East Fife vs Stenhousemuir
28.03.2026 14:00 • Škotska - League One
Kvote za meč
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4.18 | 4.18 | 4.05 | 4.00 | 4.06 | 4.30 | 3.90 |
| X | 3.36 | 3.36 | 3.35 | 3.45 | 3.33 | 3.50 | 3.30 |
| 2 | 1.78 | 1.78 | 1.85 | 1.82 | 1.84 | 1.78 | 1.82 |
| 0-2 | 1.74 | 1.74 | 1.75 | 1.74 | 1.75 | 1.70 | 1.74 |
| 3+ | 1.98 | 1.98 | 1.98 | 1.97 | 1.97 | 2.05 | 1.95 |
| 4+ | 3.34 | 3.34 | 3.55 | 3.40 | 3.57 | 3.75 | 3.55 |
| I2+ | 2.88 | 2.88 | 2.95 | 2.90 | 2.96 | 3.10 | 2.95 |
| GG | 1.85 | 1.85 | 1.88 | 1.88 | 1.87 | 1.95 | 1.87 |
Forma i statistika timova
East Fife Domaćin
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Queen of the South | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Kelty Hearts | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.03.2026 | Hamilton Academical | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Alloa Athletic | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 21.02.2026 | Peterhead | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 17.02.2026 | Hamilton Academical | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 17.02.2026 | Hamilton Academical | A | 0-0 | I | U |
| 14.02.2026 | Cove Rangers | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 07.02.2026 | Inverness CT | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 31.01.2026 | Montrose | H | 2-3 (1-2) | I | O |
Stenhousemuir Gost
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Kelty Hearts | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Peterhead | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 07.03.2026 | Queen of the South | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 03.03.2026 | Hamilton Academical | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.02.2026 | Cove Rangers | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 21.02.2026 | Inverness CT | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.02.2026 | Montrose | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 08.02.2026 | Falkirk | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.01.2026 | Peterhead | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 27.01.2026 | Inverness CT | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2026 | League One | Stenhousemuir | 5-0 (2-0) | East Fife | P | O |
| 15.11.2025 | League One | East Fife | 1-0 (0-0) | Stenhousemuir | P | U |
| 30.08.2025 | League One | Stenhousemuir | 1-1 (0-0) | East Fife | N | U |
| 06.04.2024 | League Two | Stenhousemuir | 0-0 (0-0) | East Fife | N | U |
| 10.02.2024 | League Two | East Fife | 1-1 (1-1) | Stenhousemuir | N | U |
| 16.12.2023 | League Two | Stenhousemuir | 2-1 (2-0) | East Fife | P | O |
| 19.08.2023 | League Two | East Fife | 0-2 (0-1) | Stenhousemuir | I | U |
| 11.03.2023 | League Two | Stenhousemuir | 1-2 (1-0) | East Fife | I | O |
| 14.01.2023 | League Two | East Fife | 1-1 (1-0) | Stenhousemuir | N | U |
| 05.11.2022 | League Two | Stenhousemuir | 2-2 (1-0) | East Fife | N | O |
| 22.10.2022 | FA Cup | Stenhousemuir | 2-1 (2-1) | East Fife | P | O |
| 20.09.2022 | League Two | East Fife | 1-2 (1-0) | Stenhousemuir | I | O |
| 20.07.2019 | League Cup | East Fife | 2-0 (0-0) | Stenhousemuir | P | U |
| 27.04.2019 | League One | Stenhousemuir | 1-1 (1-1) | East Fife | N | U |
| 12.03.2019 | League One | East Fife | 1-1 (0-0) | Stenhousemuir | N | U |
| 15.12.2018 | League One | Stenhousemuir | 0-2 (0-1) | East Fife | I | U |
| 29.09.2018 | League One | East Fife | 2-0 (1-0) | Stenhousemuir | P | U |
| 08.04.2017 | League One | Stenhousemuir | 3-1 (1-0) | East Fife | P | O |
| 07.01.2017 | League One | East Fife | 1-0 (1-0) | Stenhousemuir | P | U |
| 20.12.2016 | League One | Stenhousemuir | 0-1 (0-1) | East Fife | I | U |
| 01.10.2016 | League One | East Fife | 0-1 (0-0) | Stenhousemuir | I | U |