Japan - J1 liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2027 iz 90 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kashiwa Reysol | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 14 | 7 | 3.9 | 21 |
| 2 | Sanfrecce Hiroshima | 9 | 6 | 2 | 1 | 22 | 6 | 16 | 3.1 | 20 |
| 3 | Machida Zelvia | 9 | 6 | 2 | 1 | 22 | 10 | 12 | 3.6 | 20 |
| 4 | FC Tokyo | 9 | 6 | 2 | 1 | 17 | 8 | 9 | 2.8 | 20 |
| 5 | Vissel Kobe | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | 9 | 5 | 2.6 | 19 |
| 6 | Kashima | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 16 | 3 | 3.9 | 16 |
| 7 | Yokohama F. Marinos | 9 | 4 | 3 | 2 | 13 | 9 | 4 | 2.4 | 15 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 9 | 3 | 4 | 2 | 17 | 14 | 3 | 3.4 | 13 |
| 9 | Fagiano Okayama | 9 | 4 | 1 | 4 | 12 | 12 | 0 | 2.7 | 13 |
| 10 | Shimizu S-pulse | 9 | 4 | 1 | 4 | 8 | 9 | -1 | 1.9 | 13 |
| 11 | Cerezo Osaka | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 12 | -5 | 2.1 | 12 |
| 12 | Urawa | 9 | 4 | 0 | 5 | 16 | 21 | -5 | 4.1 | 12 |
| 13 | Mito Hollyhock | 9 | 2 | 3 | 4 | 12 | 13 | -1 | 2.8 | 9 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 9 | 2 | 3 | 4 | 11 | 16 | -5 | 3 | 9 |
| 15 | Nagoya Grampus | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 15 | -6 | 2.7 | 9 |
| 16 | Kyoto Sanga | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 16 | -5 | 3 | 8 |
| 17 | Avispa Fukuoka | 9 | 2 | 1 | 6 | 11 | 13 | -2 | 2.7 | 7 |
| 18 | Gamba Osaka | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 2.7 | 6 |
| 19 | JEF United Chiba | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | 19 | -11 | 3 | 5 |
| 20 | Tokyo Verdy | 9 | 0 | 4 | 5 | 4 | 14 | -10 | 2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Tokyo | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 2 | Cerezo Osaka | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.2 | 11 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 2 | 11 | 3.8 | 10 |
| 4 | Vissel Kobe | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Kashiwa Reysol | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 9 |
| 6 | Kashima | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 7 | Kawasaki Frontale | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | 10 | 3 | 4.6 | 8 |
| 8 | V-varen Nagasaki | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 8 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 10 | Machida Zelvia | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 7 |
| 11 | Fagiano Okayama | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 12 | Avispa Fukuoka | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 7 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 7 |
| 14 | Nagoya Grampus | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 15 | Urawa | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 9 | -1 | 4.2 | 6 |
| 16 | Mito Hollyhock | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 18 | JEF United Chiba | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 19 | Kyoto Sanga | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 3 |
| 20 | Tokyo Verdy | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 3 | 11 | 3.4 | 13 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 12 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 10 |
| 4 | Vissel Kobe | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 5 | FC Tokyo | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 8 |
| 6 | Yokohama F. Marinos | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 7 | Kashima | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 12 | 0 | 4.8 | 7 |
| 8 | Fagiano Okayama | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 8 | -1 | 3 | 6 |
| 9 | Shimizu S-pulse | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 6 |
| 10 | Urawa | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 12 | -4 | 4 | 6 |
| 11 | Kawasaki Frontale | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 12 | Kyoto Sanga | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 5 |
| 13 | Mito Hollyhock | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 14 | Nagoya Grampus | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 15 | Tokyo Verdy | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 16 | Gamba Osaka | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 2 |
| 17 | V-varen Nagasaki | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 1 |
| 19 | Cerezo Osaka | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 3 | 0 |
Rezultati
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
petak, 09. oktobar 2026
nedelja, 20. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
petak, 11. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
subota, 29. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
petak, 07. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 77% mečeva, a preokret se desi u 10% (uzorak: 48 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 4% (4)
- 1 17% (15)
- 2 26% (23)
- 3 22% (20)
- 4 13% (12)
- 5+ 18% (16)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2026 | 2027 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.65 | 2.91 | +0.26 |
| 3+ golova | 47% | 53% | +6 pp |
| Oba tima daju gol | 54% | 59% | +5 pp |
| Pobede domaćina | 39% | 46% | +7 pp |
Uzorak prošle sezone: 200 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Urawa | 9 | 4.11 | 1.78 | 2.33 | 89% | 78% | 11% | L W L W W |
| Kashima | 9 | 3.89 | 2.11 | 1.78 | 67% | 67% | 22% | W D L L L |
| Kashiwa Reysol | 9 | 3.89 | 2.33 | 1.56 | 67% | 67% | 11% | W W W L L |
| Machida Zelvia | 9 | 3.56 | 2.44 | 1.11 | 67% | 78% | 22% | W L D W W |
| Kawasaki Frontale | 9 | 3.44 | 1.89 | 1.56 | 67% | 89% | 11% | L D W W L |
| Sanfrecce Hiroshima | 9 | 3.11 | 2.44 | 0.67 | 56% | 44% | 56% | W W W L W |
| JEF United Chiba | 9 | 3.00 | 0.89 | 2.11 | 56% | 56% | 11% | D L D W L |
| Kyoto Sanga | 9 | 3.00 | 1.22 | 1.78 | 67% | 78% | 0% | L W L L D |
| V-varen Nagasaki | 9 | 3.00 | 1.22 | 1.78 | 56% | 67% | 11% | D D W L D |
| FC Tokyo | 9 | 2.78 | 1.89 | 0.89 | 44% | 33% | 67% | W W W W D |
| Mito Hollyhock | 9 | 2.78 | 1.33 | 1.44 | 44% | 78% | 0% | L L L D W |
| Avispa Fukuoka | 9 | 2.67 | 1.22 | 1.44 | 56% | 56% | 11% | W L L D L |
| Fagiano Okayama | 9 | 2.67 | 1.33 | 1.33 | 78% | 78% | 22% | L L W W W |
| Gamba Osaka | 9 | 2.67 | 0.89 | 1.78 | 33% | 44% | 11% | L L L L D |
| Nagoya Grampus | 9 | 2.67 | 1.00 | 1.67 | 67% | 56% | 0% | W L L L L |
| Vissel Kobe | 9 | 2.56 | 1.56 | 1.00 | 44% | 44% | 44% | L W W W W |
| Yokohama F. Marinos | 9 | 2.44 | 1.44 | 1.00 | 22% | 44% | 56% | D W D W D |
| Cerezo Osaka | 9 | 2.11 | 0.78 | 1.33 | 33% | 33% | 44% | D D L D W |
| Tokyo Verdy | 9 | 2.00 | 0.44 | 1.56 | 22% | 44% | 22% | L L D D L |
| Shimizu S-pulse | 9 | 1.89 | 0.89 | 1.00 | 33% | 44% | 22% | W W W L D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.