Nagoya Grampus 3 - 1 Gamba Osaka — rezultat
22.08.2026 10:00 • Japan - J1 liga
Mečevi iz lige Japan - J1 liga
Tabele Japan - J1 liga
J1 League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kashiwa Reysol | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 | 14 | 7 | 3.9 | 21 |
| 2 | Sanfrecce Hiroshima | 9 | 6 | 2 | 1 | 22 | 6 | 16 | 3.1 | 20 |
| 3 | Machida Zelvia | 9 | 6 | 2 | 1 | 22 | 10 | 12 | 3.6 | 20 |
| 4 | FC Tokyo | 9 | 6 | 2 | 1 | 17 | 8 | 9 | 2.8 | 20 |
| 5 | Vissel Kobe | 9 | 6 | 1 | 2 | 14 | 9 | 5 | 2.6 | 19 |
| 6 | Kashima | 9 | 5 | 1 | 3 | 19 | 16 | 3 | 3.9 | 16 |
| 7 | Yokohama F. Marinos | 9 | 4 | 3 | 2 | 13 | 9 | 4 | 2.4 | 15 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 9 | 3 | 4 | 2 | 17 | 14 | 3 | 3.4 | 13 |
| 9 | Fagiano Okayama | 9 | 4 | 1 | 4 | 12 | 12 | 0 | 2.7 | 13 |
| 10 | Shimizu S-pulse | 9 | 4 | 1 | 4 | 8 | 9 | -1 | 1.9 | 13 |
| 11 | Cerezo Osaka | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 12 | -5 | 2.1 | 12 |
| 12 | Urawa | 9 | 4 | 0 | 5 | 16 | 21 | -5 | 4.1 | 12 |
| 13 | Mito Hollyhock | 9 | 2 | 3 | 4 | 12 | 13 | -1 | 2.8 | 9 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 9 | 2 | 3 | 4 | 11 | 16 | -5 | 3 | 9 |
| 15 | Nagoya Grampus | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 15 | -6 | 2.7 | 9 |
| 16 | Kyoto Sanga | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 16 | -5 | 3 | 8 |
| 17 | Avispa Fukuoka | 9 | 2 | 1 | 6 | 11 | 13 | -2 | 2.7 | 7 |
| 18 | Gamba Osaka | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 2.7 | 6 |
| 19 | JEF United Chiba | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | 19 | -11 | 3 | 5 |
| 20 | Tokyo Verdy | 9 | 0 | 4 | 5 | 4 | 14 | -10 | 2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Tokyo | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 2 | Cerezo Osaka | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.2 | 11 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 | 2 | 11 | 3.8 | 10 |
| 4 | Vissel Kobe | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 10 |
| 5 | Kashiwa Reysol | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 9 |
| 6 | Kashima | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 7 | Kawasaki Frontale | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | 10 | 3 | 4.6 | 8 |
| 8 | V-varen Nagasaki | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 8 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 10 | Machida Zelvia | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 7 |
| 11 | Fagiano Okayama | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 12 | Avispa Fukuoka | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 7 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 7 |
| 14 | Nagoya Grampus | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 15 | Urawa | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 9 | -1 | 4.2 | 6 |
| 16 | Mito Hollyhock | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 18 | JEF United Chiba | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 19 | Kyoto Sanga | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 3 |
| 20 | Tokyo Verdy | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2.3 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 3 | 11 | 3.4 | 13 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 12 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 10 |
| 4 | Vissel Kobe | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 5 | FC Tokyo | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 8 |
| 6 | Yokohama F. Marinos | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 7 | Kashima | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 12 | 0 | 4.8 | 7 |
| 8 | Fagiano Okayama | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 8 | -1 | 3 | 6 |
| 9 | Shimizu S-pulse | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 6 |
| 10 | Urawa | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 12 | -4 | 4 | 6 |
| 11 | Kawasaki Frontale | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 12 | Kyoto Sanga | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 5 |
| 13 | Mito Hollyhock | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 14 | Nagoya Grampus | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 15 | Tokyo Verdy | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 2 |
| 16 | Gamba Osaka | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 2 |
| 17 | V-varen Nagasaki | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 1 |
| 19 | Cerezo Osaka | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Nagoya Grampus Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Kashima | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Shimizu S-pulse | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 06.06.2026 | Machida Zelvia | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.05.2026 | Machida Zelvia | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.05.2026 | Sanfrecce Hiroshima | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 17.05.2026 | Cerezo Osaka | A | 6-1 (3-1) | I | O |
| 10.05.2026 | Kyoto Sanga | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 06.05.2026 | Gamba Osaka | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 03.05.2026 | V-varen Nagasaki | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 29.04.2026 | Fagiano Okayama | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Gamba Osaka Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Mito Hollyhock | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.08.2026 | Gangwon FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.08.2026 | Urawa | H | 4-3 (2-1) | P | O |
| 06.06.2026 | Tokyo Verdy | A | 2-4 (1-1) | P | O |
| 30.05.2026 | Tokyo Verdy | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Shimizu S-pulse | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Sanfrecce Hiroshima | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 06.05.2026 | Nagoya Grampus | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Vissel Kobe | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 29.04.2026 | Kyoto Sanga | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (28 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | J1 League | Nagoya Grampus | 2-1 (2-0) | Gamba Osaka | P | O |
| 15.02.2026 | J1 League | Gamba Osaka | 0-0 (0-0) | Nagoya Grampus | N | U |
| 25.10.2025 | J1 League | Nagoya Grampus | 0-2 (0-0) | Gamba Osaka | I | U |
| 12.04.2025 | J1 League | Gamba Osaka | 2-0 (0-0) | Nagoya Grampus | I | U |
| 23.10.2024 | J1 League | Gamba Osaka | 3-2 (2-1) | Nagoya Grampus | I | O |
| 11.05.2024 | J1 League | Nagoya Grampus | 0-1 (0-0) | Gamba Osaka | I | U |
| 21.10.2023 | J1 League | Gamba Osaka | 0-1 (0-1) | Nagoya Grampus | P | U |
| 06.05.2023 | J1 League | Nagoya Grampus | 1-0 (0-0) | Gamba Osaka | P | U |
| 27.08.2022 | J1 League | Nagoya Grampus | 0-2 (0-1) | Gamba Osaka | I | U |
| 02.04.2022 | J1 League | Gamba Osaka | 3-1 (1-0) | Nagoya Grampus | I | O |
| 20.11.2021 | J1 League | Gamba Osaka | 1-3 (0-3) | Nagoya Grampus | P | O |
| 22.04.2021 | J1 League | Nagoya Grampus | 2-0 (1-0) | Gamba Osaka | P | U |
| 23.09.2020 | J1 League | Gamba Osaka | 2-1 (0-1) | Nagoya Grampus | I | O |
| 08.07.2020 | J1 League | Nagoya Grampus | 2-2 (2-1) | Gamba Osaka | N | O |
| 20.07.2019 | J1 League | Nagoya Grampus | 2-2 (2-1) | Gamba Osaka | N | O |
| 09.03.2019 | J1 League | Gamba Osaka | 2-3 (1-2) | Nagoya Grampus | P | O |
| 05.08.2018 | J1 League | Nagoya Grampus | 3-2 (0-2) | Gamba Osaka | P | O |
| 16.05.2018 | J-League Cup | Gamba Osaka | 1-4 (1-3) | Nagoya Grampus | P | O |
| 04.04.2018 | J-League Cup | Nagoya Grampus | 1-4 (0-4) | Gamba Osaka | I | O |
| 24.02.2018 | J1 League | Gamba Osaka | 2-3 (1-1) | Nagoya Grampus | P | O |
| 17.09.2016 | J1 League | Nagoya Grampus | 1-3 (1-1) | Gamba Osaka | I | O |
| 25.06.2016 | J1 League | Gamba Osaka | 3-3 (1-1) | Nagoya Grampus | N | O |
| 06.09.2015 | J-League Cup | Nagoya Grampus | 1-1 (1-1) | Gamba Osaka | N | U |
| 02.09.2015 | J-League Cup | Gamba Osaka | 1-1 (1-0) | Nagoya Grampus | N | U |
| 15.07.2015 | J1 League | Nagoya Grampus | 3-2 (0-2) | Gamba Osaka | P | O |
| 03.04.2015 | J1 League | Gamba Osaka | 3-1 (1-0) | Nagoya Grampus | I | O |
| 16.08.2014 | J1 League | Gamba Osaka | 0-1 (0-0) | Nagoya Grampus | P | U |
| 10.05.2014 | J1 League | Nagoya Grampus | 1-2 (0-0) | Gamba Osaka | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.4% | 92.5% | 92.6% | 95.2% | 92.8% | 91.6% |
| 1 | 2.39 1.3% | 2.40 0.8% | 2.20 10.2% | 2.30 3.6% | 2.42 4.3% | 2.30 0.0% | 2.35 3.1% |
| X | 3.54 1.1% | 3.56 1.1% | 3.35 0.0% | 3.40 4.6% | 3.41 1.8% | 3.35 0.0% | 3.30 1.5% |
| 2 | 2.84 2.1% | 2.85 2.4% | 3.05 13.0% | 2.85 0.0% | 2.91 6.7% | 2.90 0.0% | 2.75 5.2% |
| 0-2 | 2.03 4.6% | 2.04 4.6% | 2.00 1.0% | 2.00 8.1% | 2.07 5.6% | 2.00 6.4% | 2.00 5.3% |
| 3+ | 1.78 4.3% | 1.80 4.3% | 1.73 1.1% | 1.73 6.5% | 1.77 4.3% | 1.73 4.9% | 1.72 4.4% |
| 4+ | 2.76 7.7% | 2.76 7.7% | 2.90 1.7% | 2.77 10.6% | 2.98 7.2% | 2.85 8.1% | 2.90 7.9% |
| GG | 1.60 3.6% | 1.60 3.6% | 1.60 0.0% | 1.61 5.3% | 1.64 4.1% | 1.60 3.6% | 1.60 4.2% |
| NG | 2.19 4.8% | 2.19 4.8% | 2.15 0.0% | 2.17 7.4% | 2.26 5.1% | 2.20 4.8% | 2.20 5.8% |
| I2+ | 2.59 3.7% | 2.59 3.7% | 2.65 0.0% | 2.50 6.4% | 2.69 4.6% | 2.65 3.6% | 2.62 4.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice