Tigar Sveta Nedelja 1 - 4 Karlovac 1919 — rezultat
26.08.2026 15:30 • Hrvatska - Kup
Forma i statistika timova
Tigar Sveta Nedelja Domaćin
- Dao
- 0
- Primio
- 2
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 100%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2023 | Omladinac Gornja Vrba | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Karlovac 1919 Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Sesvete | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 29.05.2026 | Opatija | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 22.05.2026 | Jarun | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 16.05.2026 | Orijent 1919 | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.05.2026 | Rudes | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 01.05.2026 | Sesvete | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 24.04.2026 | Dugopolje | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 18.04.2026 | HNK Cibalia | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 10.04.2026 | Bsk Bijelo Brdo | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.04.2026 | Dubrava Zagreb | H | 5-0 (3-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.0% | 91.0% | 90.1% | 92.6% | 90.2% |
| 1 | 9.85 1.0% | 9.85 1.0% | 10.00 2.6% | 8.00 12.1% | 7.80 20.0% | 9.35 0.0% | 9.25 4.5% |
| X | 6.05 2.4% | 6.05 2.4% | 6.40 3.2% | 6.20 3.1% | 5.95 0.8% | 6.25 0.0% | 6.25 3.3% |
| 2 | 1.20 0.8% | 1.20 0.8% | 1.17 0.8% | 1.23 2.5% | 1.23 3.4% | 1.23 0.0% | 1.19 0.8% |
| 0-2 | 3.34 4.4% | 3.34 4.4% | 3.35 4.7% | 3.30 8.2% | 3.67 12.9% | 3.40 1.5% | 3.35 4.7% |
| 3+ | 1.24 3.9% | 1.24 3.9% | 1.24 2.4% | 1.24 3.9% | 1.23 3.9% | 1.27 0.8% | 1.27 1.6% |
| 4+ | 1.69 4.5% | 1.69 4.5% | 1.68 2.9% | 1.69 6.1% | 1.65 7.3% | 1.70 2.9% | 1.73 2.8% |
| GG | 1.59 2.5% | 1.59 2.5% | - | 1.59 8.1% | 1.50 12.3% | 1.57 0.6% | 1.65 0.6% |
| NG | 2.19 0.9% | 2.19 0.9% | - | 2.22 11.0% | 2.36 18.6% | 2.25 0.0% | 2.08 0.0% |
| I2+ | 1.82 0.0% | 1.82 0.0% | - | 1.75 4.4% | 1.72 5.5% | 1.80 2.7% | 1.79 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice