Uporedi kvote: FC Winterthur - Neuchatel Xamax FC
04.09.2026 18:15 • Svajcarska - Challenge liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,1 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.5% | 92.5% | 93.3% | 92.4% | – |
| 1 | 1.96 0.0% | 1.96 0.0% | 2.00 0.0% | 2.05 0.0% | 2.04 0.0% | 2.00 0.0% | - |
| X | 3.68 0.0% | 3.68 0.0% | 3.85 0.0% | 3.70 0.0% | 3.93 0.0% | 3.85 0.0% | - |
| 2 | 3.16 0.0% | 3.16 0.0% | 3.00 0.0% | 3.10 0.0% | 3.06 0.0% | 3.10 0.0% | - |
| 0-2 | 2.56 0.0% | 2.56 0.0% | 2.80 0.0% | 2.60 0.0% | 2.80 0.0% | 2.63 0.0% | - |
| 3+ | 1.40 0.0% | 1.40 0.0% | 1.38 0.0% | 1.44 0.0% | 1.39 0.0% | 1.43 0.0% | - |
| 4+ | 2.06 1.0% | 2.06 1.0% | 2.00 0.0% | 2.07 0.0% | 2.03 0.0% | 2.15 0.0% | - |
| GG | 1.39 0.0% | 1.39 0.0% | 1.37 0.0% | 1.41 0.0% | 1.38 0.0% | 1.39 0.0% | - |
| NG | 2.73 0.0% | 2.73 0.0% | 2.80 0.0% | 2.70 0.0% | 2.82 0.0% | 2.75 0.0% | - |
| I2+ | 2.08 0.5% | 2.08 0.5% | 2.05 0.0% | 2.05 0.0% | 2.07 0.0% | 2.10 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
FC Winterthur
Neuchatel Xamax FC
H2H serije
Mečevi iz lige Svajcarska - Challenge liga
Tabele Svajcarska - Challenge liga
Challenge League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Lausanne-Ouchy | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 14 |
| 2 | Yverdon Sport | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 12 |
| 3 | SC Kriens | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 10 |
| 4 | FC Winterthur | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 7 | 5 | 3.2 | 9 |
| 5 | Neuchatel Xamax FC | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3 | 9 |
| 6 | Etoile Carouge | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 7 | FC Aarau | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3 | 8 |
| 8 | FC WIL 1900 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 5 |
| 9 | Rapperswil | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 4 |
| 10 | Stade Nyonnais | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 11 | -7 | 2.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Lausanne-Ouchy | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 2.3 | 9 |
| 2 | FC Aarau | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 7 |
| 3 | SC Kriens | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 4 | Etoile Carouge | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 5 | FC Winterthur | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 5 |
| 6 | Yverdon Sport | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 5 |
| 7 | Neuchatel Xamax FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 8 | Stade Nyonnais | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 9 | FC WIL 1900 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| 10 | Rapperswil | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yverdon Sport | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 2 | Neuchatel Xamax FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 6 |
| 3 | Stade Lausanne-Ouchy | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 5 |
| 4 | SC Kriens | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 5 | FC Winterthur | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 6 | FC WIL 1900 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 10 | -4 | 5.3 | 4 |
| 7 | Rapperswil | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 8 | Etoile Carouge | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 2 |
| 9 | FC Aarau | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 10 | Stade Nyonnais | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Winterthur Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Stade Nyonnais | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 28.08.2026 | Stade Lausanne-Ouchy | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.08.2026 | Rapperswil | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 15.08.2026 | Zurich City | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 07.08.2026 | FC WIL 1900 | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 31.07.2026 | SC Kriens | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 24.07.2026 | Yverdon Sport | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 16.05.2026 | FC Luzern | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 12.05.2026 | Grasshoppers | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 09.05.2026 | Lausanne | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Neuchatel Xamax FC Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Yverdon Sport | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 28.08.2026 | FC Aarau | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 21.08.2026 | Stade Lausanne-Ouchy | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 15.08.2026 | Meyrin | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.08.2026 | Etoile Carouge | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 31.07.2026 | FC WIL 1900 | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 24.07.2026 | SC Kriens | H | 3-2 (3-1) | P | O |
| 15.05.2026 | Stade Lausanne-Ouchy | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 11.05.2026 | Etoile Carouge | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 08.05.2026 | Rapperswil | A | 2-3 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2022 | Challenge League | FC Winterthur | 3-1 (2-1) | Neuchatel Xamax FC | P | O |
| 18.03.2022 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 0-0 (0-0) | FC Winterthur | N | U |
| 29.10.2021 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 1-1 (1-1) | FC Winterthur | N | U |
| 11.09.2021 | Challenge League | FC Winterthur | 2-1 (2-0) | Neuchatel Xamax FC | P | O |
| 30.04.2021 | Challenge League | FC Winterthur | 0-1 (0-0) | Neuchatel Xamax FC | I | U |
| 20.02.2021 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 3-1 (0-0) | FC Winterthur | I | O |
| 22.12.2020 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 2-0 (1-0) | FC Winterthur | I | U |
| 11.12.2020 | Challenge League | FC Winterthur | 4-0 (0-0) | Neuchatel Xamax FC | P | O |
| 04.05.2018 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 3-3 (2-0) | FC Winterthur | N | O |
| 05.03.2018 | Challenge League | FC Winterthur | 4-4 (3-1) | Neuchatel Xamax FC | N | O |
| 08.12.2017 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 2-1 (2-1) | FC Winterthur | I | O |
| 24.09.2017 | Challenge League | FC Winterthur | 0-1 (0-0) | Neuchatel Xamax FC | I | U |
| 27.05.2017 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 4-1 (2-0) | FC Winterthur | I | O |
| 12.03.2017 | Challenge League | FC Winterthur | 0-1 (0-1) | Neuchatel Xamax FC | I | U |
| 01.10.2016 | Challenge League | Neuchatel Xamax FC | 4-1 (0-1) | FC Winterthur | I | O |
| 10.08.2016 | Challenge League | FC Winterthur | 0-1 (0-0) | Neuchatel Xamax FC | I | U |