Turska - Kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 48 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Turska - Kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
sreda, 07. oktobar 2026
utorak, 06. oktobar 2026
četvrtak, 17. septembar 2026
sreda, 16. septembar 2026
utorak, 15. septembar 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 88% mečeva, a preokret se desi u 6% (uzorak: 32 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 2% (1)
- 1 10% (5)
- 2 23% (11)
- 3 23% (11)
- 4 10% (5)
- 5+ 31% (15)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.26 | 3.65 | +0.39 |
| 3+ golova | 62% | 65% | +3 pp |
| Oba tima daju gol | 51% | 42% | -9 pp |
| Pobede domaćina | 43% | 50% | +7 pp |
Uzorak prošle sezone: 182 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cankirigucu | 1 | 10.00 | 0.00 | 10.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Orduspor 1967 | 1 | 10.00 | 10.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Torul Belediye Genclik | 1 | 10.00 | 0.00 | 10.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Adana Demirspor | 1 | 7.00 | 1.00 | 6.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Altay | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Amasyaspor 1968 | 2 | 6.00 | 5.00 | 1.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Beykoz Ishaklıspor | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bitlis Ozguzelderespor | 1 | 6.00 | 6.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Bucak Oguzhanspor | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Etimesgut Belediyespor | 1 | 6.00 | 5.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Kestelspor | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Kucukcekmece Sinopspor | 1 | 6.00 | 5.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Silifke Belediyespor | 1 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Somaspor | 1 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Uzunkopruspor | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Kartal Bulvarspor | 2 | 5.50 | 3.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Kepez Belediyespor | 2 | 5.50 | 2.50 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Aksehirspor | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Eskisehirspor | 1 | 5.00 | 4.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Gole Spor | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Hakkari Zapspor | 2 | 5.00 | 4.50 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Karaman Belediyespor | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Silivrispor | 1 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Icel Idmanyurdu Spor | 2 | 4.50 | 4.00 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Tokat Bld Plevnespor | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Buca FK | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Efeler 09 Spor | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 50% | 100% | 0% | D W |
| Erbaaspor | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Inkılapspor | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Karsıyaka | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Pazarspor | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Yesilyurt Belediyespor | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Afyonkarahisarspor | 2 | 3.50 | 1.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Anadolu Universitesi | 2 | 3.50 | 2.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Gelecek Siirt | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Balıkesirspor | 1 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Bigaspor | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Borcka Spor | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Cizre Belediyesi | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Dersimspor | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Gaziemirspor | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Hatayspor | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Karakopru Belediyespor | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Kars 36 | 2 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Kesap | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Kırıkkale Buyuk Anadolu | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Osmaniyespor | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Sinopspor | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Urgupspor | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Yeni Malatyaspor | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Adanaspor | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Arit Kayadibi | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Tuzlaspor | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Adana Adaletgucu | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Agrı 1970 | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Ayvalıkgucu Belediyespor | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Bursa Yıldırımspor | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Fethiyespor | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Galata | 2 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D D |
| Golcukspor | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Kahta 02 Spor | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Karacabey Belediyespor | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Kilis Birlikgucu | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Kırsehir Belediyespor | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Nigde Belediyesispor | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Nilufer Belediye | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Sakaryaspor | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Utas Usakspor | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Yalova Yesilovaspor | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| Yozgat Bld Bozokspor | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bayburtspor | 2 | 1.50 | 1.50 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | D W |
| Duzcespor | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Fatsa Belediyespor | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Karabuk Idman Yurdu | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Mazıdagı Fosfatspor | 1 | 1.00 | 1.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| Osmaneli Belediyespor | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Zonguldak Komurspor | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Kırklarelispor | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.