Nemacka - 2. Bundesliga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 90 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 10 | 9 | 1 | 0 | 23 | 8 | 15 | 3.1 | 28 |
| 2 | 1. FC Nurnberg | 10 | 6 | 3 | 1 | 24 | 13 | 11 | 3.7 | 21 |
| 3 | VfL Wolfsburg | 10 | 5 | 4 | 1 | 25 | 14 | 11 | 3.9 | 19 |
| 4 | 1. FC Kaiserslautern | 10 | 5 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 1.6 | 18 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 10 | 5 | 2 | 3 | 21 | 13 | 8 | 3.4 | 17 |
| 6 | 1. FC Heidenheim | 10 | 4 | 3 | 3 | 17 | 18 | -1 | 3.5 | 15 |
| 7 | Arminia Bielefeld | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | 15 | 1 | 3.1 | 14 |
| 8 | FC St. Pauli | 10 | 2 | 6 | 2 | 12 | 12 | 0 | 2.4 | 12 |
| 9 | SpVgg Greuther Furth | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | 16 | -3 | 2.9 | 12 |
| 10 | VfL Bochum | 10 | 3 | 2 | 5 | 8 | 11 | -3 | 1.9 | 11 |
| 11 | VfL Osnabruck | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 17 | -3 | 3.1 | 11 |
| 12 | Hannover 96 | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 16 | -6 | 2.6 | 11 |
| 13 | Karlsruher SC | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 21 | -8 | 3.4 | 11 |
| 14 | Eintracht Braunschweig | 10 | 3 | 1 | 6 | 16 | 18 | -2 | 3.4 | 10 |
| 15 | Energie Cottbus | 10 | 2 | 4 | 4 | 18 | 20 | -2 | 3.8 | 10 |
| 16 | SV Darmstadt 98 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 19 | -10 | 2.8 | 9 |
| 17 | Holstein Kiel | 10 | 1 | 5 | 4 | 10 | 12 | -2 | 2.2 | 8 |
| 18 | Dynamo Dresden | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 20 | -8 | 3.2 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Magdeburg | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 7 | 8 | 4.4 | 12 |
| 2 | Hertha BSC | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 12 |
| 3 | VfL Wolfsburg | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 6 | 8 | 4 | 11 |
| 4 | Arminia Bielefeld | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 6 | 6 | 3.6 | 11 |
| 5 | 1. FC Heidenheim | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 11 |
| 6 | 1. FC Nurnberg | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 7 | 6 | 4 | 10 |
| 7 | 1. FC Kaiserslautern | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 1.8 | 10 |
| 8 | SV Darmstadt 98 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 9 |
| 9 | Karlsruher SC | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3.5 | 9 |
| 10 | Hannover 96 | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 11 | Holstein Kiel | 5 | 1 | 4 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 7 |
| 12 | FC St. Pauli | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 13 | SpVgg Greuther Furth | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 14 | VfL Osnabruck | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 7 |
| 15 | Eintracht Braunschweig | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 7 |
| 16 | Dynamo Dresden | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 17 | Energie Cottbus | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 5 |
| 18 | VfL Bochum | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hertha BSC | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 5 | 9 | 3.2 | 16 |
| 2 | 1. FC Nurnberg | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 11 |
| 3 | VfL Bochum | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 9 |
| 4 | VfL Wolfsburg | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.8 | 8 |
| 5 | 1. FC Kaiserslautern | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 8 |
| 6 | 1. FC Magdeburg | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 5 |
| 7 | FC St. Pauli | 5 | 0 | 5 | 0 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 5 |
| 8 | Energie Cottbus | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 5 |
| 9 | SpVgg Greuther Furth | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 5 |
| 10 | VfL Osnabruck | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3 | 4 |
| 11 | 1. FC Heidenheim | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 4 |
| 12 | Eintracht Braunschweig | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 3 |
| 13 | Arminia Bielefeld | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 3 |
| 14 | Hannover 96 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 10 | -7 | 2.6 | 3 |
| 15 | Karlsruher SC | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 2 |
| 16 | Dynamo Dresden | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | 16 | -9 | 3.8 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 1 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 | -12 | 3.5 | 0 |
Rezultati
nedelja, 01. novembar 2026
subota, 31. oktobar 2026
petak, 30. oktobar 2026
nedelja, 25. oktobar 2026
subota, 24. oktobar 2026
petak, 23. oktobar 2026
nedelja, 18. oktobar 2026
subota, 17. oktobar 2026
petak, 16. oktobar 2026
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
petak, 04. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
petak, 28. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
petak, 07. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 71% mečeva, a preokret se desi u 5% (uzorak: 56 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 6% (5)
- 1 18% (16)
- 2 20% (18)
- 3 26% (23)
- 4 17% (15)
- 5+ 14% (13)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.92 | 3.00 | +0.08 |
| 3+ golova | 57% | 57% | 0 pp |
| Oba tima daju gol | 59% | 57% | -2 pp |
| Pobede domaćina | 46% | 47% | +1 pp |
Uzorak prošle sezone: 308 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL Wolfsburg | 10 | 3.90 | 2.50 | 1.40 | 50% | 60% | 30% | W D W D W |
| Energie Cottbus | 10 | 3.80 | 1.80 | 2.00 | 70% | 80% | 10% | L D D L D |
| 1. FC Nurnberg | 10 | 3.70 | 2.40 | 1.30 | 70% | 70% | 20% | W L D D W |
| 1. FC Heidenheim | 10 | 3.50 | 1.70 | 1.80 | 60% | 70% | 30% | L D L D D |
| 1. FC Magdeburg | 10 | 3.40 | 2.10 | 1.30 | 60% | 50% | 40% | D W L W D |
| Eintracht Braunschweig | 10 | 3.40 | 1.60 | 1.80 | 50% | 50% | 20% | L W L W L |
| Karlsruher SC | 10 | 3.40 | 1.30 | 2.10 | 70% | 50% | 20% | W L W L L |
| Dynamo Dresden | 10 | 3.20 | 1.20 | 2.00 | 70% | 60% | 20% | L L W D L |
| Arminia Bielefeld | 10 | 3.10 | 1.60 | 1.50 | 80% | 70% | 20% | W L W W D |
| Hertha BSC | 10 | 3.10 | 2.30 | 0.80 | 70% | 60% | 40% | W W D W W |
| VfL Osnabruck | 10 | 3.10 | 1.40 | 1.70 | 60% | 60% | 20% | L W L D D |
| SpVgg Greuther Furth | 10 | 2.90 | 1.30 | 1.60 | 40% | 60% | 20% | W L W L D |
| SV Darmstadt 98 | 10 | 2.80 | 0.90 | 1.90 | 60% | 50% | 10% | D D L W L |
| Hannover 96 | 10 | 2.60 | 1.00 | 1.60 | 60% | 60% | 10% | W L D L W |
| FC St. Pauli | 10 | 2.40 | 1.20 | 1.20 | 40% | 70% | 30% | L D D W D |
| Holstein Kiel | 10 | 2.20 | 1.00 | 1.20 | 40% | 40% | 20% | L W D L D |
| VfL Bochum | 10 | 1.90 | 0.80 | 1.10 | 30% | 50% | 10% | W D L L L |
| 1. FC Kaiserslautern | 10 | 1.60 | 0.90 | 0.70 | 40% | 10% | 70% | L W W D W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.