Norveska - NM kupen — kvote i rezultati
Sezona u brojkama
Statistika sezone 2027 iz 96 odigranih mečeva. Detaljnije u tabu Statistika.
Naredni mečevi
Trenutno nema zakazanih mečeva za Norveska - NM kupen.
Ponuda i tabela se osvežavaju tokom sezone — pogledaj sve utakmice ili druge lige, ili svrati malo kasnije.
Rezultati
utorak, 06. oktobar 2026
četvrtak, 01. oktobar 2026
sreda, 30. septembar 2026
sreda, 23. septembar 2026
četvrtak, 17. septembar 2026
sreda, 16. septembar 2026
utorak, 08. septembar 2026
sreda, 02. septembar 2026
sreda, 26. avgust 2026
nedelja, 23. avgust 2026
subota, 22. avgust 2026
petak, 21. avgust 2026
Ishodi
Kada neko vodi na poluvremenu: vođstvo se zadrži do pobede u 84% mečeva, a preokret se desi u 7% (uzorak: 75 mečeva).
Golovi
Koliko golova pada po meču
- 0 1% (1)
- 1 4% (4)
- 2 11% (11)
- 3 20% (19)
- 4 18% (17)
- 5+ 46% (44)
Najčešći rezultati
Rekordi sezone
Poređenje sa prošlom sezonom
| Pokazatelj | 2026 | 2027 | Razlika |
|---|---|---|---|
| Prosek golova | 3.87 | 4.83 | +0.96 |
| 3+ golova | 85% | 83% | -2 pp |
| Oba tima daju gol | 87% | 50% | -37 pp |
| Pobede domaćina | 28% | 8% | -20 pp |
Uzorak prošle sezone: 39 mečeva.
Timovi u brojkama
| Tim | O | PG | D | P | 3+ | GG | BPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Skreia | 1 | 16.00 | 2.00 | 14.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Eidanger | 1 | 15.00 | 0.00 | 15.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Langevag | 1 | 13.00 | 0.00 | 13.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Midsund | 1 | 11.00 | 0.00 | 11.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Kongsvinger | 2 | 10.50 | 8.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Teie | 1 | 10.00 | 0.00 | 10.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Ull/Kisa | 1 | 10.00 | 5.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Christiania BK | 1 | 9.00 | 2.00 | 7.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| National Kameratene | 1 | 9.00 | 0.00 | 9.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Aalesund | 2 | 8.50 | 7.50 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | D W |
| Eidsvold IF | 1 | 8.00 | 1.00 | 7.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Fjora | 1 | 8.00 | 0.00 | 8.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Junkeren | 1 | 8.00 | 3.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Molde | 2 | 8.00 | 8.00 | 0.00 | 100% | 0% | 100% | W W |
| Sandefjord | 2 | 8.00 | 8.00 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Strindheim | 1 | 8.00 | 0.00 | 8.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Volda | 1 | 8.00 | 2.00 | 6.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| ODD Ballklubb | 2 | 7.50 | 6.50 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Drobak / Frogn | 1 | 7.00 | 1.00 | 6.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Kvik Halden | 1 | 7.00 | 0.00 | 7.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Rollon | 1 | 7.00 | 0.00 | 7.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Rosenborg | 2 | 7.00 | 6.50 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Strommen | 2 | 7.00 | 1.50 | 5.50 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Vag | 1 | 7.00 | 2.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Valerenga | 2 | 7.00 | 5.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Bodo/Glimt | 2 | 6.50 | 5.50 | 1.00 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Elverum | 2 | 6.50 | 2.50 | 4.00 | 100% | 50% | 0% | L D |
| Floya | 2 | 6.50 | 3.00 | 3.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Rana | 2 | 6.50 | 2.50 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Asker | 2 | 6.00 | 4.00 | 2.00 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Floro | 1 | 6.00 | 2.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Froland | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Froya | 1 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Lokomotiv Oslo | 1 | 6.00 | 1.00 | 5.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Modum FK | 1 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Steinkjer | 1 | 6.00 | 0.00 | 6.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Vard | 1 | 6.00 | 3.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Brattvag | 2 | 5.50 | 3.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Gamle Oslo | 2 | 5.50 | 3.50 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Stromsgodset | 2 | 5.50 | 5.00 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Tromsdalen Uil | 2 | 5.50 | 5.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Baerum | 2 | 5.00 | 2.50 | 2.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Egersund | 2 | 5.00 | 3.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Eik-Tonsberg | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Fauske Sprint | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Forde | 2 | 5.00 | 3.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D W |
| Haugesund | 2 | 5.00 | 3.50 | 1.50 | 100% | 50% | 50% | W D |
| Levanger | 2 | 5.00 | 4.00 | 1.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Nordstrand | 1 | 5.00 | 1.00 | 4.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Skeid | 2 | 5.00 | 2.50 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Sogndal | 2 | 5.00 | 4.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Stalkam | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Traeff | 2 | 5.00 | 3.50 | 1.50 | 100% | 0% | 50% | L W |
| Tronder-Lyn | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Trysil FK | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Ulfstind | 1 | 5.00 | 0.00 | 5.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Varhaug | 1 | 5.00 | 2.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Start | 3 | 4.67 | 3.33 | 1.33 | 100% | 100% | 0% | W W W |
| Arendal | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Bjarg | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Eidsvold | 2 | 4.50 | 2.00 | 2.50 | 100% | 100% | 0% | L D |
| Fredrikstad | 2 | 4.50 | 4.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | W W |
| Lillestrom | 2 | 4.50 | 4.00 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Notodden | 2 | 4.50 | 3.00 | 1.50 | 100% | 50% | 50% | L W |
| Raufoss | 3 | 4.33 | 2.67 | 1.67 | 100% | 33% | 67% | L W W |
| Assiden IF | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Brodd | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Bryne | 2 | 4.00 | 3.50 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Djerv | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 0% | 50% | L W |
| Fana | 1 | 4.00 | 1.00 | 3.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Frigg | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Fyllingen | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Gjovik-Lyn | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Grorud | 2 | 4.00 | 3.00 | 1.00 | 50% | 100% | 0% | D W |
| IF Ready | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Kristiansund BK | 2 | 4.00 | 3.50 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Lillehammer | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Lyn | 2 | 4.00 | 3.50 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Mjondalen | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Nord | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Ranheim | 2 | 4.00 | 4.00 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Ridabu | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Sandnes ULF | 2 | 4.00 | 2.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | W W |
| Sandviken | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| SF Grei | 1 | 4.00 | 0.00 | 4.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Sotra | 2 | 4.00 | 3.50 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Tromso | 2 | 4.00 | 3.50 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Trygg/Lade | 2 | 4.00 | 1.50 | 2.50 | 100% | 0% | 50% | L W |
| Vidar | 1 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | D |
| Vindbjart | 2 | 4.00 | 2.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L W |
| Brann | 2 | 3.50 | 3.00 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Ham-Kam | 2 | 3.50 | 3.50 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Honefoss | 2 | 3.50 | 2.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Madla | 2 | 3.50 | 1.00 | 2.50 | 100% | 50% | 0% | L D |
| Viking | 2 | 3.50 | 3.00 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| Aurskog Finstadbru | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Flekkefjord | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Flekkeroy | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Fram | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| hodd | 2 | 3.00 | 2.50 | 0.50 | 100% | 50% | 50% | W W |
| jerv | 2 | 3.00 | 1.50 | 1.50 | 100% | 100% | 0% | L W |
| KFUM Oslo | 2 | 3.00 | 3.00 | 0.00 | 50% | 0% | 100% | W W |
| Kjelsas | 2 | 3.00 | 2.00 | 1.00 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Lorenskog | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Melhus | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Rade | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Rosseland | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Spjelkavik | 1 | 3.00 | 1.00 | 2.00 | 100% | 100% | 0% | L |
| Tynset | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Uraedd | 1 | 3.00 | 0.00 | 3.00 | 100% | 0% | 0% | L |
| Asane | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Follo | 2 | 2.50 | 1.00 | 1.50 | 50% | 50% | 0% | L W |
| Moss | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Os | 2 | 2.50 | 1.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L W |
| Pors Grenland | 2 | 2.50 | 2.00 | 0.50 | 50% | 50% | 50% | D W |
| Heming | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Lysekloster | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Orn Horten | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Sarpsborg 08 FF | 2 | 2.00 | 2.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | W W |
| Sparta Sarpsborg | 1 | 2.00 | 0.00 | 2.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Stabaek | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 0% | 50% | 50% | D W |
| Stjordals-Blink | 2 | 2.00 | 1.50 | 0.50 | 50% | 0% | 50% | L W |
| Alta | 2 | 1.50 | 0.50 | 1.00 | 50% | 50% | 50% | L D |
| Flint | 2 | 1.50 | 1.00 | 0.50 | 0% | 0% | 50% | L W |
| Arna-Bjornar | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Harstad | 1 | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 0% | 0% | 0% | L |
| Bossekop | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0% | 0% | 100% | D |
Sortirano po proseku golova u mečevima tima. Uzorak: mečevi tekuće sezone.