kudrivka | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 14 | -10 | 3.6 | 1 |
| 16 | Chornomorets | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
Rezultati
petak, 16. oktobar 2026
ponedeljak, 12. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
subota, 03. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
ponedeljak, 14. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
ponedeljak, 31. avgust 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
ponedeljak, 17. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
ponedeljak, 10. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
ponedeljak, 03. avgust 2026
nedelja, 02. avgust 2026
subota, 01. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 77% mečeva, a preokret se desi u 10% (uzorak: 31 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 15% (9)
- 1 12% (7)
- 2 25% (15)
- 3 28% (17)
- 4 12% (7)
- 5+ 8% (5)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.56 | 2.38 | -0.18 |
| 3+ golova | 47% | 48% | +1 pp |
| Oba tima daju gol | 44% | 42% | -2 pp |
| Pobede domaćina | 37% | 40% | +3 pp |
Uzorak prošle sezone: 243 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kudrivka | 8 | 3.25 | 0.75 | 2.50 | 75% | 63% | 25% | L L L L L |
| Kolos Kovalivka | 6 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 67% | 67% | 17% | W W L D D |
| Polessya | 8 | 3.00 | 2.13 | 0.88 | 63% | 63% | 38% | D W W W W |
| Zorya Luhansk | 7 | 2.86 | 1.14 | 1.71 | 57% | 71% | 0% | W L D D L |
| Kryvbas KR | 6 | 2.83 | 1.17 | 1.67 | 50% | 67% | 0% | L D L D W |
| Shakhtar Donetsk | 8 | 2.75 | 2.25 | 0.50 | 50% | 25% | 63% | W W W W L |
| Metalist 1925 Kharkiv | 7 | 2.71 | 2.00 | 0.71 | 57% | 29% | 57% | W W W W L |
| Karpaty | 8 | 2.63 | 1.88 | 0.75 | 50% | 50% | 38% | L D W L D |
| Dynamo Kyiv | 7 | 2.14 | 1.43 | 0.71 | 57% | 29% | 57% | W W W D L |
| Epitsentr Dunayivtsi | 8 | 2.13 | 0.88 | 1.25 | 50% | 13% | 50% | L L L D W |
| LNZ Cherkasy | 8 | 2.00 | 0.88 | 1.13 | 50% | 25% | 38% | W L W D L |
| Obolon'-Brovar | 8 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 38% | 25% | 50% | W D L L D |
| Veres Rivne | 9 | 1.89 | 0.67 | 1.22 | 33% | 44% | 22% | L L W D D |
| Chornomorets | 7 | 1.86 | 0.57 | 1.29 | 29% | 43% | 29% | L D L D W |
| Bukovyna | 8 | 1.75 | 0.75 | 1.00 | 38% | 25% | 50% | D L D D W |
| Livyi Bereh | 7 | 1.57 | 0.71 | 0.86 | 14% | 43% | 43% | L W L D D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.