Hebei Kungfu 1 - 1 Suzhou Dongwu — rezultat
14.06.2026 11:30 • Kina - Prva liga
Tabele Kina - Prva liga
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 26 | 18 | 6 | 2 | 55 | 22 | 33 | 3 | 60 |
| 2 | Nantong Zhiyun | 26 | 13 | 9 | 4 | 35 | 20 | 15 | 2.1 | 48 |
| 3 | Guangxi Hengchen | 26 | 13 | 7 | 6 | 41 | 28 | 13 | 2.7 | 46 |
| 4 | Shenzhen Juniors | 26 | 12 | 9 | 5 | 41 | 30 | 11 | 2.7 | 45 |
| 5 | Shaanxi Union | 26 | 12 | 6 | 8 | 47 | 28 | 19 | 2.9 | 42 |
| 6 | Wuxi Wugou | 26 | 10 | 6 | 10 | 41 | 31 | 10 | 2.8 | 36 |
| 7 | Yanbian Longding | 26 | 9 | 9 | 8 | 34 | 29 | 5 | 2.4 | 36 |
| 8 | Hebei Kungfu | 26 | 9 | 8 | 9 | 23 | 25 | -2 | 1.8 | 35 |
| 9 | Changchun Yatai | 26 | 10 | 5 | 11 | 39 | 42 | -3 | 3.1 | 31* |
| 10 | Ningbo Professional | 26 | 9 | 6 | 11 | 27 | 31 | -4 | 2.2 | 30* |
| 11 | Dalian Huayi | 26 | 7 | 9 | 10 | 31 | 38 | -7 | 2.7 | 30 |
| 12 | Suzhou Dongwu | 26 | 7 | 10 | 9 | 30 | 35 | -5 | 2.5 | 28* |
| 13 | Heilongjiang Lava Spring | 26 | 4 | 12 | 10 | 36 | 49 | -13 | 3.3 | 24 |
| 14 | Nanjing City | 26 | 5 | 7 | 14 | 21 | 37 | -16 | 2.2 | 22 |
| 15 | Meizhou Kejia | 26 | 7 | 4 | 15 | 25 | 53 | -28 | 3 | 16* |
| 16 | Dongguan United | 26 | 3 | 7 | 16 | 26 | 54 | -28 | 3.1 | 16 |
* Changchun Yatai: −4 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Changchun Yatai
* Ningbo Professional: −3 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Ningbo Professional
* Suzhou Dongwu: −3 boda — CFA match-fixing crackdown 01/2026 - Suzhou Dongwu
* Meizhou Kejia: −9 bodova — CFA: -3 (01/2026) + jos -6 (05/2026, Xinhua) - Meizhou Kejia/Hakka
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nantong Zhiyun | 13 | 10 | 1 | 2 | 22 | 8 | 14 | 2.3 | 31 |
| 2 | Shaanxi Union | 13 | 9 | 3 | 1 | 28 | 9 | 19 | 2.8 | 30 |
| 3 | Guangzhou E-Power | 13 | 9 | 3 | 1 | 26 | 9 | 17 | 2.7 | 30 |
| 4 | Guangxi Hengchen | 13 | 7 | 5 | 1 | 24 | 15 | 9 | 3 | 26 |
| 5 | Shenzhen Juniors | 13 | 6 | 5 | 2 | 19 | 14 | 5 | 2.5 | 23 |
| 6 | Changchun Yatai | 13 | 7 | 2 | 4 | 22 | 19 | 3 | 3.2 | 23 |
| 7 | Dalian Huayi | 13 | 5 | 7 | 1 | 21 | 16 | 5 | 2.8 | 22 |
| 8 | Hebei Kungfu | 13 | 5 | 4 | 4 | 11 | 11 | 0 | 1.7 | 19 |
| 9 | Suzhou Dongwu | 14 | 5 | 4 | 5 | 14 | 16 | -2 | 2.1 | 19 |
| 10 | Yanbian Longding | 13 | 4 | 6 | 3 | 17 | 12 | 5 | 2.2 | 18 |
| 11 | Ningbo Professional | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 19 | -2 | 2.8 | 18 |
| 12 | Wuxi Wugou | 12 | 4 | 4 | 4 | 16 | 14 | 2 | 2.5 | 16 |
| 13 | Nanjing City | 13 | 4 | 3 | 6 | 13 | 19 | -6 | 2.5 | 15 |
| 14 | Meizhou Kejia | 13 | 4 | 1 | 8 | 16 | 32 | -16 | 3.7 | 13 |
| 15 | Heilongjiang Lava Spring | 13 | 2 | 6 | 5 | 18 | 22 | -4 | 3.1 | 12 |
| 16 | Dongguan United | 13 | 1 | 3 | 9 | 9 | 24 | -15 | 2.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guangzhou E-Power | 13 | 9 | 3 | 1 | 29 | 13 | 16 | 3.2 | 30 |
| 2 | Shenzhen Juniors | 13 | 6 | 4 | 3 | 22 | 16 | 6 | 2.9 | 22 |
| 3 | Wuxi Wugou | 14 | 6 | 2 | 6 | 25 | 17 | 8 | 3 | 20 |
| 4 | Guangxi Hengchen | 13 | 6 | 2 | 5 | 17 | 13 | 4 | 2.3 | 20 |
| 5 | Yanbian Longding | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | 17 | 0 | 2.6 | 18 |
| 6 | Nantong Zhiyun | 13 | 3 | 8 | 2 | 13 | 12 | 1 | 1.9 | 17 |
| 7 | Hebei Kungfu | 13 | 4 | 4 | 5 | 12 | 14 | -2 | 2 | 16 |
| 8 | Ningbo Professional | 13 | 4 | 3 | 6 | 10 | 12 | -2 | 1.7 | 15 |
| 9 | Shaanxi Union | 13 | 3 | 3 | 7 | 19 | 19 | 0 | 2.9 | 12 |
| 10 | Suzhou Dongwu | 12 | 2 | 6 | 4 | 16 | 19 | -3 | 2.9 | 12 |
| 11 | Changchun Yatai | 13 | 3 | 3 | 7 | 17 | 23 | -6 | 3.1 | 12 |
| 12 | Heilongjiang Lava Spring | 13 | 2 | 6 | 5 | 18 | 27 | -9 | 3.5 | 12 |
| 13 | Meizhou Kejia | 13 | 3 | 3 | 7 | 9 | 21 | -12 | 2.3 | 12 |
| 14 | Dongguan United | 13 | 2 | 4 | 7 | 17 | 30 | -13 | 3.6 | 10 |
| 15 | Dalian Huayi | 13 | 2 | 2 | 9 | 10 | 22 | -12 | 2.5 | 8 |
| 16 | Nanjing City | 13 | 1 | 4 | 8 | 8 | 18 | -10 | 2 | 7 |
Forma i statistika timova
Hebei Kungfu Domaćin
- Dao
- 0
- Primio
- 1.2
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 100%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Dalian Huayi | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Meizhou Kejia | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.05.2026 | Guizhou Xufengtang | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Shenzhen Juniors | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Guangxi Hengchen | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 26.04.2026 | Wuxi Wugou | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.04.2026 | Heilongjiang Lava Spring | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 12.04.2026 | Dongguan United | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 05.04.2026 | Shaanxi Union | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Changchun Yatai | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Suzhou Dongwu Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Wuxi Wugou | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 24.05.2026 | Shaanxi Union | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 16.05.2026 | Yulin Miners | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 10.05.2026 | Dongguan United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.05.2026 | Nanjing City | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Heilongjiang Lava Spring | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 18.04.2026 | Guangxi Hengchen | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 11.04.2026 | Nantong Zhiyun | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.04.2026 | Changchun Yatai | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.03.2026 | Meizhou Kejia | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2025 | League One | Suzhou Dongwu | 1-1 (1-1) | Hebei Kungfu | N | U |
| 23.04.2025 | League One | Hebei Kungfu | 1-1 (1-0) | Suzhou Dongwu | N | U |
| 03.11.2024 | League One | Hebei Kungfu | 2-0 (0-0) | Suzhou Dongwu | P | U |
| 29.06.2024 | League One | Suzhou Dongwu | 1-0 (0-0) | Hebei Kungfu | I | U |
| 05.11.2023 | League One | Hebei Kungfu | 3-0 (1-0) | Suzhou Dongwu | P | O |
| 22.07.2023 | League One | Suzhou Dongwu | 0-1 (0-1) | Hebei Kungfu | P | U |
| 30.06.2022 | League One | Hebei Kungfu | 2-0 (1-0) | Suzhou Dongwu | P | U |
| 12.06.2022 | League One | Suzhou Dongwu | 1-2 (0-0) | Hebei Kungfu | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 90.7% | 90.1% | 91.7% | 92.9% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 2.20 0.9% | 2.10 0.5% | 2.15 0.0% | 2.12 0.0% | 2.19 0.0% | 2.10 0.0% | 2.15 0.0% |
| X | 2.96 0.0% | 2.83 0.0% | 2.85 0.0% | 2.90 0.7% | 2.92 0.3% | 3.15 0.0% | 2.85 0.0% |
| 2 | 3.84 1.0% | 3.67 1.1% | 3.40 0.0% | 3.65 0.0% | 3.60 0.6% | 3.15 0.0% | 3.40 0.0% |
| 0-2 | 1.49 0.0% | 1.42 0.0% | 1.42 1.4% | 1.42 0.0% | 1.44 0.0% | 1.42 0.0% | 1.44 0.7% |
| 3+ | 2.62 0.0% | 2.49 0.0% | 2.55 0.0% | 2.55 0.0% | 2.59 1.1% | 2.65 0.0% | 2.55 1.9% |
| 4+ | 6.00 0.0% | 4.75 1.0% | 5.30 1.9% | 4.65 0.0% | 5.40 1.8% | 5.50 0.0% | 5.40 0.9% |
| GG | 2.18 0.9% | 2.11 0.9% | 2.15 2.3% | 2.20 0.0% | 2.21 0.5% | 2.20 0.0% | 2.20 0.9% |
| NG | 1.68 0.6% | 1.62 0.6% | 1.55 1.3% | 1.61 0.6% | 1.58 0.6% | 1.57 0.0% | 1.56 0.0% |
| I2+ | 4.04 0.0% | 3.50 0.0% | 3.80 1.3% | 3.45 0.0% | 3.87 0.8% | 3.85 0.0% | 3.85 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice