Vels - Liga kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2025 iz 45 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Vels - Liga kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
subota, 28. februar 2026
subota, 06. decembar 2025
utorak, 04. novembar 2025
utorak, 16. septembar 2025
sreda, 10. septembar 2025
subota, 02. avgust 2025
petak, 01. avgust 2025
nedelja, 20. jul 2025
subota, 19. jul 2025
petak, 18. jul 2025
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 93% mečeva, a preokret se desi u 4% (uzorak: 28 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 7% (3)
- 1 4% (2)
- 2 13% (6)
- 3 24% (11)
- 4 22% (10)
- 5+ 29% (13)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2024 | 2025 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.62 | 3.76 | +0.14 |
| 3+ golova | 74% | 76% | +2 pp |
| Oba tima daju gol | 68% | 53% | -15 pp |
| Pobede domaćina | 49% | 44% | -5 pp |
Uzorak prošle sezone: 47 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Airbus UK | 1 | 8.00 | 1.00 | 7.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Caerau (Ely) | 1 | 7.00 | 3.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Trefelin | 2 | 7.00 | 2.50 | 4.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| GAP Connah S Quay FC | 2 | 6.50 | 5.00 | 1.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Llandudno | 4 | 5.75 | 4.25 | 1.50 | 100% | 75% | 25% | L W W W |
| Penybont | 2 | 5.50 | 4.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Newtown AFC | 3 | 5.33 | 2.33 | 3.00 | 67% | 100% | 0% | L D W |
| Cardiff Draconians | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Carmarthen Town | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Gresford Athletic | 2 | 5.00 | 1.50 | 3.50 | 100% | 0% | 50% | L W |
| Swansea City U21 | 3 | 5.00 | 3.33 | 1.67 | 100% | 67% | 33% | L W W |
| Ynyshir Albions | 2 | 5.00 | 2.50 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Buckley Town | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Ruthin Town | 2 | 4.50 | 0.00 | 4.50 | 50% | 0% | 50% | L D |
| Afan Lido | 2 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Denbigh Town | 3 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L D W |
| Flint Mountain | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Haverfordwest County AFC | 3 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 67% | 33% | 33% | L W W |
| Holyhead Hotspur | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Rhyl | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| The New Saints | 5 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 80% | 60% | 20% | L W W W W |
| Treowen Stars | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Guilsfield | 2 | 3.50 | 2.50 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | D W |
| Holywell | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Newport City | 2 | 3.50 | 1.00 | 2.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Caernarfon Town | 3 | 3.33 | 1.67 | 1.67 | 100% | 33% | 33% | L D W |
| Aberystwyth Town | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bala Town | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D D |
| Brickfield Rangers | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Caersws | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Cardiff MET | 2 | 3.00 | 2.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Colwyn Bay | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Flint Town United | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| llanelli AFC | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Llantwit Major | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Mold Alexandra | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Trethomas Bluebirds | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Y Rhyl 1879 | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Briton Ferry | 3 | 2.67 | 1.67 | 1.00 | 67% | 33% | 33% | L D W |
| Cambrian & Clydach | 5 | 2.40 | 1.20 | 1.20 | 40% | 40% | 40% | L W D W D |
| Barry Town | 5 | 2.20 | 2.00 | 0.20 | 40% | 20% | 80% | W W W W W |
| Baglan Dragons | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Pontypridd Town | 2 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 50% | 0% | 50% | L D |
| Cardiff City U21 | 2 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 50% | L D |
| Ammanford AFC | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Cwmbran Celtic | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Penrhyncoch | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.