Shaanxi Union 2 - 1 Changchun Yatai — rezultat
14.08.2026 11:30 • Kina - Prva liga
Tabele Kina - Prva liga
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 26 | 18 | 6 | 2 | 55 | 22 | 33 | 3 | 60 |
| 2 | Nantong Zhiyun | 26 | 13 | 9 | 4 | 35 | 20 | 15 | 2.1 | 48 |
| 3 | Guangxi Hengchen | 26 | 13 | 7 | 6 | 41 | 28 | 13 | 2.7 | 46 |
| 4 | Shenzhen Juniors | 26 | 12 | 9 | 5 | 41 | 30 | 11 | 2.7 | 45 |
| 5 | Shaanxi Union | 26 | 12 | 6 | 8 | 47 | 28 | 19 | 2.9 | 42 |
| 6 | Wuxi Wugou | 26 | 10 | 6 | 10 | 41 | 31 | 10 | 2.8 | 36 |
| 7 | Yanbian Longding | 26 | 9 | 9 | 8 | 34 | 29 | 5 | 2.4 | 36 |
| 8 | Hebei Kungfu | 26 | 9 | 8 | 9 | 23 | 25 | -2 | 1.8 | 35 |
| 9 | Changchun Yatai | 26 | 10 | 5 | 11 | 39 | 42 | -3 | 3.1 | 31* |
| 10 | Ningbo Professional | 26 | 9 | 6 | 11 | 27 | 31 | -4 | 2.2 | 30* |
| 11 | Dalian Huayi | 26 | 7 | 9 | 10 | 31 | 38 | -7 | 2.7 | 30 |
| 12 | Suzhou Dongwu | 26 | 7 | 10 | 9 | 30 | 35 | -5 | 2.5 | 28* |
| 13 | Heilongjiang Lava Spring | 26 | 4 | 12 | 10 | 36 | 49 | -13 | 3.3 | 24 |
| 14 | Nanjing City | 26 | 5 | 7 | 14 | 21 | 37 | -16 | 2.2 | 22 |
| 15 | Meizhou Kejia | 26 | 7 | 4 | 15 | 25 | 53 | -28 | 3 | 16* |
| 16 | Dongguan United | 26 | 3 | 7 | 16 | 26 | 54 | -28 | 3.1 | 16 |
* Changchun Yatai: −4 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Changchun Yatai
* Ningbo Professional: −3 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Ningbo Professional
* Suzhou Dongwu: −3 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Suzhou Dongwu
* Meizhou Kejia: −9 bodova — CFA: -3 (01/2026) + jos -6 (05/2026, Xinhua) - Meizhou Kejia/Hakka
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nantong Zhiyun | 13 | 10 | 1 | 2 | 22 | 8 | 14 | 2.3 | 31 |
| 2 | Shaanxi Union | 13 | 9 | 3 | 1 | 28 | 9 | 19 | 2.8 | 30 |
| 3 | Guangzhou E-Power | 13 | 9 | 3 | 1 | 26 | 9 | 17 | 2.7 | 30 |
| 4 | Guangxi Hengchen | 13 | 7 | 5 | 1 | 24 | 15 | 9 | 3 | 26 |
| 5 | Shenzhen Juniors | 13 | 6 | 5 | 2 | 19 | 14 | 5 | 2.5 | 23 |
| 6 | Changchun Yatai | 13 | 7 | 2 | 4 | 22 | 19 | 3 | 3.2 | 23 |
| 7 | Dalian Huayi | 13 | 5 | 7 | 1 | 21 | 16 | 5 | 2.8 | 22 |
| 8 | Hebei Kungfu | 13 | 5 | 4 | 4 | 11 | 11 | 0 | 1.7 | 19 |
| 9 | Suzhou Dongwu | 14 | 5 | 4 | 5 | 14 | 16 | -2 | 2.1 | 19 |
| 10 | Yanbian Longding | 13 | 4 | 6 | 3 | 17 | 12 | 5 | 2.2 | 18 |
| 11 | Ningbo Professional | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 19 | -2 | 2.8 | 18 |
| 12 | Wuxi Wugou | 12 | 4 | 4 | 4 | 16 | 14 | 2 | 2.5 | 16 |
| 13 | Nanjing City | 13 | 4 | 3 | 6 | 13 | 19 | -6 | 2.5 | 15 |
| 14 | Meizhou Kejia | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | 32 | -16 | 3.7 | 13 |
| 15 | Heilongjiang Lava Spring | 13 | 2 | 6 | 5 | 18 | 22 | -4 | 3.1 | 12 |
| 16 | Dongguan United | 13 | 1 | 3 | 9 | 9 | 24 | -15 | 2.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 13 | 9 | 3 | 1 | 29 | 13 | 16 | 3.2 | 30 |
| 2 | Shenzhen Juniors | 13 | 6 | 4 | 3 | 22 | 16 | 6 | 2.9 | 22 |
| 3 | Wuxi Wugou | 14 | 6 | 2 | 6 | 25 | 17 | 8 | 3 | 20 |
| 4 | Guangxi Hengchen | 13 | 6 | 2 | 5 | 17 | 13 | 4 | 2.3 | 20 |
| 5 | Yanbian Longding | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 17 | 0 | 2.6 | 18 |
| 6 | Nantong Zhiyun | 13 | 3 | 8 | 2 | 13 | 12 | 1 | 1.9 | 17 |
| 7 | Hebei Kungfu | 13 | 4 | 4 | 5 | 12 | 14 | -2 | 2 | 16 |
| 8 | Ningbo Professional | 13 | 4 | 3 | 6 | 10 | 12 | -2 | 1.7 | 15 |
| 9 | Shaanxi Union | 13 | 3 | 3 | 7 | 19 | 19 | 0 | 2.9 | 12 |
| 10 | Suzhou Dongwu | 12 | 2 | 6 | 4 | 16 | 19 | -3 | 2.9 | 12 |
| 11 | Changchun Yatai | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | 23 | -6 | 3.1 | 12 |
| 12 | Heilongjiang Lava Spring | 13 | 2 | 6 | 5 | 18 | 27 | -9 | 3.5 | 12 |
| 13 | Meizhou Kejia | 13 | 3 | 3 | 7 | 9 | 21 | -12 | 2.3 | 12 |
| 14 | Dongguan United | 13 | 2 | 4 | 7 | 17 | 30 | -13 | 3.6 | 10 |
| 15 | Dalian Huayi | 13 | 2 | 2 | 9 | 10 | 22 | -12 | 2.5 | 8 |
| 16 | Nanjing City | 13 | 1 | 4 | 8 | 8 | 18 | -10 | 2 | 7 |
Forma i statistika timova
Shaanxi Union Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Hebei Kungfu | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 01.08.2026 | Dalian Huayi | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 25.07.2026 | Shenzhen Juniors | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 22.07.2026 | Rizhao Yuqi | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 18.07.2026 | Guangxi Hengchen | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 11.07.2026 | Meizhou Kejia | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 04.07.2026 | Wuxi Wugou | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 27.06.2026 | Guangzhou E-Power | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 19.06.2026 | Hangzhou Greentown | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.06.2026 | Dongguan United | A | 0-5 (0-2) | P | O |
Changchun Yatai Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Suzhou Dongwu | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 02.08.2026 | Hebei Kungfu | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 25.07.2026 | Nanjing City | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 17.07.2026 | Wuxi Wugou | H | 1-5 (0-2) | I | O |
| 05.07.2026 | Meizhou Kejia | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 27.06.2026 | Guangxi Hengchen | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 13.06.2026 | Dalian Huayi | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 30.05.2026 | Yanbian Longding | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 24.05.2026 | Shenzhen Juniors | H | 0-4 (0-3) | I | O |
| 16.05.2026 | Xi'an Ronghai | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | League One | Changchun Yatai | 2-1 (1-1) | Shaanxi Union | I | O |
| 21.06.2024 | FA Cup | Shaanxi Union | 2-2 (0-1) | Changchun Yatai | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.4% | 91.0% | 92.6% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.41 0.7% | 1.41 0.7% | 1.58 9.0% | 1.44 0.0% | 1.45 1.4% | 1.42 0.7% | 1.41 2.8% |
| X | 4.30 0.7% | 4.30 0.7% | 3.75 7.4% | 4.30 1.1% | 4.30 2.6% | 4.25 0.0% | 4.20 5.0% |
| 2 | 6.24 3.7% | 6.24 3.7% | 4.85 17.8% | 5.80 0.9% | 6.35 0.0% | 5.85 2.6% | 6.10 2.5% |
| 0-2 | 2.12 3.9% | 2.12 3.9% | 2.00 2.4% | 2.07 1.0% | 2.15 3.4% | 2.10 1.9% | 2.15 4.9% |
| 3+ | 1.63 3.0% | 1.63 3.0% | 1.65 1.2% | 1.65 1.2% | 1.63 2.4% | 1.65 1.8% | 1.61 3.6% |
| 4+ | 2.49 6.4% | 2.49 6.4% | 2.75 1.9% | 2.57 1.9% | 2.66 3.6% | 2.65 1.9% | 2.62 4.7% |
| GG | 1.77 2.2% | 1.77 2.2% | 1.73 5.5% | 1.82 2.7% | 1.82 2.2% | 1.85 0.0% | 1.82 2.7% |
| NG | 1.90 2.2% | 1.90 2.2% | 1.93 8.4% | 1.88 1.6% | 1.89 4.4% | 1.82 0.0% | 1.87 4.5% |
| I2+ | 2.36 3.3% | 2.36 3.3% | 2.55 2.0% | 2.37 0.0% | 2.48 2.4% | 2.50 2.0% | 2.45 3.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice