Hrvatska - Kup — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 28 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Hrvatska - Kup.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
nedelja, 04. oktobar 2026
sreda, 16. septembar 2026
utorak, 15. septembar 2026
sreda, 09. septembar 2026
utorak, 08. septembar 2026
sreda, 26. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 86% mečeva, a preokret se desi u 5% (uzorak: 21 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 4% (1)
- 1 4% (1)
- 2 14% (4)
- 3 14% (4)
- 4 32% (9)
- 5+ 32% (9)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.74 | 3.71 | -0.03 |
| 3+ golova | 67% | 79% | +12 pp |
| Oba tima daju gol | 43% | 46% | +3 pp |
| Pobede domaćina | 33% | 36% | +3 pp |
Uzorak prošle sezone: 42 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bratstvo Jurovec | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| HNK Rijeka | 1 | 6.00 | 6.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Vrbovec | 2 | 5.50 | 2.00 | 3.50 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Daruvar | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Istra 1961 | 1 | 5.00 | 5.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Koprivnica | 2 | 5.00 | 2.50 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| NK Slaven Belupo | 1 | 5.00 | 5.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Rudes | 1 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Svacic Stari Slatnik | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Tigar Sveta Nedelja | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Varteks Varazdin | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Zagora | 2 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Bedem Ivankovo | 2 | 4.50 | 1.50 | 3.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Dinamo Zagreb | 2 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W W |
| Krizevci | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Liznjan | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Mladost Zdralovi | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| NK Osijek | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| NK Varazdin | 1 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W |
| Orijent 1919 | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Oriolik Oriovac | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Segesta Sisak | 1 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Uljanik | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Zagorec | 2 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 50% | 0% | L W |
| Karlovac 1919 | 2 | 3.50 | 3.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Slavonija Pozega | 2 | 3.50 | 3.50 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W W |
| Bsk Bijelo Brdo | 1 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 100% | 100% | 0% | W |
| Cuba U20 | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Granicar Kotoriba | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Kustosija | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Moslavina | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Podravina Ludbreg | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Vardarac | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Hrvatski Dragovoljac | 2 | 2.50 | 0.00 | 2.50 | 50% | 0% | 50% | L D |
| Uskok Klis | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Vukovar | 2 | 2.50 | 0.50 | 2.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Bjelovar | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| HNK Gorica | 1 | 2.00 | 1.00 | 1.00 | 0% | 100% | 0% | D |
| HNK Hajduk Split | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| NK Lokomotiva Zagreb | 1 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W |
| HNK Cibalia | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Dinamo Predavac | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.