Bursa Yıldırımspor 2 - 0 Amasyaspor 1968 — rezultat
07.10.2026 11:30 • Turska - Kup
Forma i statistika timova
Bursa Yıldırımspor Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2025 | Alanyaspor | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 17.09.2025 | Karsıyaka | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 02.09.2025 | Altay | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 30.10.2024 | Elazıgspor | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.10.2023 | Menemen Belediyespor | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 27.09.2023 | Inegol Kafkas Genclik | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 20.10.2022 | Tuzlaspor | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.09.2021 | Kestelspor | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.10.2020 | Kutahyaspor | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.09.2019 | Silivrispor | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Amasyaspor 1968 Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2026 | Cankirigucu | H | 10-0 (7-0) | P | O |
| 17.09.2025 | Hekimoglu Trabzon | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 30.10.2024 | Karacabey Belediyespor | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 09.10.2024 | Bucak Oguzhanspor | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 27.09.2023 | Sivas Belediyespor | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 20.10.2022 | Giresunspor | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 29.09.2022 | Belediye Derincespor | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.7% | 92.7% | 91.6% | 89.6% | – | 90.0% | – |
| 1 | 1.63 3.6% | 1.63 3.6% | 1.70 9.7% | 1.48 12.4% | - | 1.60 0.0% | - |
| X | 3.54 0.6% | 3.54 0.6% | 3.30 10.8% | 3.75 10.3% | - | 3.50 0.0% | - |
| 2 | 5.47 10.7% | 5.47 10.7% | 5.00 15.3% | 5.75 29.2% | - | 5.00 0.0% | - |
| 0-2 | 1.68 3.1% | 1.68 3.1% | 1.65 5.7% | 1.70 4.9% | - | 1.66 0.0% | - |
| 3+ | 2.09 3.7% | 2.09 3.7% | 2.12 8.7% | 2.02 6.0% | - | 1.97 0.0% | - |
| 4+ | 3.58 8.2% | 3.58 8.2% | 4.00 12.7% | 3.40 6.8% | - | 3.50 0.0% | - |
| GG | 2.05 0.5% | 2.05 0.5% | 2.05 2.4% | 2.15 3.9% | - | 2.05 0.0% | - |
| NG | 1.69 0.6% | 1.69 0.6% | 1.65 1.2% | 1.62 3.0% | - | 1.66 0.0% | - |
| I2+ | 3.02 3.2% | 3.02 3.2% | 3.20 8.5% | - | - | 3.00 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice