CS Sfaxien 0 - 1 ES Zarzis — rezultat
24.05.2026 14:30 • Tunis - Kup
Forma i statistika timova
CS Sfaxien Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Stade Gabesien | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.05.2026 | ES Sahel | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 09.05.2026 | AS Marsa | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 03.05.2026 | Olympique Beja | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 30.04.2026 | ES Tunis | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.04.2026 | Stade Tunisien | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.04.2026 | Jendouba Sport | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 12.04.2026 | AS Soliman | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.04.2026 | JS Kairouanaise | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | JS Kairouanaise | A | 0-0 (0-0) | N | U |
ES Zarzis Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | CA Bizertin | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 13.05.2026 | CA Bizertin | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 09.05.2026 | ES Metlaoui | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 04.05.2026 | ES Sahel | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 30.04.2026 | AS Marsa | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 26.04.2026 | Olympique Beja | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 23.04.2026 | ES Tunis | A | 2-2 (2-2) | N | O |
| 19.04.2026 | US Monastirienne | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.04.2026 | Stade Tunisien | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.03.2026 | Korba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | Ligue 1 | ES Zarzis | 0-2 (0-1) | CS Sfaxien | P | U |
| 10.08.2025 | Ligue 1 | CS Sfaxien | 1-2 (1-1) | ES Zarzis | I | O |
| 23.02.2025 | Ligue 1 | ES Zarzis | 1-0 (0-0) | CS Sfaxien | I | U |
| 27.10.2024 | Ligue 1 | CS Sfaxien | 1-1 (0-1) | ES Zarzis | N | U |
| 18.02.2018 | Ligue 1 | ES Zarzis | 0-0 (0-0) | CS Sfaxien | N | U |
| 14.10.2017 | Ligue 1 | CS Sfaxien | 1-0 | ES Zarzis | P | U |
| 03.12.2016 | Ligue 1 | ES Zarzis | 0-0 (0-0) | CS Sfaxien | N | U |
| 18.09.2016 | Ligue 1 | CS Sfaxien | 2-1 (2-0) | ES Zarzis | P | O |
| 09.06.2016 | Ligue 1 | ES Zarzis | 1-0 (0-0) | CS Sfaxien | I | U |
| 03.01.2016 | Ligue 1 | CS Sfaxien | 2-0 (1-0) | ES Zarzis | P | U |
| 09.05.2015 | Ligue 1 | ES Zarzis | 2-0 (2-0) | CS Sfaxien | I | U |
| 14.12.2014 | Ligue 1 | CS Sfaxien | 2-1 (0-0) | ES Zarzis | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 91.4% | – | 90.1% | 90.2% |
| 1 | - | - | - | 1.66 16.1% | - | 1.60 1.9% | 1.66 16.1% |
| X | - | - | - | 3.15 21.3% | - | 3.35 4.3% | 3.20 14.7% |
| 2 | - | - | - | 5.75 14.2% | - | 5.35 0.0% | 5.15 25.4% |
| 0-2 | - | - | - | 1.49 11.8% | - | 1.50 0.0% | 1.52 10.1% |
| 3+ | - | - | - | 2.37 17.3% | - | 2.25 0.0% | 2.32 14.9% |
| 4+ | - | - | - | 4.15 20.3% | - | 4.25 0.0% | 4.65 25.7% |
| GG | - | - | - | 2.25 0.9% | - | 2.25 0.0% | 2.30 0.9% |
| NG | - | - | - | 1.57 0.6% | - | 1.55 0.0% | 1.52 0.7% |
| I2+ | - | - | - | 3.15 6.8% | - | 3.35 0.0% | 3.50 14.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice