Kina - Prva liga — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2026 iz 208 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Kina - Prva liga.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Tabela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 26 | 18 | 6 | 2 | 55 | 22 | 33 | 3 | 60 |
| 2 | Nantong Zhiyun | 26 | 13 | 9 | 4 | 35 | 20 | 15 | 2.1 | 48 |
| 3 | Guangxi Hengchen | 26 | 13 | 7 | 6 | 41 | 28 | 13 | 2.7 | 46 |
| 4 | Shenzhen Juniors | 26 | 12 | 9 | 5 | 41 | 30 | 11 | 2.7 | 45 |
| 5 | Shaanxi Union | 26 | 12 | 6 | 8 | 47 | 28 | 19 | 2.9 | 42 |
| 6 | Wuxi Wugou | 26 | 10 | 6 | 10 | 41 | 31 | 10 | 2.8 | 36 |
| 7 | Yanbian Longding | 26 | 9 | 9 | 8 | 34 | 29 | 5 | 2.4 | 36 |
| 8 | Hebei Kungfu | 26 | 9 | 8 | 9 | 23 | 25 | -2 | 1.8 | 35 |
| 9 | Changchun Yatai | 26 | 10 | 5 | 11 | 39 | 42 | -3 | 3.1 | 31* |
| 10 | Ningbo Professional | 26 | 9 | 6 | 11 | 27 | 31 | -4 | 2.2 | 30* |
| 11 | Dalian Huayi | 26 | 7 | 9 | 10 | 31 | 38 | -7 | 2.7 | 30 |
| 12 | Suzhou Dongwu | 26 | 7 | 10 | 9 | 30 | 35 | -5 | 2.5 | 28* |
| 13 | Heilongjiang Lava Spring | 26 | 4 | 12 | 10 | 36 | 49 | -13 | 3.3 | 24 |
| 14 | Nanjing City | 26 | 5 | 7 | 14 | 21 | 37 | -16 | 2.2 | 22 |
| 15 | Meizhou Kejia | 26 | 7 | 4 | 15 | 25 | 53 | -28 | 3 | 16* |
| 16 | Dongguan United | 26 | 3 | 7 | 16 | 26 | 54 | -28 | 3.1 | 16 |
* Changchun Yatai: −4 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Changchun Yatai
* Ningbo Professional: −3 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Ningbo Professional
* Suzhou Dongwu: −3 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Suzhou Dongwu
* Meizhou Kejia: −9 bodova — CFA: -3 (01/2026) + jos -6 (05/2026, Xinhua) - Meizhou Kejia/Hakka
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nantong Zhiyun | 13 | 10 | 1 | 2 | 22 | 8 | 14 | 2.3 | 31 |
| 2 | Shaanxi Union | 13 | 9 | 3 | 1 | 28 | 9 | 19 | 2.8 | 30 |
| 3 | Guangzhou E-Power | 13 | 9 | 3 | 1 | 26 | 9 | 17 | 2.7 | 30 |
| 4 | Guangxi Hengchen | 13 | 7 | 5 | 1 | 24 | 15 | 9 | 3 | 26 |
| 5 | Shenzhen Juniors | 13 | 6 | 5 | 2 | 19 | 14 | 5 | 2.5 | 23 |
| 6 | Changchun Yatai | 13 | 7 | 2 | 4 | 22 | 19 | 3 | 3.2 | 23 |
| 7 | Dalian Huayi | 13 | 5 | 7 | 1 | 21 | 16 | 5 | 2.8 | 22 |
| 8 | Hebei Kungfu | 13 | 5 | 4 | 4 | 11 | 11 | 0 | 1.7 | 19 |
| 9 | Suzhou Dongwu | 14 | 5 | 4 | 5 | 14 | 16 | -2 | 2.1 | 19 |
| 10 | Yanbian Longding | 13 | 4 | 6 | 3 | 17 | 12 | 5 | 2.2 | 18 |
| 11 | Ningbo Professional | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 19 | -2 | 2.8 | 18 |
| 12 | Wuxi Wugou | 12 | 4 | 4 | 4 | 16 | 14 | 2 | 2.5 | 16 |
| 13 | Nanjing City | 13 | 4 | 3 | 6 | 13 | 19 | -6 | 2.5 | 15 |
| 14 | Meizhou Kejia | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | 32 | -16 | 3.7 | 13 |
| 15 | Heilongjiang Lava Spring | 13 | 2 | 6 | 5 | 18 | 22 | -4 | 3.1 | 12 |
| 16 | Dongguan United | 13 | 1 | 3 | 9 | 9 | 24 | -15 | 2.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 13 | 9 | 3 | 1 | 29 | 13 | 16 | 3.2 | 30 |
| 2 | Shenzhen Juniors | 13 | 6 | 4 | 3 | 22 | 16 | 6 | 2.9 | 22 |
| 3 | Wuxi Wugou | 14 | 6 | 2 | 6 | 25 | 17 | 8 | 3 | 20 |
| 4 | Guangxi Hengchen | 13 | 6 | 2 | 5 | 17 | 13 | 4 | 2.3 | 20 |
| 5 | Yanbian Longding | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 17 | 0 | 2.6 | 18 |
| 6 | Nantong Zhiyun | 13 | 3 | 8 | 2 | 13 | 12 | 1 | 1.9 | 17 |
| 7 | Hebei Kungfu | 13 | 4 | 4 | 5 | 12 | 14 | -2 | 2 | 16 |
| 8 | Ningbo Professional | 13 | 4 | 3 | 6 | 10 | 12 | -2 | 1.7 | 15 |
| 9 | Shaanxi Union | 13 | 3 | 3 | 7 | 19 | 19 | 0 | 2.9 | 12 |
| 10 | Suzhou Dongwu | 12 | 2 | 6 | 4 | 16 | 19 | -3 | 2.9 | 12 |
| 11 | Changchun Yatai | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | 23 | -6 | 3.1 | 12 |
| 12 | Heilongjiang Lava Spring | 13 | 2 | 6 | 5 | 18 | 27 | -9 | 3.5 | 12 |
| 13 | Meizhou Kejia | 13 | 3 | 3 | 7 | 9 | 21 | -12 | 2.3 | 12 |
| 14 | Dongguan United | 13 | 2 | 4 | 7 | 17 | 30 | -13 | 3.6 | 10 |
| 15 | Dalian Huayi | 13 | 2 | 2 | 9 | 10 | 22 | -12 | 2.5 | 8 |
| 16 | Nanjing City | 13 | 1 | 4 | 8 | 8 | 18 | -10 | 2 | 7 |
Rezultati
nedelja, 11. oktobar 2026
subota, 10. oktobar 2026
sreda, 07. oktobar 2026
utorak, 06. oktobar 2026
utorak, 29. septembar 2026
nedelja, 27. septembar 2026
subota, 26. septembar 2026
petak, 25. septembar 2026
subota, 19. septembar 2026
petak, 18. septembar 2026
nedelja, 13. septembar 2026
subota, 12. septembar 2026
nedelja, 06. septembar 2026
subota, 05. septembar 2026
nedelja, 30. avgust 2026
subota, 29. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
nedelja, 16. avgust 2026
subota, 15. avgust 2026
petak, 14. avgust 2026
nedelja, 09. avgust 2026
subota, 08. avgust 2026
nedelja, 02. avgust 2026
subota, 01. avgust 2026
nedelja, 26. jul 2026
subota, 25. jul 2026
subota, 18. jul 2026
petak, 17. jul 2026
ponedeljak, 13. jul 2026
nedelja, 12. jul 2026
subota, 11. jul 2026
nedelja, 05. jul 2026
subota, 04. jul 2026
nedelja, 28. jun 2026
subota, 27. jun 2026
nedelja, 14. jun 2026
subota, 13. jun 2026
subota, 30. maj 2026
petak, 29. maj 2026
nedelja, 24. maj 2026
subota, 23. maj 2026
nedelja, 10. maj 2026
subota, 09. maj 2026
nedelja, 03. maj 2026
subota, 02. maj 2026
nedelja, 26. april 2026
subota, 25. april 2026
nedelja, 19. april 2026
subota, 18. april 2026
nedelja, 12. april 2026
subota, 11. april 2026
nedelja, 05. april 2026
subota, 04. april 2026
subota, 21. mart 2026
petak, 20. mart 2026
nedelja, 15. mart 2026
subota, 14. mart 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 75% mečeva, a preokret se desi u 4% (uzorak: 118 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 9% (19)
- 1 18% (38)
- 2 22% (45)
- 3 24% (50)
- 4 13% (28)
- 5+ 13% (28)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2025 | 2026 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 2.61 | 2.65 | +0.04 |
| 3+ golova | 48% | 51% | +3 pp |
| Oba tima daju gol | 53% | 55% | +2 pp |
| Pobede domaćina | 46% | 42% | -4 pp |
Uzorak prošle sezone: 240 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heilongjiang Lava Spring | 26 | 3.27 | 1.38 | 1.88 | 58% | 81% | 8% | L D D L L |
| Changchun Yatai | 26 | 3.12 | 1.50 | 1.62 | 69% | 69% | 15% | D D L D W |
| Dongguan United | 26 | 3.08 | 1.00 | 2.08 | 54% | 58% | 15% | L W D L D |
| Meizhou Kejia | 26 | 3.00 | 0.96 | 2.04 | 65% | 54% | 15% | L D L W L |
| Guangzhou E-Power | 26 | 2.96 | 2.12 | 0.85 | 58% | 62% | 35% | W W W D D |
| Shaanxi Union | 26 | 2.88 | 1.81 | 1.08 | 69% | 54% | 31% | W W W D L |
| Wuxi Wugou | 26 | 2.77 | 1.58 | 1.19 | 50% | 46% | 31% | W D W L W |
| Shenzhen Juniors | 26 | 2.73 | 1.58 | 1.15 | 50% | 42% | 46% | D L D D W |
| Dalian Huayi | 26 | 2.65 | 1.19 | 1.46 | 50% | 62% | 19% | D L L W D |
| Guangxi Hengchen | 26 | 2.65 | 1.58 | 1.08 | 46% | 50% | 35% | D L W W W |
| Suzhou Dongwu | 26 | 2.50 | 1.15 | 1.35 | 50% | 54% | 27% | D D D W W |
| Yanbian Longding | 26 | 2.42 | 1.31 | 1.12 | 46% | 54% | 27% | L D L L L |
| Nanjing City | 26 | 2.23 | 0.81 | 1.42 | 38% | 54% | 19% | D L L L L |
| Ningbo Professional | 26 | 2.23 | 1.04 | 1.19 | 42% | 46% | 31% | D L L L W |
| Nantong Zhiyun | 26 | 2.12 | 1.35 | 0.77 | 31% | 50% | 46% | W W W L W |
| Hebei Kungfu | 26 | 1.85 | 0.88 | 0.96 | 38% | 42% | 35% | D W W D W |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.