Tunis - Kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2025 iz 59 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Tunis - Kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
nedelja, 31. maj 2026
nedelja, 24. maj 2026
četvrtak, 21. maj 2026
sreda, 20. maj 2026
nedelja, 17. maj 2026
nedelja, 19. april 2026
subota, 18. april 2026
subota, 28. mart 2026
ponedeljak, 23. mart 2026
nedelja, 22. mart 2026
ponedeljak, 09. februar 2026
nedelja, 08. februar 2026
subota, 07. februar 2026
nedelja, 11. januar 2026
subota, 10. januar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 81% mečeva, a preokret se desi u 3% (uzorak: 36 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 8% (5)
- 1 15% (9)
- 2 31% (18)
- 3 12% (7)
- 4 17% (10)
- 5+ 17% (10)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2024 | 2025 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.34 | 2.75 | +0.41 |
| 3+ golova | 36% | 46% | +10 pp |
| Oba tima daju gol | 28% | 49% | +21 pp |
| Pobede domaćina | 41% | 36% | -5 pp |
Uzorak prošle sezone: 61 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kalaa Sport | 1 | 8.00 | 2.00 | 6.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| ES Sahel | 2 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| CO Kram | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Hassi Amor | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| US Ben Guerdane | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| AS Agareb | 3 | 4.67 | 2.00 | 2.67 | 100% | 100% | 0% | L W D |
| Sahline | 2 | 4.50 | 1.00 | 3.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| AS Gabes | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Bouchamma | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Chebika | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| EO Sidi Bouzid | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| ES Hammam-Sousse | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| ES Metlaoui | 2 | 4.00 | 1.50 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Feriana | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Moknine | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| M'saken | 4 | 4.00 | 2.75 | 1.25 | 75% | 100% | 0% | D W W W |
| Sporting Ben Arous | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Stade Tunisien | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| US Tataouine | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Stade Gabesien | 5 | 3.60 | 2.60 | 1.00 | 40% | 60% | 40% | D W W W W |
| Kerkennah | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Korba | 3 | 3.33 | 2.67 | 0.67 | 33% | 33% | 67% | D W W |
| Jendouba Sport | 4 | 3.25 | 2.00 | 1.25 | 75% | 75% | 25% | L W W D |
| AS Soliman | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D D |
| Gafsa Ksar | 2 | 3.00 | 0.50 | 2.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Megrine | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Menzel Bourguiba | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Oued Ellil | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Rades | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Sfax Railways | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| WS Al Hamma | 2 | 3.00 | 0.50 | 2.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| ES Tunis | 5 | 2.80 | 2.60 | 0.20 | 60% | 20% | 80% | W W W W W |
| Progres Sakiet Eddaier | 5 | 2.80 | 2.20 | 0.60 | 40% | 60% | 40% | D D W W W |
| EM Mahdia | 3 | 2.67 | 1.67 | 1.00 | 33% | 33% | 33% | L W D |
| EGS Gafsa | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Mornag | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Ajim Djerba | 3 | 2.00 | 1.33 | 0.67 | 0% | 0% | 67% | L W W |
| AS Marsa | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| BS Bouhajla | 5 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 40% | 40% | 40% | L D D W D |
| CA Bizertin | 3 | 2.00 | 0.67 | 1.33 | 0% | 67% | 0% | L D D |
| CS Hammam-Lif | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Djelma | 2 | 2.00 | 0.50 | 1.50 | 0% | 50% | 0% | L D |
| Kasserine | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Ksour Essef | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D W |
| MS Metlaoui | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Nefza | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Redeyef | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| CS Sfaxien | 4 | 1.50 | 0.75 | 0.75 | 25% | 50% | 25% | L D W D |
| Jeunesse Sportive Omrane | 4 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 0% | 25% | 50% | L D W W |
| Ariana | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Black Cross | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Club Africain | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Djebel Jelloud | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Olympique Beja | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D D |
| Sportive Kebili | 2 | 1.00 | 0.50 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Zarzouna | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| ES Zarzis | 5 | 0.80 | 0.60 | 0.20 | 0% | 0% | 80% | L W W D D |
| US Monastirienne | 2 | 0.50 | 0.50 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D W |
| CS Chebba | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
| JS Kairouanaise | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.