Vrbovec 4 - 1 Daruvar — rezultat
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 89.5% | 91.8% | 90.1% | 92.5% | 89.9% |
| 1 | 2.44 0.8% | 2.44 0.8% | 2.55 0.0% | 2.52 0.0% | 2.53 1.9% | 2.70 12.5% | 2.55 0.0% |
| X | 3.82 0.5% | 3.82 0.5% | 3.70 0.0% | 3.75 2.7% | 3.68 0.8% | 3.75 6.3% | 3.70 0.0% |
| 2 | 2.28 0.4% | 2.28 0.4% | 2.20 0.0% | 2.35 0.8% | 2.26 2.3% | 2.25 6.3% | 2.22 0.0% |
| 0-2 | 2.62 2.6% | 2.62 2.6% | 2.70 0.0% | 2.57 1.9% | 2.66 2.6% | 2.65 0.8% | 2.70 0.0% |
| 3+ | 1.38 1.5% | 1.38 1.5% | 1.37 0.0% | 1.41 1.4% | 1.41 1.4% | 1.42 0.7% | 1.40 0.0% |
| 4+ | 2.06 2.0% | 2.06 2.0% | 1.98 0.0% | 2.05 1.5% | 2.09 3.0% | 2.10 2.3% | 2.07 0.0% |
| GG | 1.37 0.7% | 1.37 0.7% | - | 1.39 0.7% | 1.38 1.5% | 1.33 3.6% | 1.37 0.0% |
| NG | 2.81 1.4% | 2.81 1.4% | - | 2.77 1.1% | 2.76 1.8% | 3.05 8.9% | 2.80 0.0% |
| I2+ | 2.05 0.5% | 2.05 0.5% | - | 2.05 1.5% | 2.10 1.4% | 2.10 0.0% | 2.08 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice