1. FC Heidenheim 4 - 3 VfL Osnabruck — rezultat
08.08.2026 11:00 • Nemacka - 2. Bundesliga
Mečevi iz lige Nemacka - 2. Bundesliga
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| nedelja, 6. septembar 2026. | ||||
| ── 2. Bundesliga ── | ||||
| SpVgg Greuther Furth - 1. FC Heidenheim | 06.09.2026 11:30 | 2.52 | 3.7 | 2.45 |
| VfL Osnabruck - Eintracht Braunschweig | 06.09.2026 11:30 | - | - | - |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| nedelja, 6. septembar 2026. | ||
| ── 2. Bundesliga ── | ||
| SpVgg Greuther Furth - 1. FC Heidenheim | 06.09 11:30 |
2.52
|
3.7
|
2.45
|
| VfL Osnabruck - Eintracht Braunschweig | 06.09 11:30 |
-
|
-
|
-
|
Tabele Nemacka - 2. Bundesliga
2. Bundesliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 | 4.7 | 9 |
| 2 | Hertha BSC | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 9 |
| 3 | VfL Wolfsburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | 1. FC Heidenheim | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 10 | 0 | 6.7 | 6 |
| 5 | 1. FC Magdeburg | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 6 |
| 6 | 1. FC Kaiserslautern | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 7 | SpVgg Greuther Furth | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 8 | -1 | 5 | 4 |
| 8 | Karlsruher SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Eintracht Braunschweig | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 3 |
| 10 | VfL Bochum | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 11 | Arminia Bielefeld | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 12 | Hannover 96 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Energie Cottbus | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 14 | VfL Osnabruck | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 15 | Dynamo Dresden | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 16 | FC St. Pauli | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Holstein Kiel | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 2 |
| 18 | SV Darmstadt 98 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. FC Nurnberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | 1. FC Heidenheim | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 6 | 3 | 7.5 | 6 |
| 3 | Hertha BSC | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | 3 |
| 4 | Arminia Bielefeld | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 5 | Energie Cottbus | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 5.5 | 3 |
| 6 | Dynamo Dresden | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Karlsruher SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | -2 | 5 | 3 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 3 |
| 9 | VfL Wolfsburg | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | 1. FC Kaiserslautern | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Holstein Kiel | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | SV Darmstadt 98 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Hannover 96 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | SpVgg Greuther Furth | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 16 | VfL Bochum | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Eintracht Braunschweig | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| 18 | VfL Osnabruck | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VfL Wolfsburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Hertha BSC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 6 |
| 3 | 1. FC Kaiserslautern | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 4 | SpVgg Greuther Furth | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 5 | Eintracht Braunschweig | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 7 | 3 |
| 6 | 1. FC Magdeburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | 1. FC Nurnberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 8 | VfL Bochum | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | VfL Osnabruck | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Hannover 96 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Karlsruher SC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | FC St. Pauli | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 13 | Holstein Kiel | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 14 | SV Darmstadt 98 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 15 | 1. FC Heidenheim | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 16 | Energie Cottbus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Arminia Bielefeld | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| 18 | Dynamo Dresden | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
Forma i statistika timova
1. FC Heidenheim Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | FSV Mainz 05 | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 10.05.2026 | 1.FC Koln | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 02.05.2026 | Bayern Munchen | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 25.04.2026 | FC St. Pauli | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.04.2026 | SC Freiburg | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Union Berlin | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Borussia Monchengladbach | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 21.03.2026 | Bayer Leverkusen | H | 3-3 (0-2) | N | O |
| 14.03.2026 | Eintracht Frankfurt | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.03.2026 | 1899 Hoffenheim | H | 2-4 (0-2) | I | O |
VfL Osnabruck Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Stuttgart II | A | 3-4 (0-2) | P | O |
| 09.05.2026 | SSV Ulm 1846 | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 03.05.2026 | SV Wehen | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Verl | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 18.04.2026 | FC Ingolstadt 04 | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.04.2026 | Energie Cottbus | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.04.2026 | MSV Duisburg | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.04.2026 | FC Schweinfurt 05 | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Hoffenheim II | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 14.03.2026 | Waldhof Mannheim | H | 4-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2021 | 2. Bundesliga | VfL Osnabruck | 1-2 (0-1) | 1. FC Heidenheim | P | O |
| 25.10.2020 | 2. Bundesliga | 1. FC Heidenheim | 1-1 (0-0) | VfL Osnabruck | N | U |
| 22.12.2019 | 2. Bundesliga | 1. FC Heidenheim | 3-1 (1-0) | VfL Osnabruck | P | O |
| 27.07.2019 | 2. Bundesliga | VfL Osnabruck | 1-3 (0-0) | 1. FC Heidenheim | P | O |
| 03.05.2014 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 1-0 (0-0) | 1. FC Heidenheim | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 93.7% | 93.9% | 95.1% | 95.2% | 95.3% | 94.3% |
| 1 | 1.67 3.7% | 1.65 6.5% | 1.65 3.1% | 1.68 12.0% | 1.72 6.2% | 1.68 5.0% | 1.70 8.3% |
| X | 3.82 7.7% | 3.78 5.5% | 4.15 1.2% | 4.00 3.6% | 3.93 3.9% | 3.85 1.3% | 3.85 1.3% |
| 2 | 5.15 1.0% | 5.08 1.0% | 4.60 8.0% | 4.85 9.3% | 4.66 11.2% | 5.15 16.9% | 4.70 0.0% |
| 0-2 | 2.16 4.4% | 2.14 2.7% | 2.25 2.3% | 2.15 2.3% | 2.19 0.5% | 2.20 0.9% | 2.15 1.4% |
| 3+ | 1.70 3.7% | 1.68 5.0% | 1.63 1.2% | 1.63 1.2% | 1.66 0.0% | 1.68 0.6% | 1.63 2.5% |
| 4+ | 2.66 0.0% | 2.54 2.3% | 2.65 1.9% | 2.55 2.0% | 2.71 0.0% | 2.70 1.9% | 2.65 3.9% |
| GG | 1.70 4.5% | 1.66 6.7% | 1.68 1.2% | 1.65 4.1% | 1.67 3.5% | 1.68 4.5% | 1.66 0.0% |
| NG | 2.14 4.9% | 2.09 2.5% | 2.15 2.4% | 2.10 5.0% | 2.16 3.8% | 2.15 4.9% | 2.12 2.4% |
| I2+ | 2.54 0.4% | 2.47 1.2% | 2.50 0.0% | 2.30 0.0% | 2.53 0.0% | 2.55 0.0% | 2.50 4.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice