Svajcarska - Challenge liga — kvote i rezultati

Sezona u brojkama

50
Odigrano mečeva
2.98
Prosek golova
60%
3+ golova
54%
Oba tima daju gol
44%
Pobede domaćina
1.76 : 1.22
Golovi domaćin : gost

Statistika sezone 2026 iz 50 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.

Naredni mečevi

23.10.2026 17:30
FC WIL 1900 - Rapperswil
1
2.15
X
3.80
2
2.79
23.10.2026 17:30
Stade Lausanne-Ouchy - Neuchatel Xamax FC
1
1.60
X
4.15
2
4.58
23.10.2026 18:15
FC Winterthur - Stade Nyonnais
1
1.19
X
6.40
2
11.30
24.10.2026 16:00
FC Aarau - Etoile Carouge
1
-
X
-
2
-

Tabela

# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Stade Lausanne-Ouchy 10 7 3 0 20 3 17 2.3 24
2 Yverdon Sport 10 5 4 1 16 9 7 2.5 19
3 FC Winterthur 10 5 3 2 19 11 8 3 18
4 SC Kriens 10 4 3 3 17 12 5 2.9 15
5 Neuchatel Xamax FC 10 5 0 5 15 17 -2 3.2 15
6 FC Aarau 10 3 3 4 15 18 -3 3.3 12
7 Rapperswil 10 3 1 6 15 19 -4 3.4 10
8 FC WIL 1900 10 2 4 4 16 22 -6 3.8 10
9 Etoile Carouge 10 2 3 5 8 14 -6 2.2 9
10 Stade Nyonnais 10 1 2 7 8 24 -16 3.2 5
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Stade Lausanne-Ouchy 4 4 0 0 11 0 11 2.8 12
2 FC Winterthur 5 3 2 0 14 4 10 3.6 11
3 FC Aarau 5 3 2 0 10 7 3 3.4 11
4 SC Kriens 6 3 1 2 10 6 4 2.7 10
5 Yverdon Sport 5 2 3 0 8 4 4 2.4 9
6 Etoile Carouge 6 2 1 3 6 6 0 2 7
7 Neuchatel Xamax FC 5 2 0 3 8 9 -1 3.4 6
8 Stade Nyonnais 5 1 2 2 6 8 -2 2.8 5
9 FC WIL 1900 4 1 1 2 8 6 2 3.5 4
10 Rapperswil 5 1 1 3 7 11 -4 3.6 4
# Tim O P N I G+ G- GR PG B
1 Stade Lausanne-Ouchy 6 3 3 0 9 3 6 2 12
2 Yverdon Sport 5 3 1 1 8 5 3 2.6 10
3 Neuchatel Xamax FC 5 3 0 2 7 8 -1 3 9
4 FC Winterthur 5 2 1 2 5 7 -2 2.4 7
5 Rapperswil 5 2 0 3 8 8 0 3.2 6
6 FC WIL 1900 6 1 3 2 8 16 -8 4 6
7 SC Kriens 4 1 2 1 7 6 1 3.2 5
8 Etoile Carouge 4 0 2 2 2 8 -6 2.5 2
9 FC Aarau 5 0 1 4 5 11 -6 3.2 1
10 Stade Nyonnais 5 0 0 5 2 16 -14 3.6 0

Rezultati

petak, 09. oktobar 2026
18:15
Stade Nyonnais
FC Aarau
18:15
Etoile Carouge
Yverdon Sport
17:30
Rapperswil
Stade Lausanne-Ouchy
17:30
SC Kriens
FC WIL 1900
17:30
Neuchatel Xamax FC
FC Winterthur
18:15
Stade Nyonnais
2:1
(0:0)
FC Aarau
18:15
Etoile Carouge
0:2
(0:0)
Yverdon Sport
17:30
Rapperswil
0:3
(0:1)
Stade Lausanne-Ouchy
17:30
SC Kriens
1:1
(0:0)
FC WIL 1900
17:30
Neuchatel Xamax FC
3:0
(1:0)
FC Winterthur
18:15
Stade Nyonnais
2:1
(0:0)
FC Aarau
18:15
Etoile Carouge
0:2
(0:0)
Yverdon Sport
17:30
Rapperswil
0:3
(0:1)
Stade Lausanne-Ouchy
17:30
SC Kriens
1:1
(0:0)
FC WIL 1900
17:30
Neuchatel Xamax FC
3:0
(1:0)
FC Winterthur
nedelja, 20. septembar 2026
12:00
Yverdon Sport
Stade Lausanne-Ouchy
12:00
Yverdon Sport
0:0
(0:0)
Stade Lausanne-Ouchy
12:00
Yverdon Sport
0:0
(0:0)
Stade Lausanne-Ouchy
petak, 18. septembar 2026
18:15
FC Winterthur
FC Aarau
17:30
FC WIL 1900
Stade Nyonnais
17:30
Neuchatel Xamax FC
Rapperswil
17:30
SC Kriens
Etoile Carouge
18:15
FC Winterthur
2:1
(1:1)
FC Aarau
17:30
FC WIL 1900
5:0
(1:0)
Stade Nyonnais
17:30
Neuchatel Xamax FC
0:3
(0:2)
Rapperswil
17:30
SC Kriens
4:1
(2:1)
Etoile Carouge
18:15
FC Winterthur
2:1
(1:1)
FC Aarau
17:30
FC WIL 1900
5:0
(1:0)
Stade Nyonnais
17:30
Neuchatel Xamax FC
0:3
(0:2)
Rapperswil
17:30
SC Kriens
4:1
(2:1)
Etoile Carouge
subota, 12. septembar 2026
16:00
FC Aarau
SC Kriens
16:00
FC Aarau
2:2
(1:2)
SC Kriens
16:00
FC Aarau
2:2
(1:2)
SC Kriens
petak, 11. septembar 2026
18:15
Etoile Carouge
FC Winterthur
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
FC WIL 1900
17:30
Rapperswil
Yverdon Sport
17:30
Stade Nyonnais
Neuchatel Xamax FC
18:15
Etoile Carouge
0:1
(0:0)
FC Winterthur
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
4:0
(2:0)
FC WIL 1900
17:30
Rapperswil
2:0
(0:0)
Yverdon Sport
17:30
Stade Nyonnais
1:3
(1:1)
Neuchatel Xamax FC
18:15
Etoile Carouge
0:1
(0:0)
FC Winterthur
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
4:0
(2:0)
FC WIL 1900
17:30
Rapperswil
2:0
(0:0)
Yverdon Sport
17:30
Stade Nyonnais
1:3
(1:1)
Neuchatel Xamax FC
nedelja, 06. septembar 2026
12:00
Yverdon Sport
Stade Nyonnais
12:00
Yverdon Sport
4:1
(1:0)
Stade Nyonnais
12:00
Yverdon Sport
4:1
(1:0)
Stade Nyonnais
petak, 04. septembar 2026
18:15
Etoile Carouge
FC WIL 1900
18:15
FC Winterthur
Neuchatel Xamax FC
17:30
FC Aarau
Rapperswil
17:30
SC Kriens
Stade Lausanne-Ouchy
18:15
Etoile Carouge
1:1
(1:0)
FC WIL 1900
18:15
FC Winterthur
4:0
(3:0)
Neuchatel Xamax FC
17:30
FC Aarau
3:2
(0:1)
Rapperswil
17:30
SC Kriens
0:2
(0:2)
Stade Lausanne-Ouchy
18:15
Etoile Carouge
1:1
(1:0)
FC WIL 1900
18:15
FC Winterthur
4:0
(3:0)
Neuchatel Xamax FC
17:30
FC Aarau
3:2
(0:1)
Rapperswil
17:30
SC Kriens
0:2
(0:2)
Stade Lausanne-Ouchy
utorak, 01. septembar 2026
17:30
Rapperswil
SC Kriens
17:30
Stade Nyonnais
FC Winterthur
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
Etoile Carouge
17:30
Neuchatel Xamax FC
Yverdon Sport
17:30
Rapperswil
1:1
(0:0)
SC Kriens
17:30
Stade Nyonnais
2:2
(1:2)
FC Winterthur
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
3:0
(1:0)
Etoile Carouge
17:30
Neuchatel Xamax FC
1:2
(1:1)
Yverdon Sport
17:30
Rapperswil
1:1
(0:0)
SC Kriens
17:30
Stade Nyonnais
2:2
(1:2)
FC Winterthur
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
3:0
(1:0)
Etoile Carouge
17:30
Neuchatel Xamax FC
1:2
(1:1)
Yverdon Sport
ponedeljak, 31. avgust 2026
18:15
FC WIL 1900
FC Aarau
18:15
FC WIL 1900
2:2
(0:2)
FC Aarau
18:15
FC WIL 1900
2:2
(0:2)
FC Aarau
petak, 28. avgust 2026
18:15
Etoile Carouge
Rapperswil
18:15
FC Aarau
Neuchatel Xamax FC
17:30
Yverdon Sport
FC WIL 1900
17:30
SC Kriens
Stade Nyonnais
17:30
FC Winterthur
Stade Lausanne-Ouchy
18:15
Etoile Carouge
2:1
(1:1)
Rapperswil
18:15
FC Aarau
2:1
(0:0)
Neuchatel Xamax FC
17:30
Yverdon Sport
1:1
(1:1)
FC WIL 1900
17:30
SC Kriens
3:0
(1:0)
Stade Nyonnais
17:30
FC Winterthur
1:1
(0:1)
Stade Lausanne-Ouchy
18:15
Etoile Carouge
2:1
(1:1)
Rapperswil
18:15
FC Aarau
2:1
(0:0)
Neuchatel Xamax FC
17:30
Yverdon Sport
1:1
(1:1)
FC WIL 1900
17:30
SC Kriens
3:0
(1:0)
Stade Nyonnais
17:30
FC Winterthur
1:1
(0:1)
Stade Lausanne-Ouchy
nedelja, 23. avgust 2026
12:00
Yverdon Sport
FC Aarau
12:00
Yverdon Sport
2:1
(2:0)
FC Aarau
12:00
Yverdon Sport
2:1
(2:0)
FC Aarau
subota, 22. avgust 2026
16:00
FC WIL 1900
SC Kriens
16:00
FC WIL 1900
0:2
(0:1)
SC Kriens
16:00
FC WIL 1900
0:2
(0:1)
SC Kriens
petak, 21. avgust 2026
18:15
Rapperswil
FC Winterthur
17:30
Stade Nyonnais
Etoile Carouge
17:30
Neuchatel Xamax FC
Stade Lausanne-Ouchy
18:15
Rapperswil
0:2
(0:1)
FC Winterthur
17:30
Stade Nyonnais
0:0
(0:0)
Etoile Carouge
17:30
Neuchatel Xamax FC
1:2
(0:2)
Stade Lausanne-Ouchy
18:15
Rapperswil
0:2
(0:1)
FC Winterthur
17:30
Stade Nyonnais
0:0
(0:0)
Etoile Carouge
17:30
Neuchatel Xamax FC
1:2
(0:2)
Stade Lausanne-Ouchy
petak, 07. avgust 2026
18:15
Etoile Carouge
Neuchatel Xamax FC
18:15
FC Aarau
Stade Nyonnais
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
Rapperswil
17:30
FC Winterthur
FC WIL 1900
17:30
SC Kriens
Yverdon Sport
18:15
Etoile Carouge
0:1
(0:1)
Neuchatel Xamax FC
18:15
FC Aarau
2:1
(1:0)
Stade Nyonnais
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
2:0
(1:0)
Rapperswil
17:30
FC Winterthur
5:0
(3:0)
FC WIL 1900
17:30
SC Kriens
0:2
(0:1)
Yverdon Sport
18:15
Etoile Carouge
0:1
(0:1)
Neuchatel Xamax FC
18:15
FC Aarau
2:1
(1:0)
Stade Nyonnais
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
2:0
(1:0)
Rapperswil
17:30
FC Winterthur
5:0
(3:0)
FC WIL 1900
17:30
SC Kriens
0:2
(0:1)
Yverdon Sport
subota, 01. avgust 2026
16:00
FC Aarau
Stade Lausanne-Ouchy
16:00
FC Aarau
1:1
(1:0)
Stade Lausanne-Ouchy
16:00
FC Aarau
1:1
(1:0)
Stade Lausanne-Ouchy
petak, 31. jul 2026
18:15
SC Kriens
FC Winterthur
17:30
Yverdon Sport
Etoile Carouge
17:30
FC WIL 1900
Neuchatel Xamax FC
17:30
Stade Nyonnais
Rapperswil
18:15
SC Kriens
2:0
(1:0)
FC Winterthur
17:30
Yverdon Sport
1:1
(1:1)
Etoile Carouge
17:30
FC WIL 1900
1:2
(1:1)
Neuchatel Xamax FC
17:30
Stade Nyonnais
1:2
(0:1)
Rapperswil
18:15
SC Kriens
2:0
(1:0)
FC Winterthur
17:30
Yverdon Sport
1:1
(1:1)
Etoile Carouge
17:30
FC WIL 1900
1:2
(1:1)
Neuchatel Xamax FC
17:30
Stade Nyonnais
1:2
(0:1)
Rapperswil
petak, 24. jul 2026
18:15
Etoile Carouge
FC Aarau
18:15
FC Winterthur
Yverdon Sport
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
Stade Nyonnais
17:30
Rapperswil
FC WIL 1900
17:30
Neuchatel Xamax FC
SC Kriens
18:15
Etoile Carouge
3:0
(0:0)
FC Aarau
18:15
FC Winterthur
2:2
(0:0)
Yverdon Sport
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
2:0
(1:0)
Stade Nyonnais
17:30
Rapperswil
4:5
(2:3)
FC WIL 1900
17:30
Neuchatel Xamax FC
3:2
(3:1)
SC Kriens
18:15
Etoile Carouge
3:0
(0:0)
FC Aarau
18:15
FC Winterthur
2:2
(0:0)
Yverdon Sport
17:30
Stade Lausanne-Ouchy
2:0
(1:0)
Stade Nyonnais
17:30
Rapperswil
4:5
(2:3)
FC WIL 1900
17:30
Neuchatel Xamax FC
3:2
(3:1)
SC Kriens

Ishodi

44%
Pobeda domaćina (1)
26%
Nerešeno (X)
30%
Pobeda gosta (2)
34%
Domaćin vodi na poluvremenu
36%
Nerešeno na poluvremenu
30%
Gost vodi na poluvremenu

Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 78% mečeva, a preokret se desi u 3% (uzorak: 32 mečeva).

Golovi

2.98
Prosek po meču
1.38
1. poluvreme
1.60
2. poluvreme
78%
Gol u 1. poluvremenu
92%
2+ gola
60%
3+ golova
28%
4+ golova
54%
Oba tima daju gol
4%
Bez golova (0:0)
46%
Bar jedna mreža netaknuta

Koliko golova pada po meču

  • 0 4% (2)
  • 1 4% (2)
  • 2 32% (16)
  • 3 32% (16)
  • 4 14% (7)
  • 5+ 14% (7)

Najčešći rezultati

1:1 7× · 14% 2:1 6× · 12% 0:2 5× · 10% 2:0 4× · 8% 3:0 4× · 8%

Rekordi sezone

Poređenje sa prošlom sezonom

Pokazatelj 2025 2026 Razlika
Prosek golova 3.06 2.98 -0.08
3+ golova 62% 60% -2 pp
Oba tima daju gol 57% 54% -3 pp
Pobede domaćina 45% 44% -1 pp

Uzorak prošle sezone: 180 mečeva.

Timovi u brojkama

Najbolji napad Stade Lausanne-Ouchy 2.00 po meču Najbolja odbrana Stade Lausanne-Ouchy 0.30 primljenih Najviše 3+ FC Aarau 90% Najviše GG FC Aarau 90% Najbolja forma Stade Lausanne-Ouchy 13 bod. iz 5
Tim O PG D P 3+ GG BPG Forma
FC WIL 1900 10 3.80 1.60 2.20 60% 60% 10% D W L D D
Rapperswil 10 3.40 1.50 1.90 60% 50% 20% L W W L D
FC Aarau 10 3.30 1.50 1.80 90% 90% 0% L L D W D
Neuchatel Xamax FC 10 3.20 1.50 1.70 90% 60% 20% W L W L L
Stade Nyonnais 10 3.20 0.80 2.40 80% 60% 10% W L L L D
FC Winterthur 10 3.00 1.90 1.10 60% 40% 40% L W W W D
SC Kriens 10 2.90 1.70 1.20 40% 50% 30% D W D L D
Yverdon Sport 10 2.50 1.60 0.90 40% 60% 30% W D L W W
Stade Lausanne-Ouchy 10 2.30 2.00 0.30 40% 30% 70% W D W W W
Etoile Carouge 10 2.20 0.80 1.40 40% 40% 20% L L L D L

Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.