Nemacka - DFB kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 32 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Rezultati
sreda, 02. septembar 2026
utorak, 01. septembar 2026
ponedeljak, 24. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 81% mečeva, a preokret se desi u 7% (uzorak: 27 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 3% (1)
- 1 0% (0)
- 2 16% (5)
- 3 19% (6)
- 4 25% (8)
- 5+ 38% (12)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.02 | 4.44 | +1.42 |
| 3+ golova | 51% | 81% | +30 pp |
| Oba tima daju gol | 40% | 50% | +10 pp |
| Pobede domaćina | 17% | 6% | -11 pp |
Uzorak prošle sezone: 63 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eintracht Frankfurt | 1 | 11.00 | 11.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| SC St. Tonis | 1 | 11.00 | 0.00 | 11.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Hannover 96 | 1 | 10.00 | 9.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Hemelingen | 1 | 10.00 | 1.00 | 9.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| FSV Mainz 05 | 1 | 9.00 | 9.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Krieschow | 1 | 9.00 | 0.00 | 9.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| 1. FC Heidenheim | 1 | 7.00 | 2.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| SSV Jeddeloh | 1 | 7.00 | 5.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Dynamo Dresden | 1 | 6.00 | 6.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Eintracht Braunschweig | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Eintracht Trier | 1 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Fortuna Dusseldorf | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Phonix Lubeck | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| RB Leipzig | 1 | 6.00 | 6.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| SC Freiburg | 1 | 6.00 | 5.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| SC Paderborn 07 | 1 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Union Berlin | 1 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Westfalia Rhynern | 1 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Bayern Munchen | 1 | 5.00 | 4.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Borussia Dortmund | 1 | 5.00 | 5.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Borussia Monchengladbach | 1 | 5.00 | 5.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| HEBC | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Schott Mainz | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| VfL Osnabruck | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| 1. FC Magdeburg | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| 1899 Hoffenheim | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Altglienicke | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Arminia Bielefeld | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Bahlinger SC | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Bayer Leverkusen | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Erzgebirge Aue | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| FC Schalke 04 | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Hallescher FC | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Hansa Rostock | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| MSV Duisburg | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| SG Sonnenhof Grossaspach | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| SV Elversberg | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| SV Wehen | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| VfB Stuttgart | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| VfL Wolfsburg | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| 1.FC Koln | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| FC Carl Zeiss Jena | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Hamburger SV | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Karlsruher SC | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Luneburger SK Hansa | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Preussen Munster | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| SpVgg Greuther Furth | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| SV Darmstadt 98 | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Verl | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| VfL Bochum | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Werder Bremen | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Wurzburger Kickers | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| 1. FC Nurnberg | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Energie Cottbus | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| FC Augsburg | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| FC Saarbrucken | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| FC St. Pauli | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| FC Viktoria Koln | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Hertha BSC | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Holstein Kiel | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Rot-Weiss Essen | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| TSV 1860 Munchen | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| 1. FC Kaiserslautern | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| Waldhof Mannheim | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.