Uporedi kvote: Mito Hollyhock - Urawa
17.10.2026 07:00 • Japan - J1 liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,0 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 95.4% | – | 92.8% | 95.3% | 92.8% | 93.6% |
| 1 | 3.58 0.6% | 3.61 0.3% | - | 3.40 0.0% | 3.53 0.6% | 3.40 4.2% | 3.40 3.0% |
| X | 3.44 2.8% | 3.47 3.1% | - | 3.25 1.5% | 3.30 1.2% | 3.25 3.0% | 3.30 1.5% |
| 2 | 2.06 1.5% | 2.07 1.5% | - | 2.10 7.7% | 2.16 0.5% | 2.10 5.0% | 2.12 3.4% |
| 0-2 | 1.90 4.0% | 1.91 3.5% | - | 1.82 6.7% | 1.86 2.1% | 1.82 0.0% | 1.85 3.6% |
| 3+ | 1.90 3.8% | 1.91 3.8% | - | 1.90 8.0% | 1.95 2.1% | 1.88 0.0% | 1.87 5.1% |
| 4+ | 2.97 4.9% | 2.97 4.9% | - | 3.20 12.3% | - | 3.25 0.0% | 3.30 8.2% |
| GG | 1.71 3.0% | 1.71 3.0% | - | 1.73 4.8% | 1.80 1.7% | 1.73 1.7% | 1.74 4.2% |
| NG | 2.02 3.3% | 2.02 3.3% | - | 2.00 4.8% | 2.02 1.9% | 2.00 2.6% | 2.00 3.4% |
| I2+ | 2.70 3.8% | 2.70 3.8% | - | 2.72 7.9% | 2.97 2.1% | 2.85 0.0% | 2.85 5.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Mito Hollyhock
Urawa
Mečevi iz lige Japan - J1 liga
Tabele Japan - J1 liga
J1 League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kashiwa Reysol | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 14 | 7 | 3.9 | 21 |
| 2 | Sanfrecce Hiroshima | 9 | 6 | 2 | 1 | 22 | 6 | 16 | 3.1 | 20 |
| 3 | Machida Zelvia | 9 | 6 | 2 | 1 | 22 | 10 | 12 | 3.6 | 20 |
| 4 | FC Tokyo | 9 | 6 | 2 | 1 | 17 | 8 | 9 | 2.8 | 20 |
| 5 | Vissel Kobe | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | 9 | 5 | 2.6 | 19 |
| 6 | Kashima | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 16 | 3 | 3.9 | 16 |
| 7 | Yokohama F. Marinos | 9 | 4 | 3 | 2 | 13 | 9 | 4 | 2.4 | 15 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 9 | 3 | 4 | 2 | 17 | 14 | 3 | 3.4 | 13 |
| 9 | Fagiano Okayama | 9 | 4 | 1 | 4 | 12 | 12 | 0 | 2.7 | 13 |
| 10 | Shimizu S-pulse | 9 | 4 | 1 | 4 | 8 | 9 | -1 | 1.9 | 13 |
| 11 | Cerezo Osaka | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 12 | -5 | 2.1 | 12 |
| 12 | Urawa | 9 | 4 | 0 | 5 | 16 | 21 | -5 | 4.1 | 12 |
| 13 | Mito Hollyhock | 9 | 2 | 3 | 4 | 12 | 13 | -1 | 2.8 | 9 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 9 | 2 | 3 | 4 | 11 | 16 | -5 | 3 | 9 |
| 15 | Nagoya Grampus | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 15 | -6 | 2.7 | 9 |
| 16 | Kyoto Sanga | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 16 | -5 | 3 | 8 |
| 17 | Avispa Fukuoka | 9 | 2 | 1 | 6 | 11 | 13 | -2 | 2.7 | 7 |
| 18 | Gamba Osaka | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 2.7 | 6 |
| 19 | JEF United Chiba | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | 19 | -11 | 3 | 5 |
| 20 | Tokyo Verdy | 9 | 0 | 4 | 5 | 4 | 14 | -10 | 2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Tokyo | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 2 | Cerezo Osaka | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.2 | 11 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 2 | 11 | 3.8 | 10 |
| 4 | Vissel Kobe | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Kashiwa Reysol | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 9 |
| 6 | Kashima | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 7 | Kawasaki Frontale | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | 10 | 3 | 4.6 | 8 |
| 8 | V-varen Nagasaki | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 8 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 10 | Machida Zelvia | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 7 |
| 11 | Fagiano Okayama | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 12 | Avispa Fukuoka | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 7 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 7 |
| 14 | Nagoya Grampus | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 15 | Urawa | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 9 | -1 | 4.2 | 6 |
| 16 | Mito Hollyhock | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 18 | JEF United Chiba | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 19 | Kyoto Sanga | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 3 |
| 20 | Tokyo Verdy | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 3 | 11 | 3.4 | 13 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 12 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 10 |
| 4 | Vissel Kobe | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 5 | FC Tokyo | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 8 |
| 6 | Yokohama F. Marinos | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 7 | Kashima | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 12 | 0 | 4.8 | 7 |
| 8 | Fagiano Okayama | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 8 | -1 | 3 | 6 |
| 9 | Shimizu S-pulse | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 6 |
| 10 | Urawa | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 12 | -4 | 4 | 6 |
| 11 | Kawasaki Frontale | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 12 | Kyoto Sanga | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 5 |
| 13 | Mito Hollyhock | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 14 | Nagoya Grampus | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 15 | Tokyo Verdy | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 16 | Gamba Osaka | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 2 |
| 17 | V-varen Nagasaki | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 1 |
| 19 | Cerezo Osaka | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Mito Hollyhock Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Shimizu S-pulse | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 29.09.2026 | Fukushima United | A | 0-7 (0-5) | P | O |
| 19.09.2026 | Yokohama F. Marinos | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Kawasaki Frontale | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.09.2026 | Parceiro Nagano | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Avispa Fukuoka | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.09.2026 | Kashima | H | 4-2 (2-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Machida Zelvia | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.08.2026 | Kyoto Sangyo University | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 22.08.2026 | Kyoto Sanga | A | 1-3 (0-2) | P | O |
Urawa Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | FC Tokyo | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 07.10.2026 | Omiya Ardija | H | 3-2 (0-0) | P | O |
| 29.09.2026 | Kataller Toyama | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Tokyo Verdy | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 13.09.2026 | Fagiano Okayama | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 06.09.2026 | Kashima | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 02.09.2026 | Avispa Fukuoka | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Yokohama F. Marinos | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 26.08.2026 | Yamanashi Gakuin | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 23.08.2026 | Machida Zelvia | A | 3-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | J1 League | Mito Hollyhock | 1-4 (0-1) | Urawa | I | O |
| 07.03.2026 | J1 League | Urawa | 2-0 (1-0) | Mito Hollyhock | I | U |
| 14.08.2019 | Emperor Cup | Urawa | 2-1 | Mito Hollyhock | I | O |